-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar içinzde terzilikten anlayan varmı bişey sorcam da.
ya da şöyle diyim. sizde zayıfısınız ya bacaklarınızın arası açık mı. ya bende biraz açıklık var.kaynımın nişanına kumaş pant. diktiriom kadın dar yapmış açıklık kabak gibi ortada :KK43:
açtırcam şimdi biraz içinden o açıklık kapanırmı acaba?
kapanır sositososito
çilek iimiş fiyatı canım. güle güle kullan
zeynep anlamam ama kapanması lazım bol olunca
ewt cnm indirimde aldım 2400 wath olması cazip geldi bana
geldi makina yrn çalıştırıcam :içelim:

ben bunu tvden çektim ceketim böle olacak tabii terzi yelek şeklini çok sevdi sanırım
2 provadır kollarını dikemedi sinir oldum kısmet olurda dikerse böle olcak işte

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3
kız giyemiom kumaş pantolon. off. umarım kapanır o ara kızlar ya. bol yap dedim terziye gitmiş tayt gibi yapmış kabak gibi açılmış kotlarda kötü durmuo da kumaşta olmuo mafoldumben

aaa o da nasıl terzi canım özellikle söylemişsin açma payı var mıydı pekiii
bol yapman illki biraz toparlar canım

inş. çilek yaa
ayy biraz moral verdiniz bari.
aboww bi giydim bunee dedim adam terzide var kadının yanında çıkamıomda çıktım ama ustasıda dedi aç bunu biraz çok dar yapmışın.
allahtan içinde bırakmış biraz pay umarım kapanır. cumartesi gitcem inş. olur yaa dua ediom artık

hee çilek ben de aldım benim 2000 watt. emiş gücü oluyomuş bi de o 450 wat . çok iyi çekiodu orda dededim.toz torbalı ama. 219 a aldım ben de. hemen yolladım trabzona gitmiş bugün

inş. çilek yaa
ayy biraz moral verdiniz bari.
aboww bi giydim bunee dedim adam terzide var kadının yanında çıkamıomda çıktım ama ustasıda dedi aç bunu biraz çok dar yapmışın.
allahtan içinde bırakmış biraz pay umarım kapanır. cumartesi gitcem inş. olur yaa dua ediom artık

olur cnm olur olmazsa katliam çıkarırsın

ben daha almadım elektrik süpürgesi.
hiçte anlamam o işlerden annemle çıkıp bakarım
nişanlımla almayım bari
yoksa gider hiç olmayacak bişey alırız.
kızlar ben kaçtım yatıyorum gözlerim kapanıo.
herkese iyi geceler güzel rüyalarr

adaşş kilonu göstermiyosun canım yüzün falan çok normal biraz göbiş varr oda sporla falan giderr heralde yürüyüş yapp canımm

kızlar bende yatayım artık
iyi geceler hepinizeeeee
çok konuşmayın ama olur mu okurken başım dönii sonrakafamçokkarıştı
ay bi dkk benim yeni yılı bekleme sebebim vardı şimdi hatırladııııım
2010 girdiğine göre ben nişanım için inşallah -seneye- tabirini kullanabilirm artık:dance:
beklediğim şeye bakarmısınız komedi ya:1rolleyes:
hoçakalııııııııııııınnnna.s.

X