-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

esra gördüm resmi çok güzelsin canım maşallah allah mutluluğunuzu bozmasın o kadarda kilolu görünmüyorsun ki

zeynep senin adın ceyda mıı?

ayyy çok gzl yaa. nerden yaptırdı acaba.
çok beğendim canım çok gzl bir fikir.

ceyda ama zeynep deseniz daha memnun olurum kaydirigubbakcemile
burda bir gümüşçü yapıyormuş ama orda nerde yapılır acaba:sm_confused:

esraaaa kız mıncıklayasım geldi valla pembişlerin de içinde ne sevilirsin kız senkaydirigubbakcemile3

adaş inanki kilonu göstermiyosunn hayatta 80 demem sana .bu arada çok yakışmışsınız mutluluğunuz daim olsunn

esra hiç de 83 kilo durmuyosun. ben de mesela 50 kilo durmuyomuş öle diolar daha fazlamışım .bazen oluyo öle

zeynep canım saat de güzel fikir çok tatlı görünüyorsunuzzemuszemus
hediye diyince aklıma şimdi geldi
en son yıl dönümümüzde benimki plaket yaptırmıştı bana biliğimiz plaket görmüşsünüzdür hediye halini de belki
uluslararası dünya tatlılık ödülü
altında benim resmim
altında dünyanın en tatlı kızı yazıyor:kedi:
bunu ters şekilde nişanlılarınıza yapabilirsiniz ben çok şaşırmıştımopuyorumnanaktan

niye olması acep CADIARZU
gerçekten çok hoş olmuş çok güzel fikir enişteyi tebrik ediyorum seçiminden dolayı:hooray:

Son düzenleme:
zeynep sana bişey dicem valla. inanamıyrm.
benimde diğer ismim ceyda ama kimlikte zeynep geçio.
annem çok istemiş koyamamış uzun bisüre öle gitti
ama sonra zeynep die devam etti.

oyy komşumun gzlliğine bak.:nazar:
valla göstermion o kadar esra söylemesen bilmem yani

esra gördüm resmi çok güzelsin canım maşallah allah mutluluğunuzu bozmasın o kadarda kilolu görünmüyorsun ki

ceyda ama zeynep deseniz daha memnun olurum kaydirigubbakcemile
burda bir gümüşçü yapıyormuş ama orda nerde yapılır acaba:sm_confused:

esraaaa kız mıncıklayasım geldi valla pembişlerin de içinde ne sevilirsin kız senkaydirigubbakcemile3

adaş inanki kilonu göstermiyosunn hayatta 80 demem sana .bu arada çok yakışmışsınız mutluluğunuz daim olsunn

esra hiç de 83 kilo durmuyosun. ben de mesela 50 kilo durmuyomuş öle diolar daha fazlamışım .bazen oluyo öle
çok teşekkür ederim kızlar beğenmenize sevindim:kedi:eek:rda korse var içimde ama

offfffffffffff kocamı özledim
kızlar bugün benim öğrenci altına işemiş. ben çocuklar dio öğretmenim Akif çoldurmuş kaydirigubbakcemile3
ağladı yazık gitti eve

zeynep sende çok hoşsunsun eniştenin dediği kadar var yani ne kadar tatlı çıkmışsın
amanın yok kız valla
burda yanaklarım çok çıkmış bir onlar var zaten bak sıkılcak unutmuşum
vesikalığımı gören beni de kilolu zannedebilir :sinifsinif:
gerçekten bak. ondan soruom deminden beri çok ilginç yaa kaydirigubbakcemile3

evet yaaakaydirigubbakcemile5

X