Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

evet cnm evlenmeye hazır deılız zaten ben okonuda asla ona hakszılık etmıyorumm
ben abıme evlenmek ıcın erken dedım bana solenın eyaparsanız yapın ama laf olmasın dedı
5 yıla gırcez cnm ben 23 o 25 yasında

canım çok yaymayın.işler ciddiye binince öğrensinler yeter.yoksa anlamsız baskılar oluyor.söze,nişana çok az zaman kala söyleyin yeter.

ya benim ailem o konuda baskı yapmaz
ama onun annesi yapabilir
zaten baskı olsada askere gidicek daha
o iş olmasa bizde isteriz
ama durumlar belli
gitsin gelsin sağ salim
herşey olur
bizim durum farklı ya:S
sanırım

saoluuuuuun kızlarrrr ŞenizŞeniz
nadem vallahı anlamıssın benııı evlılık deıl soz ıstedıgımıı Şeniz

canım çok belli zaten senin ne istediğin şu şaşkın faruğunda bi anlasa ,,,

ama sen açık ve net konuş hayatım farukla bak böle böle laf işitiyorum çok yoruluyorum olcaksa olsun takalım yüzüğü bekleyelim 3 sene 5 sene neyse ama yüzük olmadan bekeyemem de bence , he yok karar veremedim dersede e o zaman zaten sen ağlasnda patlasanda valla ben gelir bağlarım seni eve faruk maruk yok sana onada nihal yok tabi...kaydirigubbakcemile

ama bak olduki söz oldu sende baştan söle sizinkilere sözü acele ettirdiniz sonra sözlüsünüz ne zaman düğün diye sıkıştırmasınlar ,, valla o şaşkınlıkla yine aklıma gelmişte söylemeyi becermişim bunu işime yaramadı desem yalan , çünkü sözlendik 1 ay sonra ee düğün ne zaman demeye başladılar e tabi ben baştan ipi bağladım ya yerimseniben iyi oldu ....cevabım hazırdı yani kaydirigubbakcemile3

tekrar söylüyom üzme tatlı canını hayatının en güzel günleri ,,, güçlü ol hayatım opuyorumnanaktan

ya benim ailem o konuda baskı yapmaz
ama onun annesi yapabilir
zaten baskı olsada askere gidicek daha
o iş olmasa bizde isteriz
ama durumlar belli
gitsin gelsin sağ salim
herşey olur
bizim durum farklı ya:S
sanırım
o erkek sıksırsalar ne olurki
ben sevmedımde bide evlendıgınıde duymadım kız

Ya benim kafam çok bozuldu ne oldu anlamadım.

Şimdi ben öğle yemeğe gittim geldim işte sonra açtım kk yı , normalde ben çıkış yapmıyorum sayfayı açınca baktım çıkış yapılmış hesabımdan neyse dedim belki bişey olmuştur.

Sonra stajer kız yazıcıdan bişeyler getirdi pufi hanım bunları siz mi gönderdiniz diye anam bi baktım ki 50 sayfa felan kk yazıları bizim konusmalar felan. Yani işte sayfa yazdırılmış.

Şaşırdım bende hemen yırttım kimse bilmiyor dairede kk'yı nickimide ondan değiştirdim ya...

Öğle arası biri mi oturdu desem bilmiyorum ki kafam çok karıştı.

Birde gözcü programı felan var yöneticilermi bişey yaptı allah allah yaa iyice kıllandım ben ya sinir oldum heeeee

ne yazıcıdan mı çıkmış. :1shok:
inş bnmkiler biyerleden çıkmamıştır.
bnmde aynı şekilde çıkış yapılmış canım.
buraya girdim baktım cvp yazamıyorum.eyvah dedim yine kapatıldık :roflol:
sora baktım çıkış yapılmış ve bnm pc de kimse yok. odamda bile yalnızım yani.fisfisfis

sitede bişiler oldu canım.bende bi girdim siteden çıkış yapmışım.şaşırdım.girmeside sorun oluyodu.ama yazıcı olayını bende anlamadım.:uhm:

bişi sorcam
sizde doğtaşmı ii kelebek mi?

kelebek

pınarcım nasılsın naptın nettin?

yine bi dünya alıntı etmişsin kıs :roflol:
evet canım hırka örücem. ama henüz desen şekil olayına karar veremedim
.

valla anlasam fikir verirdim ama biliyon beceriksiz garıyam :lepi:

Ya boyacı gelecek bugÜn ne renk yaptırsam ya
krem kahve tonları olacak herŞeyİmm

bizimki kum beji cisil

aime ve hevin napıyor acaba CADIARZU

nihalcim

bizim işyerinde bi kız var, bi çocukla çıkıyolardı. nese evlenmeye karar verdiler ve ikisinin de durumu yok ve aileler de yardım etmicek evlenmelerine. ve köşede 5 kuruşları yok. hatta içmeye ayranları bile. ne yaparlarsa kendileri yapacaklar. bunlar söz yapalım dediler ben de dedim ki niye söz yapıyosunuz fazlalık, fazladan masraf isteme+nişan yapın bana söz saçma geliyor dedim.
ve erkek arkadaşı bana ne dedi biliyor musun?

ayşe'nin ailesinde nişanlı fazla durulmuyor en fazla 3 ay ve bizim maddi imkanımız yok. zaman kazanmak istiyoruz. ve ben akşamları onu aradığımda bazen açamıyor ve annesine evdekilere yalan söylemek zorunda kalıyor. ve bu semtte (oturdukları) ben artık onunla rahat gezmek istiyorum. artık aradığımda babası annesi sorduğunda ahmet arıyor demesini istiyorum. fazladan değil yani masraf bütün bunlar için herşeye değer dedi.

yani kıssadan hisse;

Faruk seni gerçekten sevse seni bu durumlara düşürmezdi.
Özür dilerim bunları söylediğim için
ve seni de ne kadar sevdiğimi biliyorsun dimi?

kızlarrr slm
zor tuttum kendımı yazmamak ıcın cunku kkya gırıs yapamadım sınır oldum mısafırdım yanı
neyse slmlar bu arada bocuk evın guzel olmus canım mutluluklar detaylı yorumu tam yerlesınce yapcam ama tencereler ıcın demısle ya lavobanın altındakıler ıcın aynen bende katılıyorum canım
oraya deterjanları falan koysan tencerelerı baska yere yerın yokmu
ayrıca kayınvalıdenede gosterdıgın saygı ıcın anlından opuyoruum

Öyle mi nisancım...

Yani tekrardan Kullanıcı adını ve parolanı yazdın dimi ?
Çıkış demiyordun hiç???

ınşallah bizim yöneticilerden olan birşey değildir yaaa sinir oldum başıma bi iş gelmese :sinifsinif:

bende seni seviyom hayatım
faruk okonuda rahat sçlu olan bnm her ıstedıgnde yanıdayım çünnkü ama artık olmcam

ıyi yaaa tek bende olmamış, belki de yazıcı olayı da onunla ilgilidir.

Yine de burcu gelse de kazene sordursak o hemen soruyor ya msn den :umursamaz:

evet cnm knd kndne çıkmış.
ben çıkış yapmadım.

bende seni seviyom hayatım
faruk okonuda rahat sçlu olan bnm her ıstedıgnde yanıdayım çünnkü ama artık olmcam

:1hug:

ben de bugün geldiğimde siteden çıkış yapılmıştı ben de çıkış yapmamıştım bak şaşırdım şimci :1ninca:

canım ya benimde aynı şey oldu
bişeyler yazıcam bi baktım çıkış yapılmış sonra tekrar kullanıcı adını ve parolamı girdimCADIARZU

ya kızlar susayım dedım ama tutamıycam kendımı Allah askına yapmayın boyle yaa
farukla nıhalı cok ıı anladım
cunku aynı durumun farklı versıyonuyuz bız
bızımkıne kalsa ooo hemen evlenırız aılesıde hıc degılse nısan olsun dıyo
ama bakın ben hıc borca gıremem yanı bu yapı meselaeı
gelelm sıkıntıya 5 yıl beklerım herseyın tam olsun derım
faruk soyle dusunuyo buyuk ıhtımal borcsuz harcsız olsun kendımız yapalım dıyo
seven adam dıyosunuz
ok bende askımı cok sevıyom beım zoruma gıtmıyomu gezıp tozamamk
ama bende esımle en guzel aylarımı borclarımı dusunerek gecırmek ıstemıyorum
haa boyle evlenenlerıde ayakta alkıslarım
ben yapamazdım
mesela taksıtlere gırıyosunuz ben ve aılem omru hayatımızda taksıt odemedık
nedenı cok varlıklı olmamız degıl atıyorum 3000 lık bısey dusunun yemın ederım nakıt parayla alırsanız bunu 2000 e ınerler
ben boyle gordum
ayrıca esmayada bısı demeyelım
cunku her evın duzenı farklıdır
esma kız evı sonucta kayınvalıdesıne soylemesı bıle buyuk luks
kızımızı zorlamı alın dıycekler
soz dıyosunuz ııde bence uzun sure sozlu olmakta pek ıı bısı degıl tek hata bence duyurmak konusunda
evdeyken rahat konusamasa
her ıstedıgınde bulusamasa
bırısı gorcek dıye 3.5 atsa bence suan kosa kosa evlenmeye ugrasır
kırdıysam kalplerınızı kusura bakmayın lutfen hepınızı cok sevıyorum

he bısı daha
nıhalcım sen aılenı durdurmalısın benım bı avuc bılenım olmasına ragmen yerı gelıyo onlar bıle laf atıyo bıkızın 17 yasından 25 e kadar beklemesıyle 23 yasındayken 8 sene beklemsı arasında cok fark var
yasıtlarım cocuk sahıbı oluyo
ama ben hıc askımın sartlarını one surmem dıyorumkı ben bekarlıgın tadını sevgılıgın tadını cıkarmak ıstıyorum
sırf kımse ustume gelemsın dıye hala okuyorum
ha benım moralımın bozuldugu olmuyomu gelıyorum burda ıcımı bosaltıyorum ama etrafıma deyıp askımı kotu yapamm
yanlıs belkı ama ben askımı zor buldum onu bıkac yıl bekleyememk ugruna kaybedemem kusura bakmayın lutfen

pınarcım nasılsın naptın nettin?

hayatım walla hayat aynen dewam ediyo inişlerıyle çıkışlarıyla ayakta durmaya çalışıyorumm we allahıma bınlerce şükürler ediyorum canımdan çok sewdigim bir ailem war allah onların acısını bana göstermesinn (amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…