Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

biz ev garusuyuz o kadar olcek :KK70:
ayyy baloda masada ne güzel oturttu lafı bihter'e çok uzamıştı sıkıldım dedi sonra da o yüz ifadesi, ohhh içimin yağları eridi iyi oldu şırfıntıya :lepi:

hayırdır sen akşam düşerdin buraya sositososito

gitcem birazdann :))

akşama gelerim genee

nete girmiştimm bi bakıyım sizlerede dedimm yavrimuu

:roflol::roflol: çok güsel yaaa

canım benimki sözleşme şirketle imzalanıo
dediinide burda kimse yapmaz alsalar kendi akrabalarını alırlar:KK43:

ekleyebilirmi derken bekleyebilirmi diosun heralde kuzu tabiki beklerim yahu ni demek canım benim sen düşünüp alıp yolluosun Şeniz
yok kız resım cekip ekleyebilirmıdıyorum
kızlar şuan o kadar kötuyum kı kalbım sıkıcıyooo nefes almakta zorlanıyorumm ama neden bole oluyoo onuda anlamıs degılımm
cnm derin bir nefes al elınız yuuznu yıka

yaa kimse cevap vermiyor; ama çıkıcam ben simdi. aksama zeytinyağlı pırasanın yanına ne yapayım?

Ben bilmem beyim bilir kafamçokkarıştısırnaşık şey

kuzum ne bilim ben pek anlamıyorum ama pırasadan önce yemek için çorba yapabilirsin.

Doyurucu olsun diyorsan da bilemicem, ne yakışırki yanına, hiç yemediğim için bulamıyorumakannehir

bişi dicem ben böle çikolata istiom sevgililer günü için
nerden bulabilirimmm

Benim isteme çikolatamda vardı böyle kalpliler bi de kurdelalı paketli filan.

Sanırım çikolatacıların hepsinde vardır yerimseniben

yaa kimse cevap vermiyor; ama çıkıcam ben simdi. aksama zeytinyağlı pırasanın yanına ne yapayım?

Ben pırasa yemediğim ve yapmadığım için bilemiyorum canım ne yakışır yanına :sinifsinif:

Benim isteme çikolatamda vardı böyle kalpliler bi de kurdelalı paketli filan.

Sanırım çikolatacıların hepsinde vardır yerimseniben

Ben pırasa yemediğim ve yapmadığım için bilemiyorum canım ne yakışır yanına :sinifsinif:

evet bende bi bakim bulamazsam aldırırım dkbye:lepi:

kızlar reımlere baktıysaız sılıyorum ben i

lahanama sultanıma hayatıma dkb ayseme songacıma gülayıma baska baska aklıma gelmedı herkese tesekkurler yorum yapanlara

dönisim ve nısan yagmuru saolun kızlar

Son düzenleme:
Kızlar öğlen eve gidiyorum ya yemeğe..

Yolda kociş aradı ben cumaya gitcem anahtarını unutmuşsun ayakkabının içine koyuyorum anahtarı dedi.
Aşağı kapı nolcak dedim genelde açık oluyor ama ya olmazsa???

Artık komşuların birine bascan felan dedi neyse kapattım ama ben komşuların hiçbirini tanımıyorum ki:bbo:
Dua ede ede gittim, Allahım nolur açık olsun kapı diye arabadan indim işte kapıyı itekledim ıgghhh kapı kapalı... Ama nasıl bunaldım şimdi kimin ziline basıcam ben diyorum kimseyi tanımam etmem.

Neyse dedim bi şansımı deneyim belkide bizimkisi gitmek üzeredir, bizim zili çaldım, tam kapı açma süresi geçti işte yani saniyeler diyim çıt kapı açıldı ohh dedim Allahım şükürler olsun çıktım işte eve yaylanarak böyle, neyse işte vuruyorum kapıya felan ses yok anahtara baktım ayakkabının içindeakannehir

Yani bizimkisi gitmiş... Dedim tövbe bismillah noluyoruz, yani biri açtı tesadüf desem kapıda benden başka biri yoktu eee çıkarken de kimsenin kapısı açık değildi :1ninca:

Neyse dedim herhalde tesadüf oldu, ama şaşırdım da yani ...

Yarım saat geçti geçmedi kociş geldi namazdan zile bastı otomata basıyorum felan ses yok kapı açılmıyor balkondan baktım çocuklar felan var okuldan gelmişler bekliyolar annelerine bağırıyorlar anahtarı at diye...

Kadınlar da konusuyor dünden beri otomatlar çalışmıyor kapı açılmıyor felan diye...

Tüylerim diken diken oldu belki size basit gelebilir ama şaşırdım yani tuhaf oldu içim.

Belkide dedim dua kapım açıktı Allahıma dua ederek gelmiştim dedim oturdum bir güzel duamı ettim...

Denişik bir durumdu yani, sizede anlatim dedim:bbo:

off bea benim çok canım sıkılıo yaa
hergün aynı şeyleri yapmaktan çok sıkıldı
işe gel bütün gün otur
sora eve git
pijamaları giy
dizi izle
duş al yat
sabah yine kalk
valla patlıcam sıkıntıdan yaa
çok monoton bi hayatım oldu:KK43:((((

X