Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

canım sürekli gitmiyorum
cumartesi karşıya geçersem ananemde kalıyorum bidaha dönmüyorum eve
o zamanlar bitek m.köydeyim yani
acelen yoksa eğer alırım tabiki neden olmasın
gidiceğim zaman haberleşiriz istediklerinden alırım sana
Şeniz

ay yok bikre yuzunu kapamıstın
cokzayıftn sıyah bı sozdemı ne elbise
bida bılmıyom
kız koptunda erkemi? kızmı?

kız yanlış hatırlıyosun kaç kere albüm yaptım ben neyse ekledim :lepi:

sakız çiğnemekten çenem ağrıdı yahuu

o sticer ları bende çok sewiorumda kendi evimiz bi olsun die bekliorum valla :) çok hoş olmuş sizinkilerde kıslarropuyorumnanaktan

merhaba kızlar
ben allah kısmet ederse 2 yıla kadar evlenicem daha söz nişan falan yok yeni evlenmiş bayanlar ve yakında evlenecek olanlar evlenirken ne kadar masraf yaptınız sadece kız tarafı için soruyorum

kelebeklileri ben aldım aynaya hatta burayada ekledimmm opuyorumnanaktan

Bende evli olup çalışıyorum.Benim kaynanam sağolsun yemegı de yapar temizliği de çok da temizdir hatta artık bagırırız her gun evde birşeylerın yerı değişir hatta işi aşmış üst kattakı koltuklar altta alttakıler uste çıkar haftada bır perdelr değişir sürekli:)Her gunde çeşit çeşit yemekelr kızarız yapma bu kadar anne diye:)Allah razı olsun

Bu akşam kınası var
yarın akşam da düğünü canım.

merhaba kızlar
ben allah kısmet ederse 2 yıla kadar evlenicem daha söz nişan falan yok yeni evlenmiş bayanlar ve yakında evlenecek olanlar evlenirken ne kadar masraf yaptınız sadece kız tarafı için soruyorum

valla ceyiz harıcmı
yatak odama 3 verdım
halaılarımızza 400 verdık ama ortak aldım
beyaz esya 3500 ama ortak aldım
tv 1500 ama ortak aldık
gelınlık+kına kıyafetı 1200
kuafor 250
fotocu 200
ama sen kız olarak demısstın
toplu olarak ne kdardır bilemedım

Ohh bu akşam yemek derdim yok.
Kayınvalideye gidicez.
Hiçte içimden gelmiyor gitmek ama yapcak bişey yok iyi tarafı yemek derdi yok :ecrin_bebek:

Evimi çok özlüyorum ben hiç çıkasım gelmiyor valla.

ya kızlar sizce nasıl?
rengi değişebilir düşünün farklı olabilir yani

bide bu takım?

Gülaycım canım bişey sorcam sana ya.
Sizin evde köpek varya, bazı hamileler için engel teşkil ediyor diye biliyorum sana bir zararı yok dimi araştırdın mı hiç ?

saol canım ama büyük ihtimalle biz ayrı yapıcaz bi 7 -8 bini gözden çıkardım ama az mı sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…