-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

adam eve bilmezmiyim bayılıyorum.
fiyatlarda düşük o tarihlerde ..

ama soğuk olur denize giremeyiz zaten otelde dolu olmayacağından yemekler falanda kalite olmazmı acaba diye dşündük. .

kapalı havuzuna gireriz bizde napalım :) sanmam yemek kalitesini bozmazlar bence turist falan gelende olur diye düşünüyorum.gözüm başka oteli görmüyor o yüzden oraya karar verdik.sizde gelirseniz görüşürüz artık orda kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 çok tatlısınn. ne zaman senin

ya anlam veremiyorum ki normalde nisanlim her yilbasini disarida arkadaslari ile gecirirmis bu sene de babam oglum bizim hatun yok yalniz kaldim sen bari gel damat kayinpeder olalim falan dedi neyse iste bize gelecek yani bunu da ben soylemistim ablasina bize gelecek babami yalniz birakmayalim falan diye,kiz simdi durmadan kaz yapacagim yilbasinda gitmiyon di mi bir yere falan diyormus nisanlim da arada kaliyor ya of biktim vallahi ya surekli her olayda boyle ya nisan yuzuklerimizi aldik,yuzukleri bile bensiz aldiniz diye surat yapti,sinemaya gideriz kirk yilda bir gezin tabi diye laf carpar :sinifsinif:

tamam aklımızda olsun gelirsek görüşürüz
hatta gelmesek bile güney tercih edersek oralarda oluruz tanışırız en azından,
bigün biz sizin otele yemeğe missafir geliriz bigün siz bize :):):)

ayy kaç yaşında bu kız ya çoçukmu ne abartıyo biraz onunda başını bağlamak lazım bence yoksa siz rahat edemeyeceksinizlmaz:

doğru değişiklik olur bizede misafir oluruz birbirimize işte :) ben çıkayım yarın iş var anca yatma hazırlıkları yaparım hepinize iyi geceler

ayy görümcene ben daha da sinir olmaya başladım..kıskanç işte.

1978 dogumlu bekar,erkek arkadasi da yok offf ki offff

canım ALLAH sabır versin ama büyük iş nişanlına düşüyo o koruyacak dengeyi artık sen onun eşisin yani resti çeksin döverim o kızı ben he oldu olucak gerdeğede beraber girin ay lmaz:lmaz: senide sakinleştirmek gerekirken ben dolduruyorum yaa offf neyse canım nişanlın atık bi çare bulsun sen bişey desen kötü olan sen olucaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…