-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar düğün arefesinde stresten kilo veriliyomuş doğrumu düğünü yaklaşanlar
gerçi ben nişan arefesinde 3 kilo vermişim nasıl verdim anlamadım

ne zor şu düğün stresi her şey batıyor insana bir de işler hep pürüzlü ilerler sinir bozar insan çok hassas oluyor bu dönemde :sinifsinif:

inşallah doğrudur esra yaa biraz kilo veriririm bende :)

grace sorma durduk yere saçmasapan kavga ediyoruz
kurban bayramında nerdeyse ayrılıyoduk saçma sapan

kızlar merhaba pınarpin nasılsın?gelinliğini almşsın galiba hayrılısı olsun.bende beğendim.bu cumartesi ölçülerim alınıcak.internetten bir sürü model baktım kaydettim ama çok farklı bir model beğendim.denilen doğruymuş giyince bambaşka duruyor.

scarce teşekkür ederim ..
bende modelin üstünde birşeye benzetemediğim bir gelinliği zorla giydirdi gelinlikçi bana .
giydiğimde nefis durdu onu aldım
daha doğrusu aynısını diktiriyorum bikaç değişiklikle

yok tatlım artık umudum kalmadı kimseye güvenemem artık ben
ben de inan bana öyle demiştim. çok zor günler zamanlar geçirdim. ama şükür, şimdi, o günleri hatırlamıyorum neredeyse. hiö karamsar olma canım.

aaaaaa Reyhan cim burdamisin sen bugun diger topicte de yoktun
burdayım kuzum. çeyiz derdine düştüm yine. bakayım dedim. anneannemde kalıyordum. iş çok yoğundu. akşamları da kalmak zorunda kaldım. ama pek özledim sizi yaa.

zeynep ve biricik gunluk catal kasik takimi almissiniz ya ne kadara aldiniz acaba ben de boyle alabilirim gunluge

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…