-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Ni demekkkkk evlencemmm saten toz pembe diil şimdik hiç bişey o zamana sürpriz olmazzz :lepi:

kizlarrrr nisanlim yeni yil da bize gelecek ya tam da tahmin ettigim gibi ablasi problem cikariyor

Geçmişi kurcaladım biraz adacımm görümcen CADIARZUklava:
Kızlar çeyiz cicileriniz çok güzeller. Güz o biblo hele nereye koycan kız onu kaydirigubbakcemile3

adacım neyse aman alt katta falan oturucak dıyceksın dıye ödüm koptu neyseki mesafe varmış .
uzaklarda niye öyle dedinki 6 ayda bitmişsin sanki ama evliliğin zor olduğunu emek stediğini hepimiz biliyoruz ilk 2 yılın sancılı geçtiğinide biliyoruz .sanki sorunların var gibi geldi inşallah yoktur ama varsada kısa zamanda çözersiniz inşallah.

evlenınce anlarsın sorunları arkaadsım herkesın cesıtlı sorunlar allahtan benım aldatma dayak karısma falan yok ama bı meslek sahıbı degılım dıye memurluga calısmam ıcın sorunlar var

evlenınce anlarsın sorunları arkaadsım herkesın cesıtlı sorunlar allahtan benım aldatma dayak karısma falan yok ama bı meslek sahıbı degılım dıye memurluga calısmam ıcın sorunlar var

canım mutlakaki sorunlar olucaktır oluyoda RABBİM taşıyamayacağımız yük vermesinn:Saruboceq:

Günaydın kızlar.
biricik baktım canım resimlere.
yemek takımın çok hoşuma gitti bikere. çok güzel.
kase ve bardakların uyumuda süper olmuş opuyorumnanaktan

sonbahar senin çeyizlerin çoğunu görmüştüm ben.
güle güle kullanmak nasip olsun inş canım opuyorumnanaktan

kızlar düğün arefesinde stresten kilo veriliyomuş doğrumu düğünü yaklaşanlar
gerçi ben nişan arefesinde 3 kilo vermişim nasıl verdim anlamadım

stres ve heyecandan insan kilo veriyo sanıım canım.
bide pek iştah olmuyo. yani nişan zmnı bende öleydi ve kıyafetlerimden zayıfladığımı anladım ki bnm istemeye geleceklerini öğrenmek ve nişan arası 10 ancak biliyosun.
okadar zmnda bianda kilo verdim ben.

adacım gunaydın nısanlına söle olayı abartmasın tabıkıde senınle ve kayınpederıyle olucak yılbasında.arada felan kaldıgı yok öyle dusunme.kendını onun yerıne koy kayınpeder senle yılbası gecırelım dıo kardesın ılla benle olcan dıo kayınpedere gelmıom dese ayıp olur kardesıne gelmıom derse kırılır belkı ama ayıp olmaz.o yuzden sıkma canını tabıkı sana gelcek sen sureklı yaptıgın hazrlıklardan bahset yılbası bı kazla olmuyo senın 2sayfa menun var:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…