Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

teremcim askerlik topiklerinde 158 günden başlamışlar saymaya. ben 155 den başladım.acaba hangisi doğrudur ?

canım şimdi günlüğüme baktım saydığım ve yaptığı gün sayısına baktım tam tamına 155 1 gün yol izni wardı..nişanlının kütüğü ist se o da 1 gün yol izni alır..

tabi canım sende katıl bu kervana...

tekrar hoşgeldin...

biizm kıslar yeni gelenleri biraz didiklerlerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben sana referans olayım canımmm...

iy sohbetler...

kızlar referansım sağlam he bakın sağol tatlımkaydirigubbakcemile5

canım şimdi günlüğüme baktım saydığım ve yaptığı gün sayısına baktım tam tamına 155 1 gün yol izni wardı..nişanlının kütüğü ist se o da 1 gün yol izni alır..

kütük başka memlekette ama istanbuldan gitti askere. yani bugün 155 yarın 154 diyemi saymalıyım

yol iznini kütüğe göre weriolar baz orası die hatırlıorum akşam sözlümede sorarım sağlılıklı bilgi olsun die..bizde kütük başka oturduğu yer başkaydı..eğer kütükle gittiği yer mantıken çok uzaksa +1 ekleyebilirsin

biz eşimle film izliyorduk elimizde birsürü cd var izlediklerimizi eledik..

izlemediklerimiz arasından ulak'ı seçtik..

ama şimdi moladayız..

eşim yöneticiye indi kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

saol kuzum benm bende sözlü bayan olarak benimde ilgi alanımda azcıkın=))) hihoyyytnaptın komşu gittin mi o eşarpçıya bugün

gözüm almadı canım ya hava soğukya birde ben e-5 tarafındayım inmesi kolayda yokuş çıkasım yok hiç :gitme:

bu hafta da kaldı baklaım..

sen gittin mi nasıldı pazar..

gözüm almadı canım ya hava soğukya birde ben e-5 tarafındayım inmesi kolayda yokuş çıkasım yok hiç :gitme:

bu hafta da kaldı baklaım..

sen gittin mi nasıldı pazar..

yok canım bende gitmedim çok üşüodum bugün bide hemen hasta oluom ewde sefa yaptım temizlik te yapmadım bugün kk günü:enbuyukkk:

malesef canım ama bizde beyaz eşya bakarken müşteri temsilcisi demiştiki samsung önermem die çünkü üreticisi değil zaten uzmanlık alanıo değil demişti lcd de 1 numara ama beyaz eşyada önermem dedi

ŞenizŞenizŞenizŞeniz:kedi:
canlarım benım yaa saolun ıyıkı varsınız:çok üzgünüm:hep huzunlerımde destek verdınız
elektrık gıdınce o gtmıyo mu bılmıyordum hee
güzelmış
sevmeye basladım hee:1rolleyes:
afferriin, sevcen tabi, bak 1 sene önce nelerden konuşuyoken şimdi sevdiğinle evlilik hazırlığındasın,
varsın 2 parkesinin ucu kalkmış olsun (resimleri görmedin, senin anlattığın kadarıyla söylüyorum), nolmuş,
halıların serilip beğendiğin mobilyaların yerleşince var yaaa,
aşık olucaksın yuvana, neden?
çünkü akşamları oturup ali'nle parkeleri seyretmiceksiniz ki,
sıcacık kahvelerinizi alıp oturup cücel kanepenize koyun koyuna film seyrediceksiniz dimi kuzum?
muck çok mutlu olucaksınız inş.. Şeniz

merhaba arkadaşlar. ben ne zamandır giremedim yine. babaannemi kaybettik. bugün de nişanlımı askere gönderdik. oyyy oyyyy çok dertliyim. tek avuntum kısa dönem ve yakın bir yere çıkmış olması. edirneye çıktı. şimdi nasıl şafak sayıcam ben onu ayarlayamadım. 5,5 ay askerlik yapıyormuş kısa dönemler. o zaman kaç gün sayıcam ? bunu bilen varmı arkadaşlar
başın sağolsun songacım, ayrıca Allah kavuştursun, 5 ay çabucak geçiyo merak etme :)

kardelencim, takımına ben bayıldımm, çok şık, hatta yemek takımı yap sen onu :) çok güzeell

bende çok beğenerek aldım :asigim:
mağazaya ben bahat seti bakmak için gittim bunu alıp döndüm hiç hesapta yoktu almayacaktım ama aldımm kaydirigubbakcemile3
işte annem hiç beğenmedi insan allı güllü alır bu ne böyle dedi :umursamaz:

olur mu yaaa, çok şık kaydirigubbakcemile5
sen beğendiysen güle güle kullan şekercim :)

beğendim ben kutusuna koyup kaldırdım oda doldu eşyalarla ne bulursam lazım olacak alıyorum yavaş yavaş

X