Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

ney bunlar ne var

ay cnm pardon ya valla gormedımm

telefon numaralarını sayıyodu pıtıcık ....

olsun canım 2. baskı bişeycik olmaz ,,,, aaa ben bilseydim orda olduğunu uğrardım yanına hatta nerdeyse 1 saat oyalandım arçelikte , hatta tam dershanenin dağıldığı anda çıktım arçelikten etraf çoluk cucuk kaynıyodu ,,,,

Son düzenleme:

Papişimm
yaa sorma çok mutlu olmuştum ama kısmet değilmiş yaa
1 hafta boyunca mokum çıktı desem yeridir kadın çok yüklendi eve gelip ayaklarımı dikiyodum direk.
2 sınıftada 12 şer öğrenci hayır bişey değil 20 taneylede başederim ettimde ama tek sınıfla..
neyse dediğin gibi kpss hazırlanırım.. zaten alıştım eve.
bu sene okul öncesi branştan en çok alım olmuş biliyon dimi devlettekiler yaşadı..

hımmm hadi bakalım ders başına allah zihin açıklığı versin ,, unut bakalım aşkını ders sırasında bak aramış seni sonradan hadi hadi aklını karıştırma ders yap bakalım :1hug:

kafama girmedi valla ya.
baktım baktım okudum biraz geldim.
uykuda tutmuyor 2 gün sonra sınavım var ben oturuyrm.
erva cnm tahmin edebiliyrm yarım saat küs kaldık canım acıdı aklıma türlü türlü şeyler geldi valla. neyseki aradı sonra içim rahatladı ama üzüldüm yinede

teşk. ederim cnm nişan ayakkabım ve çantamdı.
bende giyilmez die biliyrm ama araştırdım biraz giyiliyor dediler. kafam çok karıştı cuma günü ayakkabı bakıcam cnm en gzl çözüm bu umarım bu taşlının önü kapalısını bulurum bende bulamazsam giyicem ztn ev nişanı kimse farketmez bile.

hımmmm anladım canım , ben benim hiç yok ben hergece burdayım

ah canım ne kadar yoruldun sen hem ne demek öle beğenirler onlar senin en kıymetlin evin çöp ev olsada beğenirler seni sevmeye geliyolar kuzum eve değil .... hadi yatta dinlen sabahta kucakla bakalım cicişlerini :1hug:

Şu anda gelmelerine 10 dakika falan var çok heycanlıyım
ve senn seni sevmeye geliyorlar lafını okuyunca gözlerim doldu bir andaaa

evet beni sevmeye geliyorlar.... opuyorumnanaktan

günaydınnn burcucum allahsağ salim kavuştursun ailene sevdiklerine heyecandan günaydın bile dememiş kuzum ya çok özlemiş herkese günaydın günaydınn günaydınnnnnnnnn

Aaaaa ervam gelmiş oşgelmmmmmiş, özledik kız seni...

Merak ettik çok, işi ne yaptı anlaşabildi mi diye ama kız okulla da anlaşamamış birde üstüne müstakbel kocayı da kızdırmış geçimsiz kız ne olacakkaydirigubbakcemile3

Şaka bi yana hoşgeldin tatlım, hayırlısı olsun sana iş mi yok elinin sallasan bin beş yüz ellisi:dilcikar:

Sorunda çözüme bağlanmış iyi olmuş ama merak ettim nettin kız adama sen ben haksızım demezdinkaydirigubbakcemile3

Burcilik şu dakikalarda hasret gideriyor olsa gerek, ohh şükür ki kavuştu, darısı diğer isteyenlerin başına.

Mandilinim de gözükmüyor bu ara, o da özlüyordu anneciğini :a015:

günaydın kızlar..
burcum gözün aydın canım. ailenle başbaşasındır şuan muhtemelen.
beraber geçirdiğiniz her gün ayrı bi güzel geçsin inş. opuyorumnanaktan

bugünde bnm ailem yok. yarın gelecekler.
bu akşam k.valideme gidiyom.
k.pederim akşam arabayla alacakmış beni. halbuki işyerimin servisi var onların evin önünden geçiyo.
ama k.validem olmaz baban gelir alır seni dedi. bana da peki demek düştü.

ay dün akşam odam boyandı.:bbo: bugün boya kokusundan kafayı bulmazsam iyidir valla :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…