-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

gelinlikçileri dinlemek lazım galiba biraz güzel yönlendiriyorlar.benimde birkaç değişiklik olucak.paylaşırız inşallah burdan fotoğraflarımızı.

Reyhan canim bizde ozledik seni hatta diger tarafta sordum seni falan ama daha sonra aksama kadar bende ugrayamadim

10egapl.jpg
masa_duzeni.jpg

supla_tabak.jpg

kızlar ya
gelinlik içine iç çamaşırı ve jartiyer takımı aldım ben ama
jartiyer rahatsız eder gibi geliyo bana

galiba düz beyaz külotlu çorap alıcam onu giyicem ben

ne önerirsiniz

slm kızlarr ..
pınar senin baya azalmış heycan dorukta he :) gelinliğinide eklersin dmi biz görelim diye ???
ada ablası niye soru yapıyomuş ayıptır sormasıda ona ne??

scarce balayı için nereyi düşünüyosun canım
güney sıcak olmaz sanırım bizim tarihlerde dimi
abant ağva falanmı baksam bilemedim

Reyhan canim bizde ozledik seni hatta diger tarafta sordum seni falan ama daha sonra aksama kadar bende ugrayamadim

iş yapıyorken bile aklım sizlerde. ikinci bir işe geçiş yapıcam inşallah. onunla da ocak 10 gibi falan gidicem. o arada da geçici işler buldum. orayada bir kaç gün çalışıcam. bakalım artık. damlaya damlaya göl yapmaya çalışıyorumm

pınar ne alırsın bilmemde canım mutlaka gelinliğinle dene onlarlada bi prova yap bence jartıyere alışmaya çalışırsan onu giy hatta :)

iç giyimi şimdiden aldımki provalarda giyebileyim diye zaten asgd

sonra arıza çıkmasın istedim ..
jartiyerde zor yaa ben huyluyum fena olurum sıkarsa beni daral gelir :)
nişanlım gözleri parlayarak aldı bana onları ama hayal kırıklığı olacak biraz onun için :roflol:

pınar biz balayı için belek düşünüyoruz adam&eve otel çok sıcak olmaz ama tam bahar havası olur güney o yüzden öle düşündük otel zaten çok farklı belki görmüşsündür

pınarım jartiyer gün boyunca üstünde olduğu için sıkıyomuş diye okumuştum sitede rahat edemiyomuşun ben nişanlığın içine almıştım bütün çamaşır gelinlikçinin istediği tam takımdı üstü bile rahatsız etti

iç giyimi şimdiden aldımki provalarda giyebileyim diye zaten asgd

sonra arıza çıkmasın istedim ..
jartiyerde zor yaa ben huyluyum fena olurum sıkarsa beni daral gelir :)
nişanlım gözleri parlayarak aldı bana onları ama hayal kırıklığı olacak biraz onun için :roflol:

:roflol::roflol: gözlerinin patrlamasına şaşırmadım canım sositososito neyse sende ertesi gün giyersinn eee artık geceler gündüzler sizin sırnaşık şeysırnaşık şey

X