Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

BURCıŞ COK CıCLER BEN KOCAMLA GEZMEYE OZLEDIM ZATEN TUH BAK IYICE OZLEDIM GORUNCE BUNLARI
neyse kısmmt olurd bu pazarar erirsek eger beravberız
cok guzel balık ya fırındamı yaptın borcamla tarifde etsene

canim benim, sende annenlere kavusucaksin ne güzel, sag salim varirlar yanina insallah
enisteninde ellerine saglik, demek kek de yapiyor? her parmakta bir marifet......

hepsi cok güzel güle güle kullan canim

masallah bebegine, demek kiz dedi doktor bende hayatim gibi erkek hissetmistim senin bebegin icin, bekliyelim bakalim görücez, saglikli olsunda en önemlisi o degil mi?

kek ilk defa denedi ama kurabiye yapar. yemek canı ne isterse yapar....
yani geliyor eliden maşallah... :kedi:
evet canım anemleri sabırsızlıkla bekliyorummmmmmmmopuyorumnanaktan

sezel güle güle kullan cnm

HAYATIMresım eklemedımkı cnm
akşam eklerım elımde olanları okey

Aimecimm teşekkür ederimm canimm, bu arada gelişmelerden dolayı seni tebrik ediyorum, süper bi gelişme bu nazar değmesinnn

burcuuuuuuuuuuuuuuu sen zayıflamışuın kuşum yaaaaaaaaaaaaa
fotolar çok güzel
rabbim mutluluğunuz hiç bozmasın
tütütütütütütütütü :nazar:

burcmm ucok güzel görüüyosnz ohh iide gezmişiniz ne güzel

burcu o diil demin ikinciye attım maili sana
resimlerde harika :asigim:
balığın içine neler koydun de bakem

burcu ohh bı güzel gezılmış sefam olsun dıyon resmen hezemuszemus
cok güzel yerler
yüzüğünde dıkkatımı cektı:jeyyar:
balık masallah 10 kişiye yeter hee
sofra cok sade cok hoş

BURCıŞ COK CıCLER BEN KOCAMLA GEZMEYE OZLEDIM ZATEN TUH BAK IYICE OZLEDIM GORUNCE BUNLARI
neyse kısmmt olurd bu pazarar erirsek eger beravberız
cok guzel balık ya fırındamı yaptın borcamla tarifde etsene

canım çok kolay yani bende tarifini internetten buldum dur istersen direk link vereyim.
önceden 2 saat evvel merine ettik çupra bu. fırında yaptık evet. karın kısmıda dışında görünen harçla dolu. harç domates biber ve soğandan oluşuyor. en sonra kaşar serpiyorsun çıkmasına yakın. ama parmaklarımızıda beraberinde yedik resmenn cokacimcoook
esasen kiremette yapılıyor ama balık parmaklarımdan dirseğime kadar vardı o boyutta bir kiremit olmadığından biz borcamda yaptık.
normal marketlerde satılan çupralar el kadar olur tek kişilik kiremitte yapabilirsin enfes olur.

adres bu http://adanasofrasi.blogspot.com/2007/12/kiremitte-kaarli-upra.html

burcuuu fotolar cok güzel olmuşş. cok güzel değerlendiryorsunuz walla pazarlarınızı. yahu birde bravo ben bisiklete binmeye cok oluyoo .heves ettim bak:KK43: burcu ve serüvenleri gibi olsun bu fotolar :))

X