Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

başınız sağolsun cnm.
allah kavuştursun. gzl yere gitmiş ama edirne de rahat yapar askerliğini hiç üzülme hele birde kısa dönemse çok daha gzl.

amin canım ya.
2. yılımız allahın izniye.
hazırlanım de gidim artık saçımı yıkadım yağmur var off

sağol canım.inşallah rahat yapar dediğin gibi. birde dağıtım olmaz inşallah. orda kalsa çok iyi

kız sevgi sen daha geçen gün köpürmüyomuydun görümcene kaydirigubbakcemile3

galba ben yanlıs anlasıldım benım sorunum gorumcem degıl
ben duruma sınır oluyorum sadece beklemek benı delırten
yoksa benım gorumcemın bana ne bısı dedıgı var ne laf soktugu

sağol canım.inşallah rahat yapar dediğin gibi. birde dağıtım olmaz inşallah. orda kalsa çok iyi

cnm kısa dönem olduğu için orda kalma şansı yüksek benim nişanlımda kısa dönem edirne de yaptı orda kalmış dağıtımda da.
değiştirmiyorlar genelde

cnm kısa dönem olduğu için orda kalma şansı yüksek benim nişanlımda kısa dönem edirne de yaptı orda kalmış dağıtımda da.
değiştirmiyorlar genelde

ayyy güzelim inşallah öyledir yaa. hayırlısı yinede. sen kaç gün saymıştın şafak ? gittiği günden itibaren hatırındamı acab ? 155 gün galiba ama emin olamadım

ayyy güzelim inşallah öyledir yaa. hayırlısı yinede. sen kaç gün saymıştın şafak ? gittiği günden itibaren hatırındamı acab ? 155 gün galiba ama emin olamadım

tatlım biz askerdeyken tanışmadık.
geldikten 2 ay sonra tanıoştık ama edirne de öğrencilik yaptım ben.
ama genelde kısa dönemleri bırakıyorlar edirne de hem nişanlım söylemişti hemde genelde öyle oluyor.

burcu nan yazsana ösledim

sinayıımmm bende sen özledimm balısııı
kocacık laf atıyorda onla muhabbet ediyoruz bir ysndan da olta hazırlıyor şmdi bisikletlerimize atlayıp balık tutmaya gidicezzzz
akşamada balık var çupraları marine ettik akşama beyaz şarap balık var yawrum gel misafirimiz ol kuzummm opuyorumnanaktan

bu arada songacım sayacan
13 ocak
13 şubat
13 mart
13 nisan
13 mayıs
oldu mu beş ay
haziranın ilk haftası gelicek işte 1 hazirandan itibaren bekle

kocacık laf atıyorda onla muhabbet ediyoruz bir ysndan da olta hazırlıyor şmdi bisikletlerimize atlayıp balık tutmaya gidicezzzz
akşamada balık var çupraları marine ettik akşama beyaz şarap balık var yawrum gel misafirimiz ol kuzummm opuyorumnanaktan

burcuuuu akşama size geliom
özel jetime atlayıp:)
ya şey sevgilimide alabilirmiyim, onsuz geçmez boğazımdan:)))))

ayyyy nası canım istedi bizde görümceme çiğ köfte
yemeye gidicez
değilse gelirdim artık başka bir zaman -tatlicadiarzu-
ohh valla gidin bakalım
bu arada balık diince bi şiii geldi aklıma
kadının biri balıkçının önünden geçerken
yerdeki kovanın içindeki balıkları göstererek bunlar taze mi demiş
adamda cevap vermiş
yok pil takıp oynatıyoz apla demiş

ayyyy nası canım istedi bizde görümceme çiğ köfte
yemeye gidicez
değilse gelirdim artık başka bir zaman -tatlicadiarzu-
ohh valla gidin bakalım
bu arada balık diince bi şiii geldi aklıma
kadının biri balıkçının önünden geçerken
yerdeki kovanın içindeki balıkları göstererek bunlar taze mi demiş
adamda cevap vermiş
yok pil takıp oynatıyoz apla demiş

patlattın yine bombayı

merhaba arkadaşlar. ben ne zamandır giremedim yine. babaannemi kaybettik. bugün de nişanlımı askere gönderdik. oyyy oyyyy çok dertliyim. tek avuntum kısa dönem ve yakın bir yere çıkmış olması. edirneye çıktı. şimdi nasıl şafak sayıcam ben onu ayarlayamadım. 5,5 ay askerlik yapıyormuş kısa dönemler. o zaman kaç gün sayıcam ? bunu bilen varmı arkadaşlar

başın sağolsun canım...
ayrıca ALLAH kavuştursun...

X