Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

gülçin teslımattaymıs bugun elıne ulasır kesın dedııler

uyy başka hediyesi gelen varmı? bi lahanamı gördüm, bide önceden beta eklemişti :))

resim eklemeyene ceza verelim bence :p

burcumm senin ne işin var bundaa annenlerle otursanaa :))

çok teşekkür ederim canım.dediğin kitabı inceleyeceğim. yazar4ı türk olsun istiyor o nedenle alacakaranlık olmaz. peki içinde kısa hikayeler olan kitap biliyormusunuz ?

Anladım nasıl kitap okumaktan hoşlandığını bilmediğim için şahsımın bu konuda ki tercihlerini söyleyebilirim ancak. Kitabı alacağın kişi eğer edebiyatı seviyor ve buna yatkınsa iskender palanın kitapları çok güzel bunda da benim çok beğendiğim; ah minel aşk, babilde ölüm istanbulda aşk aa birde deyimlerden oluşan bir kitabı var iki dirhem bir çekirdek diye orda deyimlerden oluşan kısa ama hoş hikayelere yer vermiş. eğer kişi tarihi seviyorsa o zaman sana mustafa armağanın kitaplarını öneririm ki gerçekten kendisi tarihi güzel analiz yapıp kitaplarında da yetierince akıcı bir dil kullanmıştır yine aynı şekilde burda da döneme ait kısa kısa hikayer vardır ve insanı sıkmadan güzel şekilde ilerliyor:)
ama bunlardan hiç birine ilgisi yok sadece komik olsun ve okurken gülsün diyorsan bende san gülse birselin gayet ciddiyim ve ardından yazdığı ikinci kitabı hala ciddiyimi tavsiye ederim özellikle daha önce ki yılalrda yapmış olduğu g.a.g metinleri okurken insanı eğlendiriyor :)

yeter sanırım bu kadar.

:roflol::roflol::roflol:
inan imujdanda geçirdim sezelden evet demesini bekliyorum
belki kendi eklemek ister.... a.s

yada ben ekliyim oda temsili koysun foto. ben kutumu onun elinde foto grmeyi istiyorum şahsen :kedi:

yok sen bana msnden yolla demek ıstedım kaydirigubbakcemile3 o koysun buraya ozaman sezel bısı de ıc camasırını merak ettımm

tamamdır metin uca :) gülse birselde olur, gayet ciddiyimi okumuştum diğerlerini bilmiyorum ama eğlenceliydi :)

yanlış anlamayın ama askerde ki sevgiline duayla ilgili kitap yollarsan olmaz bence :)

Lahanammm hediyelerin çok ciciii iyi günlerde kullan hepsini, bebek çok tatlı :lepi:

güzelim bir kaç tane buldum. arkadaşın dediği muhammet bozdağ istemenin esrarı hakkında çok güzel yorumlar var. bu kitabı muhakkak okumalıyım ama askere yollanırmı o konuda kararsız kaldım. iskender pala iki dirhem bir çekirdek diye bir kitabına rastladım. deyimlerin ortaya çıkış hikayelerini anlatıyormuş. hem eğlenceli, hem öğretici olur bence. bir de yine iskender pala kahve molası kitabını da dülşünüyorum. bunları okuyan bilen varmı ?

yanlış anlamayın ama askerde ki sevgiline duayla ilgili kitap yollarsan olmaz bence :)
:

yok hayır yanlış anlamak değil kitabın içeriğini yeterince bildiğim için söyledim. insnı rahatlatan bir kitap oluyor önermiş olduğum kitap. benimde erkek arkadaşım askerde idi ve doğuda askerlik yapıyordu çok zor dönemlerden geçti ve ona ilaç gibi gelmişti. eğer songanın hediye edeceği kişide doğuda ise buna hayli ihtiyacı olacaktır eminim.

uyy başka hediyesi gelen varmı? bi lahanamı gördüm, bide önceden beta eklemişti :))

resim eklemeyene ceza verelim bence :p

burcumm senin ne işin var bundaa annenlerle otursanaa :))

şekercim babik öğln uykusuna yattı annemde burda yanımda hem sohpet ediyoruz her biriniz hakkında bilgi veriyorum ona hem çayımızı yudumluyoruz hemde sze yazıyorum arada işte... :1hug:
ama hava açtı dışarı gezmeye çıkabiliriz :1rolleyes:

yok sen bana msnden yolla demek ıstedım kaydirigubbakcemile3 o koysun buraya ozaman sezel bısı de ıc camasırını merak ettımm

canım msnde yollıyım ama iç giyimin fotosu sadece kutuda var. açık halini ancak o çekebilir... bende yok yani:1hug:

eda gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşş
welcome edaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hemen ayrıntıları anlat
geçmişe bakem deme
bi ay çıkamazsın valla:KK70:

ayy burcum çıkın ama çok uzaklaşmayın evden, kuvvetli yağış varmış ege dolaylarında bugün dikkat edin akşam fırtına falan diyodu tvde..

@ Adina bahsettiğin kitabı tam bilmiyorum ama dini içerikliyse eğer kargoyla askeriyeye sokulurken vs vs sorun çıkabilir diye düşündüm, yada arama falan olduğunda bişi derlermi acaba diye tereddüt ettim.. bu ara zaten herşey çok karışık ne olur ne olmaz :))) insanları anlayamıyosun, ben Aziz Nesin okuduğumu söleyince ters ters tepki verenler falan olmuştu ünideyken, nerede ne olacağı hiç belli olmuyo temkinli olmak lazım

X