Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

buket canım onları fibula zaten autocadde çizmiş, sen autocad dosyası olarakmı istiyorsun? napıcaksınki

inş. canım valla bu devirde tek maaşla zor inş. hayırlısıyla içinize sinen bi iş bulursunuz da sende rahat edersin kocişinde

çift maaşla bıle zorken bu devırde bu ülkede ınş bulurm cnm
cok saol

Zaten bi günde zor biter böcük senin gibi çeyizi çok birinin hele kaydirigubbakcemile3
Benim de tam 2 gün sürmüştü çeyizin yerleşmesi valla. Üstelik 7-8 kişiydik.
Çoğu bitti azı kaldı artık hadi bakalım hayırlısı

uyy bgunde elıme ne aldımsa nere koycamı şaştım valla neyse kullandıkca artık yerı bellı olur sanırım
amma cok şey almışım yaakannehirhelede mutfak bı turlu yerlestrılmıyo he

annem geçen yıl bişey almış. halı silmek için sıvı deterjan gibi bişi.
çok az damlatıyosun 4litre suya. halı koltuk ne varsa pırıl pırıl oluyor..
ama adını falan bilmiyorum.

ben ıkı şey bılıyorum cnm
bı tanesı acık bı deterjan tam adını bılmemekle bırlıkte aspırın gıbı bısey
ıkıncısıde pembe kutuda kirçöz du sanırım adı o

kızlar albüme resim ekledim cumartesi arkadaşımın düğünü wardıya ordan
bakmak isteyen baksın kaydirigubbakcemile5

darısı sana ınş cnm cok guzel cıkmışsın
gelınde cok guzel olmuş:hulya:

MCSA030042_KG57NA00NE_def.eps

budaaa buzdolabımızzzzz hihoyyyt
dün aldık siemens 2050 tl hihoyyyt

gule gule kullan cnm

sevgım

evt cnm cok şükür
sen napıyon aferın gel böle arada yaz heŞeniz

kızlar dün akşam bi arkadaşımın evine gittik
yeni evli bir çiftti
eve resmen öldüm bittim yaaa
yatak odası falan yataktan kalkınca kendiliğinden ışıkları açılan şu sensörlü sistemden
model doğtaşmış ama süper bişi
oturma grubu kaz tüyü ama oturma yat öle bişi insan mayışıyor resmen
mutfağı hiç sormayın herşey gömme dijital duvarda kocaman bi plazma mutfak masası akardiyon
duvarda böle ince bişi var diom bu ne bi çekti kocaman masa
balkonları bizim salon kadar nerdeyse cam kaplatmışlar stor yaptırmışlar yere çim halı köşede bi çam ağacı, camın önü saksı dolu hasır masa ve sandalyeler yan tarafında raf üstünde
tavla monopoly satranç v.s.kış bahçesiymiş amaneyy biz bi balkona tabure alamadık
girişte kocaman bi heykel elinden su falan akıyor böle ışıklı mışıklı anlatılma yaşanır
ayyy yeterr dimii zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış hahahah:roflol::roflol:
o değilde en çok ne zoruma gitti bilionuz mu
ben okuldayken o arkadaşı tınlamazdım bile
sümüklü esra anam beeee mors ettin beni helal olsun beeee
zengin kocayı bulmuş :dilcikar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bı yerımız şişcek hee
Allah ıyılığını versın emı

güle güle kullan cnmŞeniz

Son düzenleme:
Geçen gün markette yer temizleme deterjanı (isim vermiim reklam olmasın:)) 3litresi 6tlden 3tl ye inmiş.Benimde ihtiyacım vardı alayımda hemde ev ekonomisi yapayım dedim. bana yaramaz anam böyle şeyler. Hatta benimkinede hava yapıom bak bukadar inmiş falan diye
Eve geldim yerleştirirken aldıklarımı dedimki al şunu banyoya deterjanların yanına yerleştir tamam cnm dedi aldı giderken paaaaaat diye bir ses ve yarım bir küfür duydum:KK70: gittim koşa koşa bi baktım benim 3litrelik deterjanın 1,5litresi halıda . halımda olmuş mosmor. Şişe kapak yerinden çatlamış.Halıyı sildikçe halı köpürdü. Dedimki al bunu boş bi şişeye aktar aktarırkende dökmüş kalmış 1litre. Kar yaptım kar :)

kısmet deılmış dmekkaydirigubbakcemile3

hoş geldin böcük nasıl gidiyor hazırlıklar canım

yarın aılesı gelıyo benımde bazı akrabalarım koydn
carsambada buyuk ıhtımal gelın evı görmeye gelırler
ve ben sadece komsularıma davetıye dağıtabıldım:gitme:

böcüük komşum ben heyecanlandım kız sende heyecan durumları nasıl?

heycan hala yok:tomato: ne etcem bılmem ya

buket alıntıda okudum ay cok gldüm kar yaptım kar lafına:roflol:

möck bugunde unutmadın demı 3 kere unuttugun seyı ne oldugu aklıma gelmedı

bı kaç resım ekleyım dıom ama ımageshack sorun var yaa nolduysa başka bı sıte ısmı versenız

5260kucuk.jpg
saten nevresim tkm 114 tl

060071759014201t3.jpg
buda normal tkm 75 tl aldım

güle güle kullan cnm cok guzeller
tantitonileirm geldi kızlar zemuszemus
o kalpli ve yıldız kalıpların ilk ikisi cok kucuk ama guzel, iki renkli ve iki katlı kurabiyeler yaparken cok iyi olur bence uste kucuk kalp yada yıldız yapmak için; birde çam ağacı kalıbıda düşündüğümden kucuk geldi ama yinede hepsi guzel en cokda kardan adamlı muffin kalıpları hosuma gitti
buarad esmy halıyı 5-6 kez yıkadınmı neden oyle cok, benimkisi daha bir kez silindi okadar :uhm:

güle güle kullan
kızlar şuan o kadar kötüyümki nefes almakta zorlanıyorum kalbim sıkıçıyoo duwarlar sanki üzerime geliyo senağlama 2 sene 7 aylık ilişkimiz bu noktada sona erdi. sölemesi ne kadar kolay ama şuan içimde fırtınalar kopuyoo. canımdan çok sewdıgım biricik aşkitom yok atrık senağlama hayallerimiz wardı ewlencektık beraber uyanıp kahwaltı hazırlıyacaktık tw karşısına geçip film izleyecektık oglumuz olursa adı yagızemre kızımız olursada berrak olcaktıı. senağlama oysaki ne kadar mutluyduk herkezin ımrendıgı bır çıfttık ama bazen mutlu olmak yetmiyomuş bunu anladım. senağlama
kendıme geldıgımde tekrar aranıza dönme umuduyla kendınıze çok ıı bakın sızı çok sewıyorum hoşçakalın
senağlama senağlama
:gitme:
Rabbım herseyın hayrlısını versın :Saruboceq:

gelinlik noldu canım bittimi bindalliyıda alaktın? işe gitmiyorsun dimi artık, tazminatını aldın bari canım

X