Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

bornoz takımım
aaampozdilekbornozailes.jpg
[/IMG]
nevresim takımım 4 mevsim

uyku setim

kızlar çeyizimden bir kaç şey nasıl sizce güzel mi
uyku setini pek beğenmedim ama annemide kıramadım nasıl sizce

bornoz takımım
aaampozdilekbornozailes.jpg
[/IMG]
nevresim takımım 4 mevsim

uyku setim

kızlar çeyizimden bir kaç şey nasıl sizce güzel mi
uyku setini pek beğenmedim ama annemide kıramadım nasıl sizce

hepside çok güzellll.güle güle kullan

hepside çok güzellll.güle güle kullan

yha beğendiniz mi gerçekten çok teşekkür ederim.bornoz takımımı çok beğenerek aldım ama dediler ki krem rengi kullanmak zor olur yıkaması zor olur diyolar sizce beyaz mı alsam ki .ama çokda beğendim kremi:kedi:

yha beğendiniz mi gerçekten çok teşekkür ederim.bornoz takımımı çok beğenerek aldım ama dediler ki krem rengi kullanmak zor olur yıkaması zor olur diyolar sizce beyaz mı alsam ki .ama çokda beğendim kremi:kedi:

bence çok güzel, zor olacağını da düşünmüyorum, güpür gibi sanırım yaka kısmı falan, o kısımlar zarar görürmü bilmem ama renk içinse tek derdin ondan dolayı sorun çıkmaz :) sonuçta renk renk havlu kullanıyoruz hiçbirinde yıkarken sorun olmuyo :)

bu arada dkb miydi, baklava desenli siyah beyaz kırmızı battaniyesine bayılmıştım, şimdi aklıma geldi yazayım dedim:)

Burcumun bana aldığı hediyeleri eklemeye başlıyorum kısçeler
Hediye paketim

viewer.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
oyy anaaaaam

sayfanın durumu vahim şaftı kaymış

elfcn cım aldıkların bence güzel
uyku setide bornozunda canım..
gülegüle kullan

Herkese merhaba,
Kızlar görüşmeyeli nasılsınız?
Umarım hepinizin keyfi yerindedir. Ben yarın ıstanbul'a aşkımın yanına gidiyorum..Gitmişken de bizim orada "oku" dedikleri havlu ve gömlek almak istiyorum. Yakın akrabalara ve samimi dostlara düğüne davet ederken hediye verilerek davet edilir buna da "oku" derler...istanbul'da yaşayan arkadaşlar ucuza nerden alabilirim...Ben hiç bilmiyorum...Bilenler varsa bana özelden mesaj atabilir mi? Şimdiden çok teşekkürler...

X