-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ayrılma kız zaten bende oturdum kaldım burdakaydirigubbakcemile2

daha odayı toplayacam ders çalışıcam.
offf yaa offf

kızlar böcüğün resimlerini gördünüz mü ben göremedim nereden bakacağız ya :KK43:

ev resimlerini görmüştüm bizim diğer topicte kızlardan biri eklemişti cnm ama şuan bilemem hangi sayfada :KK43:

asgd evet bitanem unuttuklarım oldu unutttuğum en büyük şey ne biliyormusun belki inanmayacaksınız ama kardeşimle resim çekinmemişim hiç ikimizin resmi yok eşim ben ve kardeşimin var ama tek 2 kardeş ikimizin yok resmi buna çok üzüldüm.Gerçekten belki güleceksiniz ama insan heyecanlı oluyor zavallı kardeşimde misafirlerle ilgilendiği için hiç bir araya gelemedik kardeşimle.Şimdi çok üzülüyorum.Çeyizimde eksik olan şeylerimse şarjlı el süpürgesi ve mikser,el blendırı keşke olsaydı diyorum ama inşallah eşim alacak bunlara çok ihtiyaç duyuyorum en gereksiz şeyler ise ekmek kızartma makinası benim görüşüm tabiki bu.Ben tam 1,5 yıl nişanlı kaldım ve eşim kapım komşumuz du.ınanın gezip dolaşıp eve gelince kapının önünde ellerimiz ayrılıyordu ve yeter artık diyorduk ama şimdi inanın annemin yaptığı yemekleri özlüyorum o yüzden ailenizle vaktinizi iyi değerlendirin

sohbet bölümünde yakın zamanda nişanlanmış ve nişanlanacak kızlar toiciği cnm.

yaa ben şarjlı el süpürgesi düşünmedim hiç valla.
ekmek kızartma makinamda var tam tersini yapmışım o zaman.
geçenlerde nişanlım bakalım demişti bende aman gerek yok napcaz fln demiştim .

asgd evet bitanem unuttuklarım oldu unutttuğum en büyük şey ne biliyormusun belki inanmayacaksınız ama kardeşimle resim çekinmemişim hiç ikimizin resmi yok eşim ben ve kardeşimin var ama tek 2 kardeş ikimizin yok resmi buna çok üzüldüm.Gerçekten belki güleceksiniz ama insan heyecanlı oluyor zavallı kardeşimde misafirlerle ilgilendiği için hiç bir araya gelemedik kardeşimle.Şimdi çok üzülüyorum.Çeyizimde eksik olan şeylerimse şarjlı el süpürgesi ve mikser,el blendırı keşke olsaydı diyorum ama inşallah eşim alacak bunlara çok ihtiyaç duyuyorum en gereksiz şeyler ise ekmek kızartma makinası benim görüşüm tabiki bu.Ben tam 1,5 yıl nişanlı kaldım ve eşim kapım komşumuz du.İnanın gezip dolaşıp eve gelince kapının önünde ellerimiz ayrılıyordu ve yeter artık diyorduk ama şimdi inanın annemin yaptığı yemekleri özlüyorum o yüzden ailenizle vaktinizi iyi değerlendirin

öncelikle teşekkürler canım kırmadın yazdın..evet resim olayı kötü olmuş ama olsun canım kısmett ..eksiklerinide tamamlarsınız kısa zamanda inşallah.şimdi herkez sevdiği adama kavusma telasında aileden ayrılınca tabiki çokk özlenirr çok isteyerek gidene bile zor gelir diye düşünüyorum ..ama ne olursa olsun birgün herkez gidicek ben arada kırgınlık olmasındaa özlem birşekilde giderilir .kırgınlık dargınlık olunca malesef insan evliliktende bişey anlamıyo RABBİM korusun hepimizi böyle kötü durumlardan:Saruboceq:

benim babam hiç bu ayrıntılara önem vermedi hiçbir zaman nede anneme para verdi gidin şunları alın bunları alın ben anlamamda demedi.babamdan gerçekten çok çektim ben

X