Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

akşam dedi ama çok duramadım tam anlamadım.. böcüğün yeni tuttuğu evi su basmış, boş evi yani, abayda başka bulalım diyodu onu merak ettimm.. geçmişe gideyim en iyisi :)

densem bilgisayarım yok benim hala o yüzden yokumm

kız densem bide yine o civarda karakalem çzimler vardı 5tl ye gördünmü
çok güzel tablolardı ya

walla hatırlamıyorum canım ya
geç kalmıştımda koştura koştura gidiyodum kaydirigubbakcemile3

ama özledik seniii
doğum gününüde kutlamıştık hatta
gördünmü bilmem :1hug:

hımm hayırlısı olsun takma kafana
ama bence bu tarz şeyler için borca girmeyin
tabi yinede sizin bileceğiniz iş :)

o koltuğun aynısı olup kollarını atıyorum 15cm fln yaptırabilirsin
benim koltukçuya fiyat sor istersen işçilikleri güzel

kızlar aşağıdaki etiketleri gördünüz mü

clipso hayatim, düdükçü sinay, devrik esmy, asker tutan burcu:), böcük evleniyor, komşum buketım, manyak erva

:)

evgörde war bunlar fiyatıda 2 290 dı sanırım
borca girmeyin diyosunda canım
o zaman evlenince ödicem
ne anladım o işten
ne ev alabiliriz ne bişe o zaman :sinifsinif:

Gülaycım canım bişey sorcam sana ya.
Sizin evde köpek varya, bazı hamileler için engel teşkil ediyor diye biliyorum sana bir zararı yok dimi araştırdın mı hiç ?

tatlım dr bişi demedi beslemeyin falan die çok içli dışlı deilim köpekle odama asla giremez üst kata çıkamaz yasaklı çıksada merdivenden döndürüorus hemen ben kati konuşuorum bazı şeleri ondan saygı duyuyolar oda bana çok yanaşmıo ama yinede aynı evde yaşıorus herkes soruo bu soruyu ama kedilerde daha çok sıkıntı oluomuş araştırdım birascık bizimki bide yaşlı vermek istemiolarda poff sıkıntılıyım bu konuda ama yaşlı hayvan bişi yapamıorum malesef yaramı deştin be yaw

evgörde war bunlar fiyatıda 2 290 dı sanırım
borca girmeyin diyosunda canım
o zaman evlenince ödicem
ne anladım o işten
ne ev alabiliriz ne bişe o zaman :sinifsinif:

borca yatıracağını biriktir atıyorum heray kenara bi para koy sonra bu koltuk bu tv ünitesi diye ayır
ev belli olunca alırsınız onunla
senin dediğin iyi güzel ama ya eve sığmazsa

kuşlar iyi akşamlar iyi tatiller şimdiden bana dua edin yarın bebeğimin ense kalınlığı falan ölçülcek ultrasonda özürlü olma ihtimaline bakıcaklar sona kanda vericem Rabbim hayırlısıyla sorunsuz çıkarır inşallah (cümleye bak yaw:) ) ne dicemi bilemedim nese öpüorum hepinizi kızlar

kızlar aşağıdaki etiketleri gördünüz mü

clipso hayatim, düdükçü sinay, devrik esmy, asker tutan burcu:), böcük evleniyor, komşum buketım, manyak erva

:)
yes cnm gorduk
bu avatar ıyımı
biyerde okumuştum 15-20 bin diyordu ama onlar da çok lüks kaçıyo ufak mutfak eşyalarımı alıcam onun dışında bu kadar biriktirebiliyorum

yok ya 500 mmu ne tencereye
1000 tl yemek takımı +tancerye verdım
buyuk bas olarak bunlar

hayırlısı olsun kuşum
güzel haberlerle gel emi

densem gördüm gördüm arada girip yazıp gidiyorum zaten :)) okuyabildiğim kadarınıda okuyorum işte.. ne yapalım idare edicez böle :)) bu arada koltuklara gelince, bu aralar geniş kollular moda, şimdi alırsanız eğer hazır alacaksanız geniş kollu alcaksınız ama pek kullanışlı değil gibi geliyo bana o yüzden kollara dikkat et bence, yaptırmayıda düşün derim evgörün fiyatlarıda uygun tabii o kadarını bulamazsın belki ama fiyat al sen genede bikaç yerden :)

pıtırım sen ne dedin yaw?

gülay evde nası olur bilmem ama köpekten korkma yaa :) bizim bahçede sürekli köpek vardı, hamileliği geç bebekliğimizden beride köpeklerle sarmaş dolaş büyüdük desem yeridir :)) içini ferah tut sen

pashimmm bakıp bakıp kaçıyorum yaa ne yazıkkii

borca yatıracağını biriktir atıyorum heray kenara bi para koy sonra bu koltuk bu tv ünitesi diye ayır
ev belli olunca alırsınız onunla
senin dediğin iyi güzel ama ya eve sığmazsa

canım onuda denedik olmuyo
borçlar war
e bende çalıştığımı eksiklerime yatırıyorum
olmuyo bi türlü
olmadı heray bi bilezik yap koy köşeye dicem
yada ne bilim ya çok kararsızım çok :sinifsinif:
hayırlısı inş bi işe başlasa :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…