-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım ALLAH sabır versin ama büyük iş nişanlına düşüyo o koruyacak dengeyi artık sen onun eşisin yani resti çeksin döverim o kızı ben he oldu olucak gerdeğede beraber girin ay :eek:lmaz::eek:lmaz: senide sakinleştirmek gerekirken ben dolduruyorum yaa offf neyse canım nişanlın atık bi çare bulsun sen bişey desen kötü olan sen olucaksın

iste asil problem de bu nisanlim bir sey soyleyemiyor kirmaktan korkuyor sanirim ayyy evlendikten sonra da boyle olur diye cok korkuyorum,dedigin gibi dengeyi koruyamaz ve surekli onu on planda tutarsa.evlenince oyle olmaz diyorlar ama bilmiyorum bilemiyorum ,dusunmekte istemiyorum ama ben iyi niyetli olmaya calisip gorumceme deger verdikce o benimle yarisiyor.
Asil sorun kendisini ustun gormesi bir gun kucuk bir tartisma da bana sen bana bagiramazsin deyince ben de ona sen bana sesini yukseltiyorsun bu neden boyle o zaman deyince ben bagirabilirim ama sen bana bagiramazsin dedi,korkuyorum gelecekten yaaaaaa

iste asil problem de bu nisanlim bir sey soyleyemiyor kirmaktan korkuyor sanirim ayyy evlendikten sonra da boyle olur diye cok korkuyorum,dedigin gibi dengeyi koruyamaz ve surekli onu on planda tutarsa.evlenince oyle olmaz diyorlar ama bilmiyorum bilemiyorum ,dusunmekte istemiyorum ama ben iyi niyetli olmaya calisip gorumceme deger verdikce o benimle yarisiyor.
Asil sorun kendisini ustun gormesi bir gun kucuk bir tartisma da bana sen bana bagiramazsin deyince ben de ona sen bana sesini yukseltiyorsun bu neden boyle o zaman deyince ben bagirabilirim ama sen bana bagiramazsin dedi,korkuyorum gelecekten yaaaaaa

???
neden sen kimsin ki deseydin
anam mı babam mı abim mi ablam mı??
kim olursa olsun kendinizi kesinlikle ezdirmeyin kızlar

canım bence saygı çercevesi içinde tepkini koy kendini ne sanıyo o ya madem öyle mesafeni koy anlamıyo o evde kalmış nere sataşıcağını şaşırıyo .nişanlınla konuştun mu bu konuyu canım konuşmadıysan bence konuşmalısın ablasıda anneside rahat vermiycek yoksa .baktın olmuyo sen mesafeni koy yüz göz olmaktansa boşver kötü gelin desinler sen yüz vermeyince belki düzelirlerr

ya anlam veremiyorum ki normalde nisanlim her yilbasini disarida arkadaslari ile gecirirmis bu sene de babam oglum bizim hatun yok yalniz kaldim sen bari gel damat kayinpeder olalim falan dedi neyse iste bize gelecek yani bunu da ben soylemistim ablasina bize gelecek babami yalniz birakmayalim falan diye,kiz simdi durmadan kaz yapacagim yilbasinda gitmiyon di mi bir yere falan diyormus nisanlim da arada kaliyor ya of biktim vallahi ya surekli her olayda boyle ya nisan yuzuklerimizi aldik,yuzukleri bile bensiz aldiniz diye surat yapti,sinemaya gideriz kirk yilda bir gezin tabi diye laf carpar :sinifsinif:

adaerim koştum geldim bak benim görümcemde bana yılbasında napıosunuz zaten birlikte olacaz ne soruosam dedi bende biz basbasa olacaz dedim nişanlın hiç arada kalmasın sölesin adalara gidecem ben desin bende geliyim deme ihtimali varsa işim var ogun gelemem desin sölemesin nereye gideceni yada gönderin o kadını bana ben hallederimkaydirigubbakcemile3

http://img407.imageshack.us/img407/1156/13255136.jpg[/IMG]

gracem çok gzl gelinlikler eklemişsinnn

zeynep ve biricik gunluk catal kasik takimi almissiniz ya ne kadara aldiniz acaba ben de boyle alabilirim gunluge

canım yanlış hatırlamıyorsam 35.000tl di.
diğer aldığımı babam hediye almıştı o yüzden bilmiyorum o aralar bişeydir.

sonbahar cnm bardaklar falan çok güsel allah güle güle kullanmayı nasib etsin

çok teşkler tatlımm.

sonbharım hoş geldinn kuzumm görşemedikk kaç haftadırr nasılsın cicim ?a.s. sağol inş bizde böyle güzellerinden bir tane giyeriz tez zamanda...:asigim:

grnt092.jpg

kızlar geçenlerde almıştım mutfak takımımı da eklim simli bir kumaş ama pek belli olmamış.
grnt093j.jpg

buda arkasında modelin nasıl olduğunu gösterio parçalarını
grnt094j.jpg

sonbharım hoş geldinn kuzumm görşemedikk kaç haftadırr nasılsın cicim ?a.s. sağol inş bizde böyle güzellerinden bir tane giyeriz tez zamanda...:asigim:

vallahi canim ben senin zevkine cok inaniyorum bayagi guzel bir model sececeksin ahhh bir de ben secebilseydim

gracemm nasıl özledim kuşum senii yaa.
görüşemiyoruz valla denk gelmiyoruz hiç.
amin tatlım inş. giyeriz bizde tez günde hayallerimize kavuşalım artık yaa

gracemm nasıl özledim kuşum senii yaa.
görüşemiyoruz valla denk gelmiyoruz hiç.
amin tatlım inş. giyeriz bizde tez günde hayallerimize kavuşalım artık yaa

buna kocaman bir EVETTTTTTTTTTTTT İSTİYORUM demek istedim evlensem ahh keşke :asigim::asigim:...
güle güle kullan cicim mutfak takımını ben onu hiç düşünmüyorum aklımın ucunda bile yoktu sende görünce hatırladım ve eskik listesine bişey daha eklendi :sinifsinif:

buna kocaman bir EVETTTTTTTTTTTTT ıSTıYORUM demek istedim evlensem ahh keşke :asigim::asigim:...
güle güle kullan cicim mutfak takımını ben onu hiç düşünmüyorum aklımın ucunda bile yoktu sende görünce hatırladım ve eskik listesine bişey daha eklendi :sinifsinif:

evet canım mutfak takımı diyip geçme o bile epey bişeyler tuttuo yani söyleyeyim hazırlıklı ol sorduğunda gözlerin açılmasın.dantellilerde vardı ama sevmiom dantel ben böyle simli fln hoşuma gitti. birde çok peçeteli bak gracem
bende kocaman eveti mi demek için gün sayıyorum.
offf ya gelsin artık şu gün

X