Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

kızlar yarın akşam sinemaya gitmeyi planlıyoruz
gecenin kanatlarını (beren saat)
neşeli hayat(yılmaz erdoğan&BKM)
acı aşk (halit ergenç&cansu dere)
gidenler var mı hangisi daha güzel????

Neşeli hayat a gittik, beğendim :)

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.

Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.

Amin.

Cumanız mübarek olsun

aminnnn
çok güzel bir dua bu..
aminnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

o kadar:1closedeyes:
yok nan sen neyı tercıh edersen o senın ıcın en ıyısıdır cnm

sana burdan bı ucarım
olm yetışmezsende gır slm de ordan devam et alla alla sankı yabancısın

benım burda takıldığımda anca ceyısım vardı
sevgılım bıle yoktu be:nazar:

canım bocugum ya sen yeterkı uc ben senın her yaptıgına razıyım canımbenımmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bak bugun dınledım gunaydın dedım:kedi:
yabelkı ınanmıycan daha cok yenıyyım ama ben gercekten senı cok sevıom yaaaopuyorumnanaktan

Sinay gerçekten çok güzel bi dua etmissin bizler için AMİNNNN
Hayatimmm, neredesin? diye sormussun da giremiyorum ki siteye
bizim işyerindeki bilgisayardan mı siteden mi bilmiyorum suan bile sayfa düzeni abuk sabuk görünüyo doğru düzgün açmıyooo.. :KK43:

bu arad kocişlere yılbası hediyesi almayı düsünüyor musunuz?
hediyelerine karar verenler fikir verebilirler mi?

amiiin sinaycım.. hediye işleri var sanırım . neler düşünüyoruz peki eşlere sevgilileree:?

220x220.jpg
[

buda indirimde limangoda 45 tl nasıl sizce

Son düzenleme:
hayır canım evlenmıyo
okulunu bıtırıp oyle evlenmeye karar verdı
benım zaten sınırım ona degıldıkı ben onu gercekten severım benım derdım sartlar

Bende onu didimdi.
Şartlar işte.
Bizimkiside aynı pohu yidi de, sevgi mevgi kalmadı bir süre sonra.kaydirigubbakcemile3

Ama şimdi düşünüyorumda eğer o evlenmeseydi ilk ben evlenseydim herhalde hiç olmazdı, herşey sorun olurdu. Allahım çok büyük işte herşeyi hale yola koyuyor.

Ben bişey almıyorum yaa daha doğrusu alamam, o da alamaz zaten paramız yok.
Öperim ben onu biraz, bişeyler yaparız işte kaydirigubbakcemile3

sinay dua çok güzeldi
Allah razı olsun

cumamız mübarek dualarımız kabul olsun inşallah

X