Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

offf dicektim ki elma şekeri
ne aldın tantitoni'den canım

ya ben hala güvenip alışveriş yapamıyorum internetten akannehir

hehe ben senin yapmanı istiom
sende o potansiyeli görebiliom
her cuma yaparsın sen

ananemin özlü sözlerindendir daha ne laflar vardaaa çoğu burda sölenmez :kedi::kedi:kaydirigubbakcemile3

bende burcu gibi her bişiyimi internetten alıom
bizimkine akşam diom
ben yılbaşından sora bişi almıcam
çok battım
sora diom netten onu bunu aldım
ee dio çarşıdan almasan netten alıon ben napçam seninle:)
bide geçengün o bişi aldım diodu tchibodan
banada ordan mail geldi geçende
baktım o dediği şeyde var
akşam diom sen ordan mı almştın die
sen nerden bilion dio orasını
ben bilirim oğlum dedimmm

çaydanlık örtüsü ne kızzzzzz resmi var mı kaydirigubbakcemile3
nisan ben seni gördüm mü hiç?
bi de nişanlın çokkkkk şanslı

kız çocuk aklıyla yaptım işte. kare 50şer cm uzunluğunda ördüm rengarenk.
hersırası ayrı renk.
çaydanlığına örtcen diyip verdim ellerine.onlarda bnm hatrıma örttüler:roflol: :roflol:
bak şöle bişi örneği.burdaki her karenin 50 cm kadar büyük oldğnu düşün.

valla gördünmü bilmiyomki canım.
istersen eklerim resim...

hayatim bir tane kırmızı ağaç şeklinde kek kalıbı, bir tane 6lı kardan adam şeklinde muffin kalıbı; 4lüydü galiba farklı boylarda kalp kurabiye kalıbı ve birde yine bu kurabiye kalıplarının yıldız şeklinde olanlarından aldım. ben internetten utu falanda almıştım hiç sorun yaşamadım, hatta utunun kırık oldugunu fark ettik sonradan yani bikaç gun sonra farkettik ve geri gonderdim yenisini gonderdiler, sorun yasamadım hiç. ben sadece internetten alışveriş yaparken dusuk limitli kredikartı kullanıyorum okadar canım

herseyguzelolacak
Senin börülce evleniyormu kız, sinirin geçti mi kaydirigubbakcemile3

hayır canım evlenmıyo
okulunu bıtırıp oyle evlenmeye karar verdı
benım zaten sınırım ona degıldıkı ben onu gercekten severım benım derdım sartlar

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.

Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.

Amin.

Cumanız mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…