Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

hadi bakalım hayırlısıkaydirigubbakcemile2. cnm değiştir ozaman doktor çok önemliiiii

araştırıorum canım bi yandan işte:KK43:

Amin canım çok sağol.
Nickimin anlamı yazar Milan Kundera nın Kundera'sı ....

Öyle canım, çok şükür.

O ne demekmiş be ne alaka, ayh doğum doktoruyla ilgili bişey oldu bugün burda geliyim de anlatıcam.

canım dioki normal olursa girmem sezeryan olursa ayarlarım girerim para istio açıkça

huu huuuuuuuuuuçeyizci teyzelerime minik ayağımı gönderiyorummmm

ayyyyy yesinler onun mis kokulu ayaklarınıı... ne güzel bir duygu yaa... Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin gamze

nanedem aldıklarını akşam fotola da yarın biz de görelim

yaw nerdeyse ayda iki kere 170 lira para veriorus azmı bitanem ?340 yapıo ayda

hakket azda değilmiş gülaycımm :sinifsinif:
benim yiğenlerimin doktoru hep aynı kadın Allah nasip ederse bende ona gidicem her muayenede 150 TL alıyodu..Ama süper ilgileniyorr :lepi:

teyzemlerde dayımın hanımıda hep ona gitti aile doktoru oldu artık hatta banada dedi sende bana gell dedii bakalım Allah nasip ederse bende ona gidicemm :kedi:

Ben bugünn ilk defa düdüklüde nohutt yapıcamm ama çok korkuyomm :sinifsinif:
eski model düdüklüden verdi annem tefal alana kadar bunu kullan dediii bakalım inş..evi patlatmamm kaydirigubbakcemile3

Hakkınızı helal edinn şimdidennn :gitme:

Güloş; bizim bir tanıdığımız vardı 9. ay 7. gününde felan oldu işte hamileliği neysem gitmiş doktoruna herhalde biz yanlış hesapladık demiş 15 gün felan daha bekleyecek gibi gözüküyor demiş, yani 2-3 güne doğum gözükmüyor demiş sen şimdi git 10 gün sonra bir daha gel demiş.

Neysem bikaç gün sonra kendini iyi hissetmemiş kız öylesine yani herhalde hissetmiş işte Allah büyük ya kocası da biz yine gidelim demiş hem bir daha görünmüş olursun, gitmişler doktorları yok. Başka bir doktor bakıyormuş o gün yerine anam adam bir bakıyım demiş ki bebekte su felan hak getire hiç bişey kalmamış, saniye duramayız hemen doğuma dimiş, bebeğin suyu kalmadığı için narkoz da verememişler, belden iğne ile sezeryan yapmışlar acil.

Çok şükür şu anda ikisinin de durumu iyi.

Ama yani dakikalarla kurtulmuşlar. Allahım büyük işte...

Korkutmak değil amacım sakın etkilenme, burası küçük yer sonuçta ama doktorun önemini vurgulamak istedim. Eğer azcık bile şüphen varsa değiştir doktorunu :sinifsinif:

Ben şimdiden düşünmeye başladım seçim şansım da yok napcam bilmiyorum topu topu 3 tane felan var işte.mafoldumben

çok sinirlerim bozuldu
bizimkinini resimlerine bakarken bi an bi baktım bi resminde benim aldığım kazakın aynısı
şimdi gidip bakıcam başka model varmıydı die:KK43:

eski model düdüklüden verdi annem tefal alana kadar bunu kullan dediii bakalım inş..evi patlatmamm kaydirigubbakcemile3

benimki de tefal değil, nohutta yaptım çorbada ..mısır bile haşladım :)
açarken havasının tamamen çıktığına emin ol sadece düğünü kaldır havası bosalsın :)) o kadar ,
çok korkuyosan suyun altına tut soğut biraz

hakket azda değilmiş gülaycımm :sinifsinif:
benim yiğenlerimin doktoru hep aynı kadın Allah nasip ederse bende ona gidicem her muayenede 150 TL alıyodu..Ama süper ilgileniyorr :lepi:

teyzemlerde dayımın hanımıda hep ona gitti aile doktoru oldu artık hatta banada dedi sende bana gell dedii bakalım Allah nasip ederse bende ona gidicemm :kedi:

Ya ben de kadın doktor istiyorum ama Allah kahretsin ki yok. mafoldumben

Bir tane var kadın doktor o da ahı gitmiş vahı kalmış hiç kimse gitmiyor ona normal ebe bile ondan daha bilgili diyorlar emeklide olmuyor, napacaksa daha.

Bir tane deneyimli adam var onun da gözleri şey görmekten aynen böyle --- :bbo: , hemde yukarda anlattığım durumu yapan adam.

Bir tane var o da daha yeni gelmiş kimse bilmiyor inşallah iyidir de bana gelene kadar hakkında bişeyler öğreniriz.

Çok korkuyorum ben bu doktor olayından normalde de gitmem lazım ama sırf bundan dolayı gitmiyorum:umursamaz:

mennnnnnnnnnnnnn geldimmmmmmmmmmmmmm

eski takip performansımı toplayamıyorum,hzıımı ,gücümü ,enerjimi kaybettim sanırım...

ama betamın hediyesini

durumun minik ayacığını

pıtırın hediyelerini

hepsini gördüm....

kolay gelsin canım.
dikkatli ol. bende çok korkarım :sinifsinif:

beennn o kadar pahalı olduğunu bilmiyordum doktorun :KK43:
yani hamile kalırsam her ay 300-350 para mı vercez hayatta veremeyiz onu
ama ben memurum sağlık güvencem var? bazı özel hastaneler bakıyo illa doktorun özel muayenehanesine mi gitmek lazım?

Rabbim bu miniş ayağın yürüdüğünü görmeyi nasip etsinnnn :Saruboceq: :Saruboceq:
gamzecim ya çok süper bişe dimi
doopler de daha net görünüyoo
bizim paşanın bütün ultrason filmlerini albüm yapmıştık biz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Rabbim bu miniş ayağın yürüdüğünü görmeyi nasip etsinnnn :Saruboceq: :Saruboceq:
gamzecim ya çok süper bişe dimi
doopler de daha net görünüyoo
bizim paşanın bütün ultrason filmlerini albüm yapmıştık biz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

anaa bi ben bide bi misafir kalmış :roflol:
neree kayboldunuz :eek:

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
nnisanyagmuruu

X