Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

kızlar şuan o kadar kötuyum kı kalbım sıkıcıyooo nefes almakta zorlanıyorumm ama neden bole oluyoo onuda anlamıs degılımm

biz ev garusuyuz o kadar olcek
ayyy baloda masada ne güzel oturttu lafı bihter'e çok uzamıştı sıkıldım dedi sonra da o yüz ifadesi, ohhh içimin yağları eridi iyi oldu şırfıntıya :lepi:

eglencelı de ondan yorumların

Şeniz o zaman

beğenirim kız zuzummopuyorumnanaktan

beğenmezsen döverim :mymeka: kaydirigubbakcemile3

herkese selammmmmmmmm

hayırdır sen akşam düşerdin buraya sositososito

kızlar şuan o kadar kötuyum kı kalbım sıkıcıyooo nefes almakta zorlanıyorumm ama neden bole oluyoo onuda anlamıs degılımm

hastalancan mı canım?

farkında olmadan sıkıosundur cnaım kendini

bime gittim geldim ama almadım mumlardan uyduruk duruo biras kapı süsü olsa alcaktımda kalmamış zaten bi tanecik gelmiş :dilcikar:

ayyy baloda masada ne güzel oturttu lafı bihter'e çok uzamıştı sıkıldım dedi sonra da o yüz ifadesi, ohhh içimin yağları eridi iyi oldu şırfıntıya :lepi:

:roflol::roflol: Aynen çok mutlu oldum kaydirigubbakcemile5

Bu arada mesajımı aldın mı

ay sorma cnmm benımde yaglarımerıdı 1 kılo verdım sayesınde kaydirigubbakcemile3

bişi dicem ben böle çikolata istiom sevgililer günü için
nerden bulabilirimmm
yada biriniz bulursa bana alıp gönderirmi
şubatta????

Pıtır ben görmüştüm sankim buralarda ama bizde varsa sizin orda kesin vardır kaydirigubbakcemile3
hemde nette de var hemde daha güzelleri

pıtır buna benzer çikolatalar pastanelerde falan satılıyor canım
kızlar akşama pırasa yapıcam zeytinyağlı, yanına ne yapayım sizce

Bu arada sizin mesleğiniz felandı filandı varda benim niye yok akannehir

Hee bide ben her sayfayı kapattığımda siteden çıkış yapıyo artık siz de de oyle mi?

Pıtır ben görmüştüm sankim buralarda ama bizde varsa sizin orda kesin vardır kaydirigubbakcemile3
hemde nette de var hemde daha güzelleri
ya nette varda bi kilosu 50-60 lira bea

pıtır buna benzer çikolatalar pastanelerde falan satılıyor canım
kızlar akşama pırasa yapıcam zeytinyağlı, yanına ne yapayım sizce

bizim burda böle çikolata satan bi yer var
ordada varmıdır bilemiom

aklınızda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…