Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Üst kat komşumla karşılaştım. Her seferinde bi gün beklerim diyo , ben sizde buyrun diyorum

Kusura bakmayın bi hoşgeldine gelemedik diyo, bugün artık dedi ctesi bi kahvenizi içmeye gelicem. Baktı gitmeye niyetim yok benim bari ben gideyim diye düşündü herhaldekaydirigubbakcemile3

herkesler gitmiş ben geldim....

çk yoğunum bu aralar ...

hediyemide halledemedim...

geçmişede şöle bi baktım...

inş herkes ler iyidir...

iyi akşamlar herkese
yarın inşallah görüşmek üzere
bakmayanlar albüme resim koydum haberiniz ola

selam herkeseeee :lepi:

çok mutluyum sizlede paylaşayım dedimm

sevgilimle barıştıkkkk

bundan sonrada düşünmeden konuşmıcam inşallaahhhhh :eek:lmaz: tutmam lazım şu dilimi ama burcumdanmıdır nedendir bilmem çok sivri laflar ediyorum bazen.. neyse işte atlattık çok şükür, hiç bu kadar üzülmemiştim korkmamıştım, ay bidahamı aman amann çok fena aldım dersimi bu sefer :)))

burdada herkeste herşey yolundadır inşallaaahhhh, Rabbim sevdiklerinizden ayırmasınnn

papişim cok sevındımmmm tatlımm

kızlar ya sız kac numara gıyıyosunuz benım ayaklarımmı cok büyükk kaz ayagı demıstı bıgun bırı bana :roflol:

kızlar şu autocad çizimleri banada yollayın litfennn.yollayacak olan yüce insan özelimdenmesaj atsında mail adresimiveriimmm

38 cok normal canım hatta bizden sonraki nesi için kucuk bile malum hormonlu onlar; hele daha sonrakileri dusunemiyorum onlar bide gdo'lu olacaklar :roflol:

buket canım bikac sayfa once kızlar eklemişti onları hatta 3 'ü birden ekledi onu bilgisayara kaydedip kullanabilirsin eger cop adamalrı soruyorsan canım

X