Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Arsi canım minicik değil yani tülüyle felan baya var, Allah yazısı da yuvarlak içinde işte 1 tl kadar birazcık daha büyüktür belkim ama lavanta da var arkasında şişkin duruyor yani.

hehe o zaman bilemicem

yazmalı kız sen kilomu aldın

bilgin için teşekkür ederim ama sanırım nişanlımın askerden gelmesini bekliycem. güvenemiyorum çünkü. sonuçta parayı önceden ödüyorsun. ya göndermezlerse.o zaman kötü olur

Ssinay nie polen yiyon kız

aman ne bilimm çok üşüyomuşum yok zırt pırt grip oluomuşum die eşim alıp gelmiş
keçiboynuzu pekmeziyle karıştırdı bide-tatlicadiarzu- ögg tadı çok kötü balık yemi gibi neyse zar zor yiyoz bakalım ama vücut ısımı gerçekten yükseltti önceden evde 2 çorapla köpekli pandiflerimi giyerdim anca ısınırdı ayaklarım şimdi tek çorapla geziom sanırım kan yaptı bana cokacimcoook bide acayip iştah açıo ne bulsan yiyon

bu arada böcüğümün evini gördüm gördüümm Allahım huzur sağlık versin bide tez vakit kendi evinizi versin bizede versin amiiinnnn kaydirigubbakcemile5 tezgahın üstü benimkine dönmüş:roflol: çeyiz serilirken göstermelik koymuştuk bizde şimdi boşalttım tabi herbişeyin güzel eşya mobilya aksesuar gelip geçer bugün yoktur yarın olur en basitinden koyarsın paranı cebine alırsın Allahım parayla alamayacağımız şeyleri aratmasın bize sağlığımızı, huzurumuzu, mutluluğumuzu... bir ömür o yatakta yaşlanın(tabiri caizse enişte arada yenilesin yine :roflol:) koltuklarınızın yayları çıksın işşallah çocuklarınız ordan oraya zıplarken ayy beddua gibim oldu neyse kısaca şunu diyim bekleyen derviş muradına ermiş bazende eremeden gebermiş :roflol: damlaya damlaya göl olur ayy ben saçmaladım hadi bakalım böcük 27 aralığı beklioz bide yeğen tabii:jeyyar:

LAHANA HANGI KOÇTAŞ BIZIM Ordakıne benzıyor desem cok secma olur hepsi aynı
yazmalı pazarları kocanı bırakıp oralaramı gıdıyon sen
bide sen ozelden sogukta nasıl gıiyiyoyn yazdınya ben onca burdan cevap yazmıstım

Lahana beni de koçtaşa götür :sm_cool:
Lahana beni de koçtaşa götür :sm_cool:
hihoyyyt

Arsima bak bunları buldum canım,
Ben nikah şekeri bakarken bu tarz şeyler vardı şekercilerde zaten. Hatta istemediğin kadar çok ama sanırım zaman sıkıntın var. Ben de mevlüt yapacak gibiydim bi ara netten bunlara bakmıştım

Magnetli minik tabaklar

Bunlarda kitap şeklinde kutular. Senin nikah şekerin de bu tarzdı yanlış hatırlamıyorsam

Son olarak da bu. Hatta ben bunda karar vermiştim mevlüt yapacak olsaydım. Gerçi hala yaparım belki kaydirigubbakcemile3
Bunda isterseniz üstüne kendi fotoğrafınızı da bastırabiliyorsunuz. Ama onun maliyetini arayıp sormak lazım. Bu desen olursa içine yanındakileri dolduruyolar 100 tanesi 70 lira

ve işte karşınızda koçtaş gezintimiz...

[IM

yine ben....

tam da 'koçtaşa geliyorum,evimi çok seviyorum' şarkısına uygun pozu verirken...

ayy bayılıyorum koçtaşa:)hertürlü yapı marketlerine.opuyorumnanaktan .
o rengarenk kutular varya.çok güzeller.çok da pahalılar off ya.paraya kıyamıyorum.

Son düzenleme:
bana 90-100tllik bi hediye söylesenize kızlar işe yarar bişey yeniş eevlenmiş birine

güzelim 90-100 tl lik bişey arıyorsan ben altın almanı öneririm. daha uygun fiyata da bir hediye alabilirim diyorsan seçenek çoğalır.vazo,süs eşyası..... vb şeyler alabilirsin

sen siparişi nettenmi verdin canım

Arsim bana mı diyorsun anlamadım ama yinede cevaplayım.
Sazan gibi atlamış olmayım dakaydirigubbakcemile3

Netten verdim canım, ilk önce numune istedim davetiye ile birlikte.
Gönderdiler beğendim dedim siparişi verdim 2 güne gönderdiler.
Hatta bana yannış kargo gönderdiler ilk başka birinin nikah şekerini hemde pahalıydı o kaydirigubbakcemile3
İşte bende hemen aradım felan onlar hiç farketmemişler o pahalıları yeniden yapmaya başlamışlar, ben aradım felan diye bide hediye yaptılar 25 adetkaydirigubbakcemile3

fibula alıntıyı sil bence tatlım
yazmalı ve lahana süperr kardeşler aah ahh benim kardeşim olsaydı burda bende giderdim onla
ama o böle şelere meraklı değil işte :umursamaz:

Sultanımmmm ayhh o kitap şeklinde olanları çok beğendim.
Hangi site yazarmısın bana???

Acaba kitabın içinde dua felan yazıyormu??

Lahanam süpersiniz valla, erkekler olmadan alışverişin tadı daha bi başka oluyor. Sıkılıyo benimki :mymeka:
Bana da yazmalı kilo almış gibi geldi ama kış olunca giyinmeden dolayı da oluyor. Beni de kışın hep şişman sanıyolar :roflol:

ve işte karşınızda koçtaş gezintimiz...

yüzünüzüde görseydik keşkem

Arsi canım minicik değil yani tülüyle felan baya var, Allah yazısı da yuvarlak içinde işte 1 tl kadar birazcık daha büyüktür belkim ama lavanta da var arkasında şişkin duruyor yani.

yok o kendi yazısı minikmi diye şey ettim
bu nasıl 50liraya geliyor 50 adeti

ay sağol sulfatcım
kitap olana bayıldım ama şekerimde aynıydı
böle yapacama elimde kalan bisürü şekerimin kelebeğini söker o yazıyı yapıştırırım :)
son olarak şu diye düşünüyorum bakalım

bu şekerlerde iyiymiş 100 tane 70tl ise 50tane 40tl felandır :)

fibula alıntıyı sil bence tatlım
yazmalı ve lahana süperr kardeşler aah ahh benim kardeşim olsaydı burda bende giderdim onla
ama o böle şelere meraklı değil işte :umursamaz:

aferdersiniz ya.unuttum silmeyi.:bbo: ya arkadaşlar albüme resim yüklemeyi beceremedim.sayfa görüntülenemiyo diye resim yüklerken.birden gidiyo.siz nasıl eklediniz.hata oluşuyo bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…