-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bilmiyorum belki salaksın diyeceksiniz ama onu da aradım sırf nişanlım huzursuz olmasın diye,gel dedim beraber olalım yılbaşında bak kardeşin de gelecek zaten dedim !!!!!!!! bu bir sustu sonra buz gibi bir sesle yok gelemem falan dedi ben de çok ısrar etmedim ne yapayım çekemiyeceğim daha fazla.Ama huzursuzluk ta olmasın istiyorum ufff ya :KK43:

Neyse babamla nişanlıma bir şeyler aldık,geçen bayram nişanlım anneme ve babama hediye almıştı babam da yeni yılda böyle bir jest yapmak istemiş bana söyledi ben de iyi düşünmüşsün baba dedim.Sevgilime çok kalın olmayan bir triko gibi kazak kendisi aldı bir gömlek te ben aldım...

Kızlar bu gece çok işim var eve gitmeden listedeki yapılacaklar için alışveriş yapacağım önce sonra da 1 gün önceden yapılacakları yapacağım yorucu bir gece beni bekliyor

canım görümcen neden böyle yapıyor ki anlamadım:1shok:
acaba nişanlını mı kıskanıyor:1shok:
iyi ki görümcem yok-tatlicadiarzu-
Allah yardımcın olsun canım ya
insanları idare etmek zor
ama çağırdığın iyi olmuş
en azından beni davet etmedi diyemez

bilmiyorum belki salaksın diyeceksiniz ama onu da aradım sırf nişanlım huzursuz olmasın diye,gel dedim beraber olalım yılbaşında bak kardeşin de gelecek zaten dedim !!!!!!!! bu bir sustu sonra buz gibi bir sesle yok gelemem falan dedi ben de çok ısrar etmedim ne yapayım çekemiyeceğim daha fazla.Ama huzursuzluk ta olmasın istiyorum ufff ya :KK43:

Neyse babamla nişanlıma bir şeyler aldık,geçen bayram nişanlım anneme ve babama hediye almıştı babam da yeni yılda böyle bir jest yapmak istemiş bana söyledi ben de iyi düşünmüşsün baba dedim.Sevgilime çok kalın olmayan bir triko gibi kazak kendisi aldı bir gömlek te ben aldım...

Kızlar bu gece çok işim var eve gitmeden listedeki yapılacaklar için alışveriş yapacağım önce sonra da 1 gün önceden yapılacakları yapacağım yorucu bir gece beni bekliyor

yok canım estagfurullah demem ne haddimede.anlıyorum canım sorun çıksın istemiyosun sen yine üstüne düşenin fazlasını yapmışsın teklif var ısrar yok keyfi alası bilir gelmezse gelmesin ..babanda ne kadra düşenceli vereliniortak her baba yapmaz böyle bir jest nişanlında güle güle kullansın hediyelerini.sanada kolay geldin canım gözünde büyütme kafanı rahatlat öyle başla.bi başlayınca çabucak çıkarsın sen bu iştende kolay gelsinn canım

söylemeyi unutmuşum dün de iş çıkışı iç çamaşırı mağazasına girdim 2 boxer ve 2 atlet daha aldım müstakbel kocişime :)

kızlar hepinize çok teşekkür ederim. tek tek alıntı yapamadım.
allah kimseyi düşürmesin inş.
yeni yıla sağlıklı giricez çok şükür.
ve inş hepte sağlığımız huzurumuz mutluluğumuz yerinde olur.

söylemeyi unutmuşum dün de iş çıkışı iç çamaşırı mağazasına girdim 2 boxer ve 2 atlet daha aldım müstakbel kocişime :)

bizim gecelik muhabbetleri senide orayamı soktu kıs kaydirigubbakcemile3 iyi yapmışsın canım onlarıda güle güle kullansın:teytey:

mutlukız hoşgeldin mutluluğun daim olsun canım

hejarım bilemiyorum ki yani kıskançlıktan başka bir şey gelmiyor düşününce aklıma :KK43:

asgd sağol tatlım evet yapacağımı yaptım.Babam sağolsun ince düşünür hep,mesela hala anneme sevgililer gününde bile çiçek getirir,yüzük vs. alır,hiç birşey yapamasa yemeğe çıkarır :)

adaer sağol cnm sizlerinde mutluluğu daim olsun cnm benim sıkıntılı geçmişti nişanlılık dönemim o yüzden gerçekten idareci olmak çok zor

nisanım napıyon canım hoşgeldin
pınarpin sen de balım naber nasılsın
sirkencubin konuşmuyorsun canım

bana kısaca Ada diyebilirsiniz kızlar

mutlukız hoşgeldin mutluluğun daim olsun canım

hejarım bilemiyorum ki yani kıskançlıktan başka bir şey gelmiyor düşününce aklıma :KK43:

asgd sağol tatlım evet yapacağımı yaptım.Babam sağolsun ince düşünür hep,mesela hala anneme sevgililer gününde bile çiçek getirir,yüzük vs. alır,hiç birşey yapamasa yemeğe çıkarır :)

vay maşallah ya ne kadar güzell işte insan böyle yaşlandık diye (güya)çoluk çocuğa karıştık diye herşeyi bırakıyoya çok üzülüyorum ne kadra düşünceliymiş baban tebrik ettimm.baban gibi beyleri görüncede insan evlilikten korkmuyo heralde oo güzel günlerin bitmediğini insanın elinde olduğunu anlıyoruz bir kere daha

hoşbulduk adaer ama ben çıkayım topiğinizden canlarım damdan düşer gibi girdim sohbetinize izin almadan kusura bakmayın lütfen özür dilerim

hoşbulduk adaer ama ben çıkayım topiğinizden canlarım damdan düşer gibi girdim sohbetinize izin almadan kusura bakmayın lütfen özür dilerim

olur mu canım öyle şey topik hepimizin
herkese açıktır
senide her zaman beklerik:icecream:

canım olurmu öyle şey ya.bende sonradan katıldım burası açık bi topik sınırlı değil sonuçta katılmak isteyen katılır ..sizden de fikir aırız işte siz tecrübelisiniz yerimseniben

X