-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

birde arkadaşlar sakın evinizi tutmadan halı falan almayın biz aldık burda kampanya vardı misafir odama halım küçük geldi sonra gittik aynısından aldık bir daha

benim aldığım pikede normalde kullanılacak bişey değil böyle doğum falan yapınca kullanılıyormuş sandık bekliyor şimdiama normal benimde pikem var 2 tane annem yıllar önce almış

sonbahar ben aldım pike takımı 230 milyona

benim sorduğumda 250 tldi. çok mu acaba die düşündüm ama bak sende öle almışsın.

benim babam hiç bu ayrıntılara önem vermedi hiçbir zaman nede anneme para verdi gidin şunları alın bunları alın ben anlamamda demedi.babamdan gerçekten çok çektim ben

benim babamda öle ama hedie fln alır çeyizine koy die.
babalar pek böle şeylerle ilgilenmiyorlar.

zeynepcim
pike derken öyle dantelli diildi benim
normal kumaşdı 70 e aldım sanırım

pınar cnm benim dediğimde dantelli dğl. ama yatak örtüsü gibi de kullanılabilio yani yazın tek onu serebilirim. 4 yastık kılıfı fln var taşlı maşlı bişeydi işte. çok beğendim ama fiyatında biraz çekindim açıkcası ama yine de almayı düşünüyoruz annemle

birde arkadaşlar sakın evinizi tutmadan halı falan almayın biz aldık burda kampanya vardı misafir odama halım küçük geldi sonra gittik aynısından aldık bir daha

evet bende almam ama ben kendim yapıyrum el emeği olsun die yatak odama normal boyutlarda yapıcam uymazsa başka alırız ama ben yapım bulunsun :)
yoksa gidip almam avize halı gibi şeyleri

benim aldığım pikede normalde kullanılacak bişey değil böyle doğum falan yapınca kullanılıyormuş sandık bekliyor şimdiama normal benimde pikem var 2 tane annem yıllar önce almış

hıı hevet işte benim dediğmde öle bişey. ama şık gözüksün istedim
yatak örtüsü gibi üstü ama ben kullanırım sandık bekletmem.

kızlar sizin dediğiniz pikeleri biliyom ben , ama benim yatak örtüm çok şaşaalı zaten bi daha pikeninde o kadaf şaşaalı olmasına gerek yok dedim.
bi yatak örtüsü daha alıcam çünkü çok beğendiğim payet işlemeli. ekstra bi tane daha pike almam

kızlar sizin dediğiniz pikeleri biliyom ben , ama benim yatak örtüm çok şaşaalı zaten bi daha pikeninde o kadaf şaşaalı olmasına gerek yok dedim.
bi yatak örtüsü daha alıcam çünkü çok beğendiğim payet işlemeli. ekstra bi tane daha pike almam

pınarım bende alıcam ama yaza yatak örtüsü örtmeyim böyle bir pike takımı örtmeyi düşündüm birde mutlukızın dediği gibi yaza denk gelirse loğusalık fln kullanırım die
birde ne bilim heves ettim işte
içimde kalmasın dedim .

ve ön kötüsü ben babamla küs ayrıldım evde gelin çıkarken

aaa nie tatlım yaa

mutlukız neden küs ayrıldın canım

çay makinası kesinlikle şart diyorum bende.
avon satıyo k.validem. bu ay çay mak. hediye gelcekmiş ona.
bana vercek gibi duruyor.
vermezse 2ay sora falan düşünüyorum almayı.

ben her türlü yemek yapmayı biliom bi türlü çay yapamıyorum.
ama çay makinası almam
nisan cnm çabuk bozuluo onlar biz almıştık arçelik 1 yıl bile gitmedi.
bir daha da almayı hiç düşünmem valla

babam annemi aldattı teyzamle ve inkar etti bende annemin tarafını tutuyorum diye küstü bana son 1 senimi burnumdan getirdi

evini görmüştüm zeynepp
ben düğün fotosu koydular sandımdı :)

yok pınarım düğün fotosundan hbrim.
görmedim bende eklmediler herhalde.

babam annemi aldattı teyzamle ve inkar etti bende annemin tarafını tutuyorum diye küstü bana son 1 senimi burnumdan getirdi

hadi yaa.kötü olmuş canım yaa.
neyse sen düşünme yine de bunları yuvanda mutlu huzurlu olmaya bak.

kızlar ben çıkıyorumm öptüm hepinizi akşama gelirim yinee opuyorumnanaktan

X