Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

herkese selamm

alıntı yapamıorum kızlarr

nihal bizde gitmek isitioz da müzeyee o yüzden sordum benim ki sevioo en son yeşilköyedeki havacılık müzesine gittikk

betaa ütümü beğendiğin için teşekkür edrimm

birde ddedğin gibi söz bohçası olmaz aslında ama adettendir diyip duruyoo annemmm
başka başkaa

edayı gördüm kız hemen ekle resimlerriiiiiiiiiiiiiiiiiiii

teşekkür ederim canım.çok yardımcı oldun. iskender pala iki dirhem bir çekirdeği alayım kesin. şimdi kaldı bir tane daha. ya herşeye dikkat ediyorum. aşkla ilgili bişey alırsam belki dalga geçer askerdeki diğer kişiler. adını, konusunu falan çok dikkatli seçmeliyim o yüzden bu kadar seçici davranıyorum. sizleri sıkıyorsam kusura bakmayın nolur

benimkisi edirnede ama asker heryerde asker zaten güzelim. hepsi aynı psikolojinin içinde ama doğudakilerin yaşadıkları daha ağır

cnm bende havacılık muzsını dedım dun askımaa gıdelım dıe onada gıdıcezzz

sezelciğim ekle demeden ekleyemem)))

yada hepsini ekliyim iç giyimi eklemek isterse açık halini kendi eklesin kaydirigubbakcemile3 bende kutuda çeklmiş hali var çünkü...

Tatlımm ekle tabiki yaw, iç giyimi de ekle bence sakıncası yok çünkü ben daha pil alamadım maalesef kızların merakını giderelim kaydirigubbakcemile5

evet güğzelim işte o yüzden çok dikkatli olmaya çalışıyorum.

ıyi haftalar herkese opuyorumnanaktan

Onlarca alıntı yaptım ama gel görki ne olduysa gitti hepsi mafoldumben

Lahana
hediyelerin çok cici, bebeğe bayıldım :lepi: Esmanın gönderdikleri de süpeeer :jeyyar:

Böcük mutluluğunuz bir ömür sürsün canım, tekrar tebrikler Şeniz

Avatar filmini soran arkadaşlar film kesinlikle görsel açıdan bir şölen. Özellikle eşim bayıldı filme. Ama malesef 3 boyutlu olan sinema full olduğundan başka bi sinemada izeldik. Eminim 3 boyutlu çok daha güzeldir yerimseniben

edaaaa hoşgeldin canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hemen anlat bakalım çatladık meraktankaydirigubbakcemile3

gülse birsel gayet ciddiyim serisinin 3. kitabını çıkarmıştı galba, onlardan al bence en garantisi :)

Edaaaaa hoşgeldinnnnn, resim eklersen silmeyesin hee ben milli eğitime gidip gelicem :) çatlarım sonra

yok sen merak etme kuşum tedbirliyizzzzz yeri ben seni

Tatlımm ekle tabiki yaw, iç giyimi de ekle bence sakıncası yok çünkü ben daha pil alamadım maalesef kızların merakını giderelim kaydirigubbakcemile5

Tamam şeker parem ekliyim ama bene iç giyimin açık hali yok kutunun içinde çekmiştm.
sen pil alınca açık halini eklersin olur mu kuzucum :1hug:
ben seninde eklemeni istiyırum. kutumu notumu senin elinde göreyim yahu :kedi:
1 aydır hevesle bekliyorum bu anı diymi ama kaydirigubbakcemile3

Haklısın şekercim ok eklicem tabiki natonu herbişeyinii çokk cicoşlar yaw
Gidip gidip bakıyorummmopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…