Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Bende önceden gelen hediyelerimi ekleyim bari de kıskançlığım gitsin biraz :sinifsinif:

-tatlicadiarzu-

erkeğin okuyabileceği bir kitapmı bu güzelim? ne anlatılıyor biraz bilgi verirmisin

Herkesin okuyabileceği bir kitap songa benim iki üç kez ard arda okuduğum ve her defasında okuyup yeniden okuma siteği duyduğum güzel bi kitap. Genelde dua ile ilgili olup insanı karamsarlıktan kurtarıyor. Hediye oalrak kitap alacaksam benim için vazgeçilmez tek kitap oluyor genelde. sanırım bahsetmiş olduğun kişi asskerde idi bence çok ideal bi kitap hee eğer sürükleyici ve içinde aşk felan olsun diyorsan bence stephen meyerin alacakaranlık serisi güzel.

sezelciğim ekle demeden ekleyemem)))

yada hepsini ekliyim iç giyimi eklemek isterse açık halini kendi eklesin kaydirigubbakcemile3 bende kutuda çeklmiş hali var çünkü...

Böcüğede ömürrrr boyu mutluluklar dilyorum....

Umutlarla çıkılan Aşk yolunda hiç bir zaman hayal kırıklığına uğramaz umarım..... opuyorumnanaktan

Herkesin okuyabileceği bir kitap songa benim iki üç kez ard arda okuduğum ve her defasında okuyup yeniden okuma siteği duyduğum güzel bi kitap. Genelde dua ile ilgili olup insanı karamsarlıktan kurtarıyor. Hediye oalrak kitap alacaksam benim için vazgeçilmez tek kitap oluyor genelde. sanırım bahsetmiş olduğun kişi asskerde idi bence çok ideal bi kitap hee eğer sürükleyici ve içinde aşk felan olsun diyorsan bence stephen meyerin alacakaranlık serisi güzel.

çok teşekkür ederim canım.dediğin kitabı inceleyeceğim. yazar4ı türk olsun istiyor o nedenle alacakaranlık olmaz. peki içinde kısa hikayeler olan kitap biliyormusunuz ?

lahana guüle güle kullan esarp daha guzel resımde soluk cıkmış bence
benı hatırlama kullandıgınad evet garip olur hehehehe

evet aslı daha güzel...

günaydın kızlar
aanam lahana hediyelerin ne cici :)

başka kimler ekledi kaçırdığım varmı :)

lahana hediyelerin çok güsel canım
hele lahana bebeğe bayıldım :emir_bebek:

inşallah bakalım
akşam anneme bi çıtlattım
pek bişi demedi ama
bellide olmas

oh oh
hadi güle güle kullan canım
pek ciciler

ay neguzel bunlar ya bayıldım gule gule kullan

sorcam cnm amcama hemen birini hatırlıyorum sarısınmı dayın

canım beğenmene çok sevindimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende senin hediyelerine bayıldım mutlulukla kullan inşallah şeniz
pınarcım çok cici seçimler yapmış gerçekten

[color="ındigo"]lahanam nee kaa güzeller...

Güle güle kullan...[/color]

lahanya lahana beebek ne guzel yaaaaa

hehe esma tam senlik ciciler almışın:d
lahana iisin valla cicim:d
güle güle kullan

lahanamm hediyelerin pek güzell opuyorumnanaktan
lahanayaa lahanaa bebek haaa :lepi:
Esmoşdaa almışşş ohh iyisinn hadii :jeyyar:
Kırmızı donların çok cici :lepi:

dkb canım battaniyelerin ikiside süperr :lepi: özellikle baklava desenliye bittim opuyorumnanaktan

mandişş o nasıl bi şarkı yaa kaydirigubbakcemile3 çok komik yapmışlarr kaydirigubbakcemile3

sezelll hediyelerinin fotosunuda bekliyozz öyle söylemekle olmazz :dilcikar:

hediyelerin çok ciciiiii

lahanacım cicilerini güle güle kullan

lahana bebek cok uyum olmus nıkıneeee :):):)
ve cay setınde cook sıkmıssss

lahanacım sende güle güle kullan hediyeleri şekercimmm

teşekkür edrim kıslar...

ben şimdi ne etsem yaa
bayramda aldığım elbisenin altına ayakkabımı giysemmm
çizmemi giysemmmm
ayakkabılar parlak rugan
çizmem düz
bizimki spor giyinir
ben yanında kokoş kalmayım dimi

çok teşekkür ederim canım.dediğin kitabı inceleyeceğim. yazar4ı türk olsun istiyor o nedenle alacakaranlık olmaz. peki içinde kısa hikayeler olan kitap biliyormusunuz ?

tamamdır metin uca :) gülse birselde olur, gayet ciddiyimi okumuştum diğerlerini bilmiyorum ama eğlenceliydi :)

yanlış anlamayın ama askerde ki sevgiline duayla ilgili kitap yollarsan olmaz bence :)

Lahanammm hediyelerin çok ciciii iyi günlerde kullan hepsini, bebek çok tatlı :lepi:

ben şimdi ne etsem yaa
bayramda aldığım elbisenin altına ayakkabımı giysemmm
çizmemi giysemmmm
ayakkabılar parlak rugan
çizmem düz
bizimki spor giyinir
ben yanında kokoş kalmayım dimi

AY EVET SENDE SPOR GIY CEK ALTINA SPORLARI
esofmanları git işte

yaa sezelll resım ekle kız merak ettımmm

X