-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

zayıf kızlarrr takmayın bu kadar benım kuzenimi bildim bileli 49 50 kiloydu sonra evlilik stresinden 45e düştü evlendi şimdi kilo aldı hamilede ayrıca ama çok yakışmıs yani sıkmayın canınızı alırsınız hele evlendikten sonra çifter çifter alırsınız

zeynep canım saat de güzel fikir çok tatlı görünüyorsunuzzemuszemus
hediye diyince aklıma şimdi geldi
en son yıl dönümümüzde benimki plaket yaptırmıştı bana biliğimiz plaket görmüşsünüzdür hediye halini de belki
uluslararası dünya tatlılık ödülü
altında benim resmim
altında dünyanın en tatlı kızı yazıyor:kedi:
bunu ters şekilde nişanlılarınıza yapabilirsiniz ben çok şaşırmıştımopuyorumnanaktan

zeynepcimm çokk güzell olmuşş canımmmmmm nasıl saatı ve fotografı fotografcıyamı verdin

teşk.ler cnm.
fotocuya bikaç foto götürdüm arka plan fln yaptı o resmi seçti onlarda hazır saatler var orda seçtim saat dahil 25.000 tl di
kendi ayarlıyo sen fotoları seçiosun en son o çıkartmadan önce sordu beğendinmi değiştirilcek yeri varmı die bende yok dedim bastı resmi saatin içine yapıştırdı

zeynep ben de o da yok anacım ordan da kurtaramıyorum yani geçen yine burda benimkileri konuşmuştuk ben babydollerin altına südyen giycem flan dedim kızlar benle dalga geçti:umursamaz:

teşk.ler cnm.
fotocuya bikaç foto götürdüm arka plan fln yaptı o resmi seçti onlarda hazır saatler var orda seçtim saat dahil 25.000 tl di
kendi ayarlıyo sen fotoları seçiosun en son o çıkartmadan önce sordu beğendinmi değiştirilcek yeri varmı die bende yok dedim bastı resmi saatin içine yapıştırdı

anladım canım çok teşekkürler a.s.

zeynep canım saat de güzel fikir çok tatlı görünüyorsunuzzemuszemus
hediye diyince aklıma şimdi geldi
en son yıl dönümümüzde benimki plaket yaptırmıştı bana biliğimiz plaket görmüşsünüzdür hediye halini de belki
uluslararası dünya tatlılık ödülü
altında benim resmim
altında dünyanın en tatlı kızı yazıyor:kedi:
bunu ters şekilde nişanlılarınıza yapabilirsiniz ben çok şaşırmıştımopuyorumnanaktan

aa nasıl yaptırmışki onu ne kadar değişik düşünmüş seviom orjinal fikirleri.
ama bak puzzle fln hiç sevmem.
çok teşk. ederim cnm bu arada

zayıf kızlarrr takmayın bu kadar benım kuzenimi bildim bileli 49 50 kiloydu sonra evlilik stresinden 45e düştü evlendi şimdi kilo aldı hamilede ayrıca ama çok yakışmıs yani sıkmayın canınızı alırsınız hele evlendikten sonra çifter çifter alırsınız

inş. cnm ya bi 46 olsam bak ben orda 41 kiloyum o fotoda şimdi 43 44 civarı oldum.
normalde biraz kilo alım etleniom yüzüm özelliklede. o yüzden 46 47 olsam iyi dururum

canım bide bunun evlilik stresi var yine verirsinn
inş cnm vermem lazım düğüne kadar en fazla 70 olsam süper olur olduğum kadar göstermiyorum orantılı olduğum için
işyerindeki ark nişanlığını çok kabarık alma kilolu gösterir demişlerdi ben nasıl durucağını bildiğim için takmadım onları içime korse giymiştim nişanda görünce şaşırdılar güzel durduğunu görüncezemuszemus

zeynep ben de o da yok anacım ordan da kurtaramıyorum yani geçen yine burda benimkileri konuşmuştuk ben babydollerin altına südyen giycem flan dedim kızlar benle dalga geçti:umursamaz:

cnm bence de giyme ama ztn onlar tüllü müllü oluo çok kötü durmaz.
ben allahtan ordan yırtıom. nişan alışverişinde kaynanamla çamaşır alıoz sütyen numaramı sordu çamaşırcı çok utanmıştım.
kadında dolgulu giyiyonuz sanmıştım dedi çok utandım yaa

yok güzelim bende schaferin internetten bi takımını buldum 250 lira resminide koymuştum ama çıkmadı anlaşılan

inş cnm vermem lazım düğüne kadar en fazla 70 olsam süper olur olduğum kadar göstermiyorum orantılı olduğum için
işyerindeki ark nişanlığını çok kabarık alma kilolu gösterir demişlerdi ben nasıl durucağını bildiğim için takmadım onları içime korse giymiştim nişanda görünce şaşırdılar güzel durduğunu görüncezemuszemus

verirsin canım sıkmaaa canını evlilikte nişandan daha çok veriliyoooyerimseniben

cnm bence de giyme ama ztn onlar tüllü müllü oluo çok kötü durmaz.
ben allahtan ordan yırtıom. nişan alışverişinde kaynanamla çamaşır alıoz sütyen numaramı sordu çamaşırcı çok utanmıştım.
kadında dolgulu giyiyonuz sanmıştım dedi çok utandım yaa

bana sorsa bende utanırdım:kedi::kedi: :kedi: :kedi:

ben 83 kiloyum kıslar:KK43: 86dı 3 kilosu gitti nişan stresinden olsa gerek özel bi çaba harcamadım çünkü

aaa esram hiç göstermion ciddi o kadar en fzla 60 derim yani.

komşum ben duvar saatini sevgililer günüde düşünüyorum nişan resmimizden
evet cnm o da çok gzl olur

ayyy zeynep bu çok güzelllll...
duvar saati mi bu

çok teşk. ederim tatlımm opuyorumnanaktan

evet cnm duvar saati. aşkım duvarına asmış evlenirken getircek oturma odamıza asıcaz

Son düzenleme:
X