Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

olsun canım başkasıda olsa yanlış olduğunu anlamıştır umarım kaydirigubbakcemile3

ay kızz
hani benim çenem acıo diodum yaa
şimdi meyve yerken yine bi kıtırt gibi oldu
düzeldi sanki
kıtırdarken acıdı ama ay çıktımı çenem naptı yaa:S

hayatım çıksa hiç konuşamazsın ki ağrı yapar çenende kireçlenme olmuş olabilr canım , yada dişlerinle alakalı bişey ona bi baktır istersen 20, likler felan ne durumda biliyomusun baktırmak lazım aradabir ,,,,

20lik dişim çıktı baya orda ama ne bilim yaa:S

öle çıkar gibi oluyolar ama tam çıkmamış oluyolar yinede kontrol ettir istersen sen hem gidicem diyodun sevdiceğinde diyodu aaa neden dinlemiyosun sen sevgilini bakem hımmmmm sölicem seni sevgiline , hem burdaydı dimi de bana bakiim adresini hemen gidip şikayet dilekçemi verem elden yerimseniben

amann sorma açmadı bayadır o meseleyi
gidicem ama bakalım artık
allah nasip ederse 2010da
sende bişiyi unutmamışın hee

amann sorma açmadı bayadır o meseleyi
gidicem ama bakalım artık
allah nasip ederse 2010da
sende bişiyi unutmamışın hee

şu düğün telaşım olmasa ufacık ayrıntıyı dahi unutmam ama , şimdi diyorumya kafamda kırk tilki dolanıyo kuyruklarını da birbirine değdirmicem diye uğraşmaktan arada kaçırdıklarım oluyo kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yoksa varya ohoooooooooooo

ben gidiom kızçeler
bu burcuözge hanfendi bana msj atmadı
hadi bakam hayırlısı
ii geceler
öpüom hepicinizi
şimdi dökülür herkes yaprak dökümü bitti die

hehe
asıl benim dediğim buydu

bakıcam bakalım pıtırcık iyi olmuş eklemişin bende ne alcağımı bilirim bari. ama giyerken zorlanırım ya yarısı var yarısı yok garip gelir birden.
bi arada şu eldiven gibi parmaklara geçen çoraplar çıktı aldım 5 dk zor durdum sıkıldım giymedim bu da öyle olursa yanarım

yok yok böle olanlar çok rahat şahsen denedim valla çok rahat ettim :)

kaynarcamı diyon kız
üst kaynarca altkaynarca kaydirigubbakcemile3
ya valla ben dağbaşındayım
köydeee
kurtköy
üstkaynarcadan mı gidiliyo acaba
sanırım öyle

kaynarcamı diyon kız
üst kaynarca altkaynarca kaydirigubbakcemile3
ya valla ben dağbaşındayım
köydeee
kurtköy
üstkaynarcadan mı gidiliyo acaba
sanırım öyle

evet canım üst kaynarcadanda pendiktende gidiliyo kurtköye ,,,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…