-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

çeyiz hazırlığında olan kızlara tavsiyem, markafoniye limangoya bakmadan alışveriş yapmasınlar, özellikle nevresim çarşaf ve yatak örtülerinde,elektronik eşyalarda çok indirimli kampanyalar yapılıyor, bence takip edin birşey kaybetmetsiniz ama kazanırsınız.Ayrıca bende yeni evliyim evin eksiklerini ordan düzüyorum.

kendini suçlama üzmede sonuçta sen bunu keyfi yapmadın,seni kızdırdı ki yaptın
barıştınız sonuçta kendini üzme nişanlına da belli etme,çok yıpratırsın kendini sora
senin şimdi düşünmen gereken daha önemli şeyler var,yuvanız,düğününüz,evliliğiniz
bunları düşün canım:asigim:

çok sağol canım Allah razı olsun
inşallah o günleride görebiliriz...:asigim:

canım çok teşekkürler.Evliliğinde hayırlı olsun ALLAH mutluluğunuzu daim etsin

amin canım cümlemizden ALLAH razı olsun:Saruboceq:

kız yerim ben seni di mi ya bir kaz = 2 sayfa menü olamaz di mi ya çok güldürdün beni ya :)

Nan nisanım ben iki yıl önce göz ameliyatı oldum gözlerim gene kaşınmaya başladığı için çok açamıyorum pcyi ama çok öslüyorum sizi yawwwwwwwwwws.

canım dikkat et kendine arada bakarsın olur mu

diyorum ya alemsin diye hey ya hem suçlu hem güçlü aman iyi etmişsin istediğin rengi koydurmuşsun içine :)

bencede canım
ya söylemeyi unuttum kızlar ya
annemin dün tedavisi bitti :lepi:
sürekli hastaneye git geller bitti :lepi:
çok şükür allahıma bugünleride gördük

nisanım gözünüz aydın balım Allah bir daha göstermesin ya

çok heyecanlıyım
yarın nişanlım geliyooorrhihoyyyt
bugün yemin töreni var:asigim:

heyecanını tahmin edebiliyorum,mutluluğunu da ay canım ya güzelce hasret giderin emi :)

teşekkürler beren bu tavsiyeni dikkate alacağım

geçen storway özdilek nevresim ve pike takımlarının kampanyası vardı 30 liraya aldım 1 tanesini, dışarda aynısı 80 liraya satılıyor.Aklınızda bulunsun arkadaşlar:)

merhaba kızlar ne güzel bir topik açmışsınız bende 5,5 aylık evliyim allah yardımcınız olsun çeyiz hazırlamak zor gerçekten

iyiyim adacım ,iyi diyelim iyi olalım ...sen nasılsın canımm ne var ne yok naptın cadı görümceni?

bilmiyorum belki salaksın diyeceksiniz ama onu da aradım sırf nişanlım huzursuz olmasın diye,gel dedim beraber olalım yılbaşında bak kardeşin de gelecek zaten dedim !!!!!!!! bu bir sustu sonra buz gibi bir sesle yok gelemem falan dedi ben de çok ısrar etmedim ne yapayım çekemiyeceğim daha fazla.Ama huzursuzluk ta olmasın istiyorum ufff ya

Neyse babamla nişanlıma bir şeyler aldık,geçen bayram nişanlım anneme ve babama hediye almıştı babam da yeni yılda böyle bir jest yapmak istemiş bana söyledi ben de iyi düşünmüşsün baba dedim.Sevgilime çok kalın olmayan bir triko gibi kazak kendisi aldı bir gömlek te ben aldım...

Kızlar bu gece çok işim var eve gitmeden listedeki yapılacaklar için alışveriş yapacağım önce sonra da 1 gün önceden yapılacakları yapacağım yorucu bir gece beni bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…