Çerkez'lerin buluşma noktası...

günaydın kafkas güzelleri....a.s.a.s.a.s.

merhaba arkadaşlar!a.s.kimseler uğramıyordu son zamanlar :1no2:ama gelen olmuş bakıyorum şimdi!morkalem hoşgeldin!a.s.gülse ablacığım geçmiş olsun bel ağrısı bende de var:1no2: çok kötü biliyorum!denef'ciğim seni de göremiyordum birkaç gündür sende hoşgeldin!herkese sevgiler...

günaydın kafkas güzelleri...hayırlı cumalar..
derinim bacım sen nasılsın.bayadır görüşemedik...yaramaz kızın ne alemde..delirtiyomu seni yine.olsun saglıklı olsun yaramaz olsun.kocaman öpüyorun kızınıda...

ben nasıl olayım uğraşıyorum işte!:sm_confused:kızın elinde şimdi makasla kağıt habire kesiyor, yapıştırıyor heryer kağıt oldu!:1shok:kafasına göre çalışmalarını yapıyor!bende arkasında koşturup duruyorumhihoyyyt evet doğru sağlığı yerinde olsun yeter ki...

Günaydın arkadaşlarr a.s. nasılsınız? derin senin kızda ne yaramazmış yav kaydirigubbakcemile3 Allah sabır versin o tatlılıkları olmasa çekilmezler valla

selam kızlar derincim bitti işler ..ama yoğunum yinede misafirlerim oluyo ..dün doğumgünümdü ..gelen giden oldu gündüz arkdaşalrım gece büyükler ailem felan ..yoğundum baya gece girdim bakınayım dedim ...hiç girmediğim gün yokki ...öpüyorum herkesi hepinize hayırlı cumalar...

arkadaşlar merhabalar geçen hafta balıkesirde organizasyon daydım sizlerle resimleri paylaşmak istedim.

Eklentiler

• $100_0362.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 47
  • $100_0367.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $100_0375.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $100_0378.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 28
  • $100_0383.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 26
nefnem ay şimdi ne özendim.yaza bizim düzcemizdede oluyo böle etkinlikler...özledim ya kafkas oyunlarını izlemeyi.yaz gelsede dügünlerimiz başlasa....

sagolasın canım sanada buyuk geçmış olsun a.s.
canım denefım ...sende sagol sen nasılsın gulumm :1hug:

arkadaşlar merhabalar geçen hafta balıkesirde organizasyon daydım sizlerle resimleri paylaşmak istedim.

ya çok güzel izmir dede çok oluyo bizde3 gidiyoruz çok sık bizde burda derneklere felan üyeyiz davetiyeler geliyo ...ellerine sağlık ..
nefnem ay şimdi ne özendim.yaza bizim düzcemizdede oluyo böle etkinlikler...özledim ya kafkas oyunlarını izlemeyi.yaz gelsede dügünlerimiz başlasa....

ben bikaç sene önce halamın kızının düğününe gittim ...merzifonda ..tam bir çerkez düğününü orda gördüm ilk defa tam olarak ...bütün adetleriyle hayran kaldım ...iyiki çerkesim ya ...
Günaydın arkadaşlarr a.s. nasılsınız? derin senin kızda ne yaramazmış yav kaydirigubbakcemile3 Allah sabır versin o tatlılıkları olmasa çekilmezler valla

haklısın cnaım bukadar tatlı olmasalr çekilmezler ..derinin işi baya zor biz o dönemleri atlattık benimki artık sırf çene oldu ...yorulmakta bilmiyo ...:1no2:

gunaydın çerkes guzellerı nasılsınızz a.s.
malesef fıtık canım ..çekıyorum işte -tatlicadiarzu-

günaydınn hepinize.... fıtık mı Allah yardımcın olsun benneyaptımki peki ameliyat oldun mu doktorlar ne diyolar bu konuda inşallah çok ilerlememiştir....
nefne fotolar çok güzel hakikaten olsada bi çerkez düğünü izlesek ya.... benimde canım çekti:)

kuuşum hemşom nasılsın? senin cadı nasıl merak etme okula başladı mı rahat edersin az daha sabret:) kaç yaşındaydı seninki?

3.5 yaşında canım ağustoda 4 olcak 2005 doğumlu ...evet okula gidince düzelcek ama ben bazen istemiyorum ..böyle doya doya seveyim ..okula başlayınca diyolog değişiyo ..bu günlerede geri gelinmiyo..

a.s.
teşekkürler arkadaşlar hoşbulduk
sizleri bu kadar geç farketmiş olduğum için kendime kızıyorum.

gösteri resimlerine bayıldım
söylediğiniz gibi bir yaz gelsede doya doya düğün izlesek,
:dance::dance::dance:

nasılsın canım umarım iyisindir ....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…