Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

ayyy çok hoşş ladyy bayıdımm bittim
Burcucumun ve serhat eniştenin ellerine yüreklerine sağlık

bunları ben beğendim ablam aldı bana

Tuzluklar çok cici şekercim, güle güle kullan Şeniz

kimseden ses cıkmıyor yeni evli bayanlar yılbsaı için surpris yada plan hazırlamayor anlasılan, yada kimse paylaşmak istemiyor :umursamaz:

Valla hala ne yapcağımız belli değil. Belki başbaşa evde oluruz hoş adetimin ilk günü olursa zaten sancıdan yatakta olurum kaydirigubbakcemile3

bu arada anenmin doğum günümde aldığı hediyeyi nihayet pazar günü takabildik
buyrun çıkan stıckerlarım iyiki çıkmış

Canımmmmm harika durmuş yaa çok orjinal vallahi :lepi:

teşekkürler canım
ya ablamın bugün tam 9 ay 10 gün doktorun ilk verdiği tariah 28 aralık ama hala tık yok
şu an doktora gitmişler
doktor demiş 28 de bişi olmazsa sancı falan son kontrole gel diye
şu an doktorda
nolur dua edin yaaa
ablam da derin'im de sağlıkla kurtulsunlar lütfen :Saruboceq:

Merak etme canım eltimin de 15 gün filan geç doğdu. 9 ay 10 günü tamamladı 10 ay doluyodu nerdeyse kaydirigubbakcemile3

parpalm hediyen geldi miiiiiiiiiiiiiiiii

Kız bugün vermedin mi kargoya ne çabuk gelsin

nihalle görüşemedik benim yüzümden ama
aslında dünden beri hep konuştum annemle ikna ederim dedim ama
saat geç oluyo karanlık oluyo olmaz diyerek çıkamadım.. şuan bozuğum anneme biras trip atıyorum :1closedeyes:
yine ertelendi ama bu hafta içinde inşallah görüşücez inşallah
nihalcim tekrar özür diliyorum :eek:

Yine mi görüşemediniz kaydirigubbakcemile3

benim hediyem gelmedi yaaaa

acaba yazmalı verdimi kargoya? bizim evin zili bozuk çünkü apartman girişinde, kargocu bulamayıp gitmez dimi :)))))) yok öle biri diye geri yolluyomuş yazmalıya :p

Kargo seni evde bulamayınca kapıya not bırakıyor canım merak etme.

Geçen hafta ben yokken kargo gelmişti apartman girişine gelip bulamadıklarına dair kağıt bırakmışlardı yerimseniben

Burcucumm gece vakti ancak böyle çekebildim güzelim, tekrar çok teşekkürlerrrkaydirigubbakcemile5

Kız ben niye göremiyorummmmm

Tuzluklar çok cici şekercim, güle güle kullan Şeniz

Valla hala ne yapcağımız belli değil. Belki başbaşa evde oluruz hoş adetimin ilk günü olursa zaten sancıdan yatakta olurum kaydirigubbakcemile3

Canımmmmm harika durmuş yaa çok orjinal vallahi :lepi:

Merak etme canım eltimin de 15 gün filan geç doğdu. 9 ay 10 günü tamamladı 10 ay doluyodu nerdeyse kaydirigubbakcemile3

Kız bugün vermedin mi kargoya ne çabuk gelsin

Yine mi görüşemediniz kaydirigubbakcemile3

Kargo seni evde bulamayınca kapıya not bırakıyor canım merak etme.

Geçen hafta ben yokken kargo gelmişti apartman girişine gelip bulamadıklarına dair kağıt bırakmışlardı yerimseniben

Kız ben niye göremiyorummmmm

Bilmem ki gülüm, kızlar gördüler ama sayfanı bi yenile istersen yeni laptopun vaa zaten hayırlı uğurlu olsunnnkaydirigubbakcemile3

benimdeyılbaşı ile alakalı fikrim yok
Arkadaslar davet etti
Annemlerde
Ama başbaşada kalmak istioz fisfisfis

Misafirlerim gitti mutfak savaş alanı gibiydi yaaa kafamçokkarıştı

Sağolsun kocacık yardım etti de 15 dk da toparladık.
Yengemlerle birlikte apartmandan komşuları da geldi 2 kişi.
Evimi merak etmişler kaydirigubbakcemile3 Çok da beğendiler.
Hatta kadın diyo ki kendi evime gitmek istemiyorum senim evi gördükten sonra diyo kaydirigubbakcemile3

sultan senin milaptopun var
hayırlı olsun bebbeeemm

Eveeettt :kedi:

Benim düşünceli kocam sağolsun bizimki artık çok eskidiği ve sürekli söylendiğim için bana yılbaşı hediyesi olarak almış :1rolleyes:

Eeee şimdi ben ne hediye alcam yaaaa

Misafirlerim gitti mutfak savaş alanı gibiydi yaaa kafamçokkarıştı

Sağolsun kocacık yardım etti de 15 dk da toparladık.
Yengemlerle birlikte apartmandan komşuları da geldi 2 kişi.
Evimi merak etmişler kaydirigubbakcemile3 Çok da beğendiler.
Hatta kadın diyo ki kendi evime gitmek istemiyorum senim evi gördükten sonra diyo kaydirigubbakcemile3

Meraklılar görmüşler de hadi rahatlamışlar, yazık kadına napsın senin evin de beğenilmicek gibi dill anacım yayla gibi hem de zevkle döşenmişşş :nazar:
Allah nazarlardan saklasın,:Saruboceq:

Haaaa bu arada dün eşimin 25 haziranda evlenen öğretmen arkadaşlarına gittik.

Önce siz gelin dediler, sonra onlar gelcekler. Başka bir öğretmen ve eşi ile birlikte. toplam 3 çifttik ve 12 ye kadar oturduk çok keyifli bi geceydi yaaa çok güldük.

Bundan sonra daha sık bir araya gelme sözü verdik. Giderken sarevden nevresim aldım burda bi züccaiyede kampanya vardı 45 liraya. Çok beğendi zaten sevdiği renk maviymiş ben de mavi alınca çok mutlu oldu. Onlara da hep borcam gelmiş :roflol: Şimdi diğer çift de 3 yıllık evli ama ben evlerine hiç gitmedim. Fatih gitti bikça kez iş nedeniyle. Bu pazar değil haftaya pazar da onlar da buluşcaz hep birlikte.
Onlara da bi hediye lazım birine alıp diğerine almadan olmuyor. Kız da aldığım nevresimi çok beğendi renk olarak da mor severmiş. Ona da aynısının morunu alıp götürsem olur mu sizce? Farklı mı bişey almak lazım :uhm:

Meraklılar görmüşler de hadi rahatlamışlar, yazık kadına napsın senin evin de beğenilmicek gibi dill anacım yayla gibi hem de zevkle döşenmişşş :nazar:
Allah nazarlardan saklasın,:Saruboceq:

Canım beniiimmmmmmmm :1hug:

Çok teşekkür ederim. Evet mutfağa baya bi şaşırdılar bu ne maşallah bizim salon kadar dedi kaydirigubbakcemile3 Rahat uyurlar bu gece artıkın

X