Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

iyi olur sulfatcım. bende kpss ye hazırlancam bu sene.şu anda evde çalışıyorum.kursum 26 ocakta başlıyor.

ay yazmalı beni vuracak...
valla orda öle çıkmış monttan dolayı yoksa 45 kilo canım yazmalı...
eniştem işten gelmişti onu arabada bıraktık çk başı ağrıyordu,biz kız kıza takıldık.olsada fark etmez çok kafadır...

yüzünüzüde görseydik keşkem

sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş...
bu resim konularında başımıza neler geldi bir daha tövbe açık resim eklemem zaten eklemiyordum ama şimdi üzerine kocaman etiket yapıyorum bilerek...
gel profilime orda var canım...

iyi olur sulfatcım. bende kpss ye hazırlancam bu sene.şu anda evde çalışıyorum.kursum 26 ocakta başlıyor.

Evet bence de daha iyi olcak kaydirigubbakcemile5
Özel sektörde 2 yıl çalıştım pestilini çıkarıyolar yaa. En güzeli devlet işi de bakalım iyi puan alabilecek miyiz?
Geçenlerde TRT eleman aldı uzun bi aradan sonra ama malesef başvuramadım başvuru için kpss ye girmiş olma şartı vardı :çok üzgünüm:

ohhne güzel...
değişiklik olur gerçekten canım...
hem haftada 3 gün ...

albüm yaptım profilimde sonunda zemuszemussositososito

hemen geliyorumda ben arkadaşın değilim...

bnmkı msne geldı
soguk konstm
gemıye gıdıcem dedı
hayırlısı olsn dedım
onceden gııtme derdım ama
demek ıcımden gelmıo
cnm bıle demedımm

cok üzülüorum yaa ama ıcımden bıle gelmıo cnm demek:gitme::gitme:

ohhne güzel...
değişiklik olur gerçekten canım...
hem haftada 3 gün ...

Bu yaştan sonra yine mi kurslara gidicem diyorum kocama :roflol:

Ne var canım diyo hepsi senin gibi, lisans mezunu öğretmen adayları vs. diyor o da kaydirigubbakcemile3

canım ya böyle yapma.:gitme:en çok üzülen sen olursun böyle yaptıkça.inşallah herşey düzelir.allah tez zamanda göstersin o günleri yain evliliği.o zaman güzelrsiniz bugünlere.

canım ya böyle yapma.:gitme:en çok üzülen sen olursun böyle yaptıkça.inşallah herşey düzelir.allah tez zamanda göstersin o günleri yain evliliği.o zaman güzelrsiniz bugünlere.

cnm ben evlenmek demıorm kı esmada sahıt oda kızıodu bana ama ablamla konsca anladı sadece lanet olası yüzük yaaa mafoldumben

hadi hayırlısı canım
senin adına sevindim

hmm gemide napıcak yaa
amannn bu farukta
kızıom ona bak

kpss çok gıcık bir olay.bende evde hazırlanmaya çalışcam.bakalım ne kadar başarılı olacağım.özelde 2 haftada bir pazarları da çalışıyorum.birde kocamdan geç dönüyorum eve.rolleri değiştirdik resmen.8 de 10da 11 de geldiğim bile oluyor.devlet en iyisi bir bayan için galiba.

ben yurt dısına gıdıcem dedım dıe yapıo ssanırım gemıye gıdecegınden deıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…