Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Sezel güle güle kullanın hepsini çok güzeller :nazar:

Ben kalkayım artık pc karşısından, temizlik günüm bugün. Bi an önce başlamam lazım ki mutfak dolaplarını ve buzdolabını da temizleyebileyim.

Arada gelirim ama hızınıza yetişilir mi bilmem :eek:lmaz:

sulfattt kaynım gıbı iki kisi varda
bızımkının kankileri
onalara dıyorum
cıcıişler cok guzel buarada
annenın ellerıne saglık

bırı bnm ıcı kayıdada ote nbısey kardes gıbı kaydirigubbakcemile2

şaka didim kız almış kadar oldun
he bide etiketler için demedim ölee
başka bişi için demiştim

aman alırım ne var alt tarafı reçellikk kaydirigubbakcemile3

hayatım merhaba avatarın da cok güzelmişş

merhaba teşekkür ederim canım

aman yaa ekşın mı sekşın mı bilmemde böle duyuncada iiicene gıcık oldum
ama bi yöndende seviniom iyi ki beceriksiz zevksiz bi kızmış
bu sefer kendimi beğendirmem zorlaşacaktı :roflol::roflol:

nerden biliyon secereksiz ve zevksiz

ayyy zaman ne çabuk geçiyor yaa
bende 28 inde tam 6 ay olcam
ben eskimek istemiom yaa
hep taze gelin kalmak istiom -tatlicadiarzu-

ben de ben deee hep yeni kalmak istiyorummmmm

tsk ederim canim benim
sizinde 6 ayiniz kutlu olsun nice 666666 aylara insallah =)
ya kim o ver bakayim nickini (avatarini alan)

Erva ise baslamissin sanirim, hayirli olsun, umarim yeni isinde mutlu olursun canim.....

unuttum nickini canım ya
sağol canım inşallah :Saruboceq:

aime varya resmen ben heycanlandım senin yerine heeee

bizde annemlere yer ayırttırdık ayın 23 ünde çıkacaklar 24 sabahı hayırlısıyla budalar....
çokk sevinçliyimmm...

Kocişimde yıl başı için eğlence yerlerini araştırıyor nereye gitsek diye...
hem ailem hem kocam bir aradaa çok güzel bir yılbaşı olacak allahın izniyle....

ay bu aada kocacım akşam bir ıslak kek yaptı kızlarrrr...
netten tarifinide kendi buldu etti yaptı şu an neskafeyle yiyorum enfess olmuş yaa....
canım ıslak kek istiyordu onunkide peynirli börek...

bende dedimki sen ıslak kek yap ben böreği yapayım:)))) bu gün nöbete götürcek diye.
saati ayarladık gene o gitmeden yarım saat önce çıktı börekte enfes olmuştu. bende dün sigara böreği sardım ekstradan sabah onları kızarttım kocacığımaaa ohh mis gibi yedik.....:))))

oo becerikli serhattt alkisalkisalkis
annenlerde geliyo zemuszemus

tubışım aımem burcum sınayım cok tşkler canlarım
eşyalarla bırazcık ıyı oldu ev
resımlerını gösterdım aılem beğendı
arkadaslarımbeğendı ama ben hala alışamadım eve:tomato:
bugun beyaz esyalarım gelcek
mobılyalarımın kalanı gelcek
halıları h sonu alcaz
perdelerde aksılık yaşadık nolcak bılmem

böcük ben göremedim evi :sinifsinif:

pudingi muzlu alayım ben o zaman demi muzuda çok severim he

ben arasına dolgu kreması
üstüne de krem şanti yaptım harika oldu

sezel olmadı balııı

şiii hayatım nerdesin kız özlemedin mi beni hafta sonu bir sürü foto ekliycem diyom huuuuu

mail attım ya mafoldumben

Beğenmene sevindim canım Şeniz
Daha değil hayatım, hem kocam da istemiyor şimdi yerimseniben
Hepimiz aynı dönemde yapcaz ona göre kaydirigubbakcemile3

biz arsi'yle beraber yapcaz da hepimiz aynı anda tutturabilir miyiz bilmem kaydirigubbakcemile3

:kedi: Bunlar işte mutfak cicilerimmm :nazar::nazar: ocak beyaz gibi çıkmış ama o da inox

çok güzel canım hepsi Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin :Saruboceq:

amin nihalim sende inşallah , seninde evlendiini meeleğinin haberini aldığımız günü görmeyi nasip etsin Allahım inşallahhh :Saruboceq: aminnnnnnn

hoşbuldum canlarrr

bebeğime ultrasonda baktı dr um bi sorun yok gibi görünüo dedi sabahta hastaneye gittim kan verdim perşembe çıkcak sonuç bakalım Rabbim hayırlısını versin

ultrasona annem aplamm kayınvalide beraber girdik , k.valide cinsiyetini bi öğrensek babamız çok merak edio dedi dr um öle hemen sölememm dedi:) sona ama büyük ihtimal KIZZZ dedi zemuszemus eşim duyar duymaz tatlı dağıtmış ama ben naapıcam kızla yaa paylaşamam ben kimseyle dio canım benm şimdiden bunları düşünme dedim :) oyy çok mutluyum kuşlar opuyorumnanaktan

Aaay ne güzel :1rolleyes:
Benim arkadaşım da 12 haftalık dün beraberdik. Doktor ona da % 60 erkek demiş :asigim:
Onun kocişi de tutucu biraz iyiki kız değil uğraşamıcaktım valla hergün kızla kocam arasında kalırdım diyo kaydirigubbakcemile3

sulfattt kaynım gıbı iki kisi varda
bızımkının kankileri
onalara dıyorum
cıcıişler cok guzel buarada
annenın ellerıne saglık

Heee şimdi anladım kaydirigubbakcemile5
Sağol canımcım beğenmene sevindim Şeniz

hoşbuldum canlarrr

bebeğime ultrasonda baktı dr um bi sorun yok gibi görünüo dedi sabahta hastaneye gittim kan verdim perşembe çıkcak sonuç bakalım Rabbim hayırlısını versin

ultrasona annem aplamm kayınvalide beraber girdik , k.valide cinsiyetini bi öğrensek babamız çok merak edio dedi dr um öle hemen sölememm dedi:) sona ama büyük ihtimal KIZZZ dedi zemuszemus eşim duyar duymaz tatlı dağıtmış ama ben naapıcam kızla yaa paylaşamam ben kimseyle dio canım benm şimdiden bunları düşünme dedim :) oyy çok mutluyum kuşlar opuyorumnanaktan

erkek o erkek dr'a söle iyi baksın kaydirigubbakcemile3

Ben kalkayım artık pc karşısından, temizlik günüm bugün. Bi an önce başlamam lazım ki mutfak dolaplarını ve buzdolabını da temizleyebileyim.

Teşekkür ederim canikomm opuyorumnanaktan

:kedi: Bunlar işte ankastre mutfak cicilerimmm :nazar::nazar: ocak beyaz gibi çıkmış ama o da inox

[/QUOTE]

canısıııı çokkk cici hepsi allah can sağlığıyla kullanmak nasip etsin balııı opuyorumnanaktan

hoşbuldum canlarrr

opuyorumnanaktan ayy çok sevindimmm
bunda sonra daha az sıkıntıda verir annecikee mis gibi geçinir gidersiniz aynı bedende kaydirigubbakcemile3

unuttum nickini canım ya

Saruboceq:

şekerim gemedi bana mail falan diğer adresemi gönderdin diye baktım ona taaa 3 aralıkta göndermişsin bir tane görmemişim onu gördüm.
siyah süt hakkında soru sormuşsun.
siyah süt öyle başladığı gibi giden. Aşk adlı romanıyla kıyaslanmayacak orta şiddetli bir kitap.
sürekli kendi iç çelişkileri çekişmeleriyle sürüp gidiyor... a.s
burda kitap alacak yer imkanı yok malesef.
büyük marketler var oralardada pahalı oluyor.
ben kitapyurdundan alıyorum internetten geliyor 1 gün sonra. üstelik oldukçada indirimli satıyorlar...a.s

fotolar geliyorrrrrrrrrrrrrr

unuttum nickini canım ya

böcük ben göremedim evi :sinifsinif:

ben arasına dolgu kreması
üstüne de krem şanti yaptım harika oldu

mail attım ya mafoldumben

biz arsi'yle beraber yapcaz da hepimiz aynı anda tutturabilir miyiz bilmem kaydirigubbakcemile3

çok güzel canım hepsi Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin :Saruboceq:

zemuszemusNihalimmm teşekkür ederim tatlımmmm, darısı başına inşallahhh

amin nihalim sende inşallah , seninde evlendiini meeleğinin haberini aldığımız günü görmeyi nasip etsin Allahım inşallahhh :Saruboceq: aminnnnnnn

cnmn benımm amın:Saruboceq: saol gzel dileklerimn içinnŞeniz

tünaydın herkesee

sezelcım aldıgın gusel cicilerı ıı gunlerde kullan balıım

aime varya resmen ben heycanlandım senin yerine heeee

bizde annemlere yer ayırttırdık ayın 23 ünde çıkacaklar 24 sabahı hayırlısıyla budalar....
çokk sevinçliyimmm...

canim benim, sende annenlere kavusucaksin ne güzel, sag salim varirlar yanina insallah
enisteninde ellerine saglik, demek kek de yapiyor? her parmakta bir marifet......

:kedi: Bunlar işte ankastre mutfak cicilerimmm :nazar::nazar: ocak beyaz gibi çıkmış ama o da inox

hepsi cok güzel güle güle kullan canim

hoşbuldum canlarrr

masallah bebegine, demek kiz dedi doktor bende hayatim gibi erkek hissetmistim senin bebegin icin, bekliyelim bakalim görücez, saglikli olsunda en önemlisi o degil mi?

SEZEL EVET yazdım demin gerçi
buyuk kısmı bitmiş beyaz esyalarda cok tutuyor aldıgınzı ıyı olmş fıstık

canısıııı çokkk cici hepsi allah can sağlığıyla kullanmak nasip etsin balııı opuyorumnanaktan

Aminnn tatlımmmmmm,sağolasınnn zemuszemus

opuyorumnanaktan ayy çok sevindimmm
bunda sonra daha az sıkıntıda verir annecikee mis gibi geçinir gidersiniz aynı bedende kaydirigubbakcemile3

şekerim gemedi bana mail falan diğer adresemi gönderdin diye baktım ona taaa 3 aralıkta göndermişsin bir tane görmemişim onu gördüm.
siyah süt hakkında soru sormuşsun.
siyah süt öyle başladığı gibi giden. Aşk adlı romanıyla kıyaslanmayacak orta şiddetli bir kitap.
sürekli kendi iç çelişkileri çekişmeleriyle sürüp gidiyor... a.s
burda kitap alacak yer imkanı yok malesef.
büyük marketler var oralardada pahalı oluyor.
ben kitapyurdundan alıyorum internetten geliyor 1 gün sonra. üstelik oldukçada indirimli satıyorlar...a.s

fotolar geliyorrrrrrrrrrrrrr[/QUOTE]

işte öyle kızlarr
gel zaman git zaman böyle geçti günlerrrr

Son düzenleme:
X