Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

ay mandalinimm meleğimi gördümm böle 7 aylık doğmuş ama nasıl tombul maşallah diorum ne ağırr esmerdi burnu aynı babasının burnuyduu nasıll mutlu oldum onu görünce anlatamamm

günaydın güzelleropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet canım ben aldım çok sevindim beğenmene Şeniz

çooook şeker ya ısırasım geldikaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarr

çok güsel bi rüyayla uyandım bu sabah:) opuyorumnanaktan

hayır olsun canım ne gördün??

Günaydınlar herkese...

gülay ne gördüüün bakim?

bukit bebişi görünce aynı onun gibi büzüştürdüm dudklarımı ya opuyorumnanaktan

bendeee:roflol::roflol::roflol:

HAYATIM benimde yengem hamile 5 ocak saat 9 .00 a gün verdiler.hediyen gelmedidaha kuzum bugün gelir belki allah sağlıkla doğmalarını nasip etsin inşlh

günaydınnnn :1closedeyes:
gunaydn artık benmde bir komsum var
sanda gunaydın
hmm anladım tüh

günaydın kızlar,

yıl sonu dolayısıyla işler öyle yoğun ki, okuyorum ara ara ama yazamıyorum bir türlü

lahana bebeğe bayıldım... ne güzel bir hatıra olacak kkdan...

sultan laptopun hayırlı olsun güle güle kullan...

edacımmm çokkkk güzel bir gelin olmuşsun.. maşallah sana... fotolara bayıldım ama asıl profesyonel çekimleri merak ediyorum...

böcük ne yapıyor acaba bu arada.. eminim onun düğünü de çok güzel ve eğlenceli geçmiştir..

yılbaşı hediyelerinizi de gördüm kızlar.. hepsi de çok güzel ve değerli.. iyi günlerde kullanın...

hayatım bugün teyzoş olursun gibi doğuyor içime... sağlıkla kurtulur inşallah ablanda minik Derin' de...

nihalcimmm, faruk odasına fotolarını asmış demek... sence bu işin ciddiyetini göstermez mi.. seni çok seviyor anlaşılan...

esma datlummmm naber hemşom nasılsınnnn

puficimmmm çok öpüyorum seni de

hepinizi kocaman öpüyorum ve yılın bu son günlerini çok güzel geçirmemizi diliyorum kızlarr

nihalcimmm, faruk odasına fotolarını asmış demek... sence bu işin ciddiyetini göstermez mi.. seni çok seviyor anlaşılan

saol hemsommm biliorum sevdiğinni opuyorumnanaktan

mulbery kıskanıyorum herkez komsusuyla bulusuyor biz neden bulusmuyoruzzzzzzzz

Mülboş; bende seni öptüm şekercim opuyorumnanaktan

Gülooooyyy;
hayır olsun kızzzz rüyan :Saruboceq:

Kızlar benim alt dişlerim sızlıyooo yaaa neden olabülüüüü rahatsız edecek şekilde hemde :umursamaz:

Hayatim;canım haber var mııııııııııııııııııııııııı:ecrin_bebek:

Günaydın KIzlarrrrrrrr

Hayatumaşağıda görünüyorr ay çok merak içindeyim doğurdumu acabaaaaa

dogursa gelmezdi işe sanırım ızın alırdı yıgenı alınac unuttur bizi

günaydınlar

kızlar resim eklicem size ama linki bulamıyorum şu resim eklediğimiz sitenin ismini atarmısnız bana

ay dun bızım ısyerıne bırı geldı nedır necıdır bılmıyoruz patorn yarın 4.30 ofiste olsn herkez acıklıycam demişşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…