Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

nihal kımse atısmıyor kzı fıkır paylasıyoz

burcu sımdı demıssın ya cok beklemdık itgemedık
he benbekledım ama suat bana ya beklemeyelım ben sana kavusmak istıyorum deseydi
ben tabiki hee der kosardım ama o oyle dusunmedı bende sevdıgım ıcın bekledım yanı erkeklede ilgili sımdı onlar ıstemyınce bızımde naz yapmamız işe yaramazı yapamdık cunku
bide aile konusunda
bızım sulal cok kalabalık ama böle seyler cok da normal bakılmıyor nekadar normal bakılsada alısılmaya calısılsada nıhal bana gelıp gıttıkce kaldıkca farugunda bizde olma ıhtımallerı basta abısı olmak uzere herkeze laf yaptırıyor
he ben bunu nıhalede dedım o bılıyor zaten ben gelmesınden rahtsızlık duymuroum asla

eee kızlar resım ekleyen yokmu tamam eksın yapın ıcım acılsn artık

arkadaşlar bnce bu konu burda kapansın tamam hepımız nıhalı dusunuyoruz onun uzulmesını ıstemıyoruz ama bnce bu kadar konusulması yeterlı dıye dusunuyorum

kızlar ben de şuna benzer bişey aldım geçenlerde. biz

iyi günlerde kullan

ben bnıkah nsekerı deıl mevlüt sekerı ıstıyom

lorada mevlüt şekeri diye bölüm var canım bak istersen
konu kapandı biliyorum ama hiçbişe için canını sıkmamaya çalış olurmu

sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş...
bu resim konularında başımıza neler geldi bir daha tövbe açık resim eklemem zaten eklemiyordum ama şimdi üzerine kocaman etiket yapıyorum bilerek...
gel profilime orda var canım...

ne olduki kız
baktım çok beğendim maşallah :nazar:

burcum kesınlıkle katılıyorum ınsanın sevdıgınden ayrı olması cok zor
hele hele duyulmayacak dıye kendını kasması dıbındeyken kosup boynuna atlayamamsı nekadar zor bı bılsenn
ama bısı sorcam sana 17 yasında tanısaydın serhatı
yıne boyle asık olsaydın
okulunu bıtırmemıs ısı yok beklemıycekmıydın 2 sene
sızın durumunuzda en cok 2 sneymıs belınızı dogruöltmusunuz evlenmısınız ama 5 sne beklemek zorunda olsaydın bıraksaydın sırf bu nedenden suankı mutlulugunuda kacırmıs olmayacakmısydın canım
beklemek cok zor gercekten zor....

pardon konu kapanmıs nıhalcım senı cok sevıyorum hersey gonlun gıbı guzel olacak bunu bıl yeter sen mutlulugu hakedıyosun unutma emı senı sevıyorum tabuı esmayıda:KK70:

o erkek sıksırsalar ne olurki

ben sevmedımde bide evlendıgınıde duymadım kız
sıksırsalar ne demek esmaaaaaaaaaaaa

Ya benim kafam çok bozuldu ne oldu anlamadım.

Şimdi ben öğle yemeğe gittim geldim işte sonra açtım kk yı , normalde ben çıkış yapmıyorum sayfayı açınca baktım çıkış yapılmış hesabımdan neyse dedim belki bişey olmuştur.

Sonra stajer kız yazıcıdan bişeyler getirdi pufi hanım bunları siz mi gönderdiniz diye anam bi baktım ki 50 sayfa felan kk yazıları bizim konusmalar felan. Yani işte sayfa yazdırılmış.

Şaşırdım bende hemen yırttım kimse bilmiyor dairede kk'yı nickimide ondan değiştirdim ya...

Öğle arası biri mi oturdu desem bilmiyorum ki kafam çok karıştı.

Birde gözcü programı felan var yöneticilermi bişey yaptı allah allah yaa iyice kıllandım ben ya sinir oldum heeeee
ana ilginç
bütün foyalarımız döküldü desene
kelebek

pınarcım nasılsın naptın nettin?

:nazar:

valla anlasam fikir verirdim ama biliyon beceriksiz garıyam :lepi:

bizimki kum beji cisil

aime ve hevin napıyor acaba CADIARZU

nihalcim

bizim işyerinde bi kız var, bi çocukla çıkıyolardı. nese evlenmeye karar verdiler ve ikisinin de durumu yok ve aileler de yardım etmicek evlenmelerine. ve köşede 5 kuruşları yok. hatta içmeye ayranları bile. ne yaparlarsa kendileri yapacaklar. bunlar söz yapalım dediler ben de dedim ki niye söz yapıyosunuz fazlalık, fazladan masraf isteme+nişan yapın bana söz saçma geliyor dedim.
ve erkek arkadaşı bana ne dedi biliyor musun?

ayşe'nin ailesinde nişanlı fazla durulmuyor en fazla 3 ay ve bizim maddi imkanımız yok. zaman kazanmak istiyoruz. ve ben akşamları onu aradığımda bazen açamıyor ve annesine evdekilere yalan söylemek zorunda kalıyor. ve bu semtte (oturdukları) ben artık onunla rahat gezmek istiyorum. artık aradığımda babası annesi sorduğunda ahmet arıyor demesini istiyorum. fazladan değil yani masraf bütün bunlar için herşeye değer dedi.

yani kıssadan hisse;

Faruk seni gerçekten sevse seni bu durumlara düşürmezdi.
Özür dilerim bunları söylediğim için
ve seni de ne kadar sevdiğimi biliyorsun dimi?
saol fikrin için

:1hug:

ben de bugün geldiğimde siteden çıkış yapılmıştı ben de çıkış yapmamıştım bak şaşırdım şimci :1ninca:
hmmm

Siteye zor giriliyordu felan bişeyler oldu da ben benden bişey oldu sandım.
Ama yazıcıdan çıkanlar ne alaka onu anlayamadım, rahat 50 sayfa çıktı vardı akannehir

oha nan
50 sayfa bide:S

ya benimde annemin amcasının karısı sorup duruo ne zaman evlenceniz die
annemin bişi dediği yok
ona dert oldu
ama severim
çok iiliğini görmüşüzdür
bayramlarda fln gideriz onda toplanırız hem ananem öldükten sora:KK70:
o bana takılıo
bizde gülüp geçioz

hayatım sen benim resimleri görmedinmi....:ecrin_bebek:

ne resmi kız?

saol lahanacımm
yok zaten artık cekılıcem ne gıdıcem ne bısey benım suçum yok demıyorumkı cnmmm

hayatım evet ayne ole sadece tel bi yüzük

Şeniz

HAYATİM
yemın ederım senın soyledıgın uzerıne soz soylemıyorum
sadece tevafuk olmus
kımseyle tartısmak gıbı bı derdım yok hele hele bu topıktekı guzel ınsanlaral asla bunyeme ters
ben sadece farklı bı bakıs acısından bakmak ıstedım okadar
konustugum gıbı yerı geldımı susmasınıda bılırrım

tevafuk ne demek Arapça mı, Farsça mı?
ben sadece Laik Türkiye Cumhuriyeti Türkçe'si biliyorum üzgünüm :1closedeyes:

amın amın cnm bnm senı cok taktır edıyorum
[ [B .!.:
esmacım bole olmak zorundayım guclu durmam gerek benım ailem için[/B]

saol tatlım ınanıyorum hersey daha gusel olcakk

bence de Şeniz

ne olduki kız
baktım çok beğendim maşallah :nazar:

bizim bi kapalılar topiğimiz vardı esmada bilir...

burdan ve diğer yerlerden tüm resimlerimizi alıp kapalıların karşıtı olan sitelerde resimlerimizi kullanıp hakarete varan sözlerle hep alıntılar yapmışlar...
neler yaşadık ...
o yüzden artık böle reism üzerlerini kocaman dolduruyorum da en azından çalamasınlar.

burdan ve diğer yerlerden tüm resimlerimizi alıp kapalıların karşıtı olan sitelerde resimlerimizi kullanıp hakarete varan sözlerle hep alıntılar yapmışlar...
neler yaşadık ...
o yüzden artık böle reism üzerlerini kocaman dolduruyorum da en azından çalamasınlar.

amaaaaannnnn :1shok: :1shok: :1shok: valla haklısın o zaman kapamakta ......

kızlaaaaar bu vazonun altındaki hani dantele benzer yuvarlak şeyler varya onlar neeeeeeeeey ??????

dantelmi???
kağıtmı???
keçemi???

yoksa başka bişeyi yaaa :)

neler yaşadık ...
mafoldumben
amaaaaannnnn :1shok: :1shok: :1shok: valla haklısın o zaman kapamakta ......
mafoldumben

heee sölemeyi unuttum burcu

bundan sonra sana burcum demicem

zira önüne gelen burcum demeye başladı :1closedeyes:

heee sölemeyi unuttum burcu

bundan sonra sana burcum demicem

zira önüne gelen burcum demeye başladı :1closedeyes:

İlahi hayatım kaydirigubbakcemile3
beni sevdiğini biliyordum da bu derece büyük bir aşk beslediğini biliyordum :asigim:

temem sen bana özel bir tabir bul senden başkası onu söylemesin o zaman ŞenizŞenizŞeniz

X