Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

burcucummm amin canım benim :Saruboceq:
ama çok güzel bi duygu bu yaaa yaşayanlar kesin beni anlıyodur kaydirigubbakcemile2

ben anlıyormm arda dünyaya gözlerini açtığındaaa deli gii agladım bu bizimmi dedim her dk onu izledim miniciknk sona allahım ona ömür ver diee aglaya aglaya baktım hala bi değişiklik yok hala gözünü içine bakıyorumm cok süper bişi sadece ben dogurmadım ama o bnm herseyım vazgecılmezımm beegım ALLAH SAGLIK ömür versin onlaraa :Saruboceq:

hayatım ; Rabbim hayırlı doğum nasip etsin, bir avazda inşallah :)))

kıslar yaa resim eklicem siteyi söylemicekmisiniz iyi bende koymuyorum hediyemin resmini :1closedeyes:

kıslar yaa resim eklicem siteyi söylemicekmisiniz iyi bende koymuyorum hediyemin resmini :1closedeyes:

ben hızlı resımden yapırumm cnm

ben duymadım google imagasechk yaz
kız kyomuyormus doverız kım aldı sana bakam

Hayatim ; hadi bakalım sağlıcakla gelsin inşallah...

aminnnn canım inşallah :Saruboceq:

bnm yıgen sahıbı olmama cook var ıkısıde kucuk daha kardeşlerımın

Allah o günleri de göstersin inşallah canım :1hug:

hayatımmmm kızdı vallahi:)ama ne bana ne eşime benzemiodu esmercik bi bebeydi:)

erkek :dilcikar:

ne güzel demişsin bir ben doğurmadım diye mafoldumben
gerçekten öyle oluyor galiba
Allah herkesin evladını kötülüklerden, hastalıklardan, kem gözlerden, kötü inlanların şerrinden korusun inşallah :Saruboceq:
ve hepsine

amin canım inşallah Şeniz

Hayatım
Allah ablanı hayırlısıyla kurtarsın inşallah
ben seni o kadar iyi anlıyorum ki...
Bende teyzeyim şimdi bebeğim 1 yaşında
ilk doğduğunda ablam yarı baygındı sezeryan oldu.doğum haneden hemşire kucağında bebekle çıkınca okadar şaşırdım okadar duygulandımki size anlatamam. melek gibi dudaklarını büzüyo hiç ağlamadan duruyodu.
O gün hastanede iğneleri oldu topuğundan falan kan aldılar her iğne batışında benimde kalbime saplandı sanki en sonunda sinirlerim boşaldı hüngür hüngür ağladım...

aminnnnnnnnnnnnnnnn en güzel varlık onlarr yaa ardaya boleysen dıo ablam kendı cocgun oldugnda seni düşünemıyorum der hep

burcu kahvaltı ettiniz mi? bugünkü program ne?

kahvaltı ettikk a.s,

bu günkü plan annemler sabah çaylarını bitirince bisikletle marine mudoya gidip anemin arkadaşlarına hediye bakmak....

babik arkada yürüyerek gelecek annişle ben bisikletlekaydirigubbakcemile3
hava çok güzel bu günnnn opuyorumnanaktan

bnm yıgen sahıbı olmama cook var ıkısıde kucuk daha kardeşlerımın

aynen hatta benim anne olma ihtimalim bile en az 3 yıl sonrasında teyze hala olmak hayal zaten -tatlicadiarzu-

Hayatım allahım ablana sağlık versin bebeğe uzun ömür :ecrin_bebek:

Burcişko ohh annenlerle günlerin tadını çıkar bakalım nasıl olsa onlar gidince yine bize kalacan hıh:dilcikar: benide babam aradı sabah:asigim: akşam somon var menüde gelin die kocacıkımı takıp koluma gidecem :dilcikar:

arsişim dün sölemeye vakit kalmadı ama kelebekler aynanın etrafında pır pır dönüyolardı sanki ayyy bayıldım eve bahar havası vermiş

hay allahım yaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kısa bir süre sonra sahalara geri dönücem merak etme.
yine kalıcam bir bşıma
şimdi ne güzel her gün geziyoruz annemle babamlaa opuyorumnanaktan
keşke hiç bitmeseeee:gitme:

eklıyobnmu
günaydın kıslar.............
guanytın tatlişkom

düşünsene bide kendi bebeğin olduunu nasıl duygulanır insan yaw bi hareketlenseydi karnımda çok merak ediorum nasıl bişey opuyorumnanaktan

hayatım Allahım hepimize nasip etsin annelik duygusunu çok merak ediorum meleğimi sen erkek ben kız diorum ya hiç farketmez işin gırgırı sağlıklıca gelsinde eşimle ortamıza o minik ellerini ellerimin içine bi aliim dünyalar benim olur o melek yüzüne bakmaya doyamam heralde oyy oyy çok heyecanlıyım :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…