Çerkez'lerin buluşma noktası...

merhaba arkadaşlar bende çerkezim :sm_cool: kabarteyim annemde babamda çerkez valla kaydirigubbakcemile3 bu topiğe hiç bakmamıştım çok geri kalmışım nasılsınız çerkes kızları?:1hug:

canımmmm hoş geldin.ya ben sölemedim galiba bu topigi sana......nasılsın bakalım.artık burda buluşuruz ben genelde bu topigede takılıyom...

Ally hoşgeldin ... kafkas ekibi kalabalıklaşıyor her geçen gün hihoyyyt
derincim bir aynı ana denk gelemedik hakkaten ne zamandır... yaw zaten burada enteresandır bi doğrudüzgün kimseyle aynı ana denk gelemiyoruz..
olsun .. yine de oralarda biryerlerde olduğunuzu bilmek bile güzel a.s.

canımmmm hoş geldin.ya ben sölemedim galiba bu topigi sana......nasılsın bakalım.artık burda buluşuruz ben genelde bu topigede takılıyom...

hoşbulduk ablacım iyiyim çok şükür sen nasılsın? görüşemiyoruz ne zamandır :1hug:

hoşbulduk canım çok sağol a.s. evet kalabalıklaşıyoruz ne güzel nasılsın iyi misin:)

günaydın çerkez kızları!a.s.dün güne sinirli başladım :1shok:ama sakin bitirdim! film izledim dvd.de iyi geldi.:1rolleyes:uzun zamandır izleyemiyordum click diye bir film belki izlemişsinizdir!kendime dönüp baktım çok asabiyim durmam gerek bir yerde diye düşündüm!dünün ana fikri buydu yania.s!sizler neler yapıyorsunuz?maat gerçekten aynı ana denk gelşemiyoruz ama varlığınızı bilmek iyi geliyor:1hug:!....
Ally sana iyi bir dönem diliyorum .sanırım ikinci dönem başlamıştır sizde de!herkese sevgiler...

günaydın arkadaşım bizde iyiyiz çok şükür bende hareketli günlere hazırlanıyorum okulum başlıyo bugün :smiley-cool: o filmi izlemiştim eğer kumanda filminden bahsediyorsan güzel bir film.. tabi ya üç günlük dünyada olur olmaz şeyler için kendimizi yıpratmaya değmez bende çok takarım normalde herşeyi ama artık daha rahat olmaya çalışıyorum :icecream:

kızlar nasılsınız bakayımsengözlerimebaksanab ..ben giremiyorum bi türlü böyle fırsat buldukça Çok üzgünüm çoookderincim delirtmiş seni yine senin küçük cadıkaydirigubbakcemile3
ally sende izmirdenmişsin bende izmirdeyim yakınızdır belki ..my-sakura oo hoşgeldin gel artık ya ..biz böylemiydik herkez biyerlere gitti...funda hoşgeldin canım benim .....haydeç ablacım teşekkür ederim resim hakkındaki yorumun için ...denef72,maat,gülse sizlerde iysinizdir umarım hepinizi çooook öpüyorum..inş en yakın zamanda yine hepimiz buluşuruz burda ...:Saruboceq:

selam canımm evet bende izmirde oturuyorum :asigim: bornovada oturuyorum sen neresinde oturuyosun? bende bi girip çıkıyorum işlerden bide gelen gideni bitmiyo evin...

selam canımm evet bende izmirde oturuyorum :asigim: bornovada oturuyorum sen neresinde oturuyosun? bende bi girip çıkıyorum işlerden bide gelen gideni bitmiyo evin...

karşıyakadayım canım yakın sayılırız...benimde öyle evde badana işi çıktı mecburen o yüzden bitürlü giremedim ..geçen hafta kızım hastaydı eşim evdeydi ...bu haftada bu allahtan azkaldı eşimin işi çıktı gelince devam edicez bende dinlenmek için oturdum böyle bakınıyorum...

yakın sayılırız evet çokta uzak sayılmaz:) iyileşti mi kızın geçen hafta bende çok kötüydüm ama toparlandım çok şükür birde badana üstüne of off kolay gelsin canım

evet daha iyi bu hafta ....sorma badana yapmak zorundayım geçen hafta ben biraz uzanmıştım kız kalk banyodan al benim göz kalemimi pastel boyalarla beraber bütün holu yatak odasını felan mahfetmişti ..kapılarda öyle ..15 gün sonra günüm var hiç gelmeyen arkadaşlarım gelcek ..zaten son zamanlarda hiç boş kalmamıştım ..bu ara kimseyi kabul etmiyorum hazır eşimde evdeyken halldelim dedik ...

kuusuum yaa yaramaza bak sen neyse dikkat et çok yorgun düşme barii ben de bu tatil samsuna gelmeyecektim teyzoş nişanlanıyo gelmek zorunda kaldık bizde

ayy bizde küçükken çok yapardık onu kardeşlerimle neyseki eşin yardım ediyo ne güzel çabucak bitirirsiniz 15 güne kadar hallolur yerimseniben

kuusuum yaa yaramaza bak sen neyse dikkat et çok yorgun düşme barii ben de bu tatil samsuna gelmeyecektim teyzoş nişanlanıyo gelmek zorunda kaldık bizde

öylemi hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin ..olsun senin içinde iyi olur sınavlar felan ..yoğundun zaten ...
ayy bizde küçükken çok yapardık onu kardeşlerimle neyseki eşin yardım ediyo ne güzel çabucak bitirirsiniz 15 güne kadar hallolur yerimseniben

evet canım bitti sayılır belki yarından sonra felan biter ...inş ...bitmesi lazım eşim pazartesiden sonra evde olmuycak ....

kızlar hareketli avatar nasıl ekleniyo bu avatarım hareketli ama kıpırdamadan duruyo...pisicikkaydirigubbakcemile3

evet canım bitti sayılır belki yarından sonra felan biter ...inş ...bitmesi lazım eşim pazartesiden sonra evde olmuycak ....

biter biter az kalmış ama sende fazla yüklenme kendine yerimseniben my_sakura nasılsın teyzen nişanlanmış hayırlı olsun canlarım ben çıkıyorum daha banyo yapıcam öptüm sizi a.s.

Merhaba kızlar..Topigi görünce yazmadan geçemedimsırnaşık şey
Çerkez hanımlarına bayılıyorum,oyle edepli ahlaklı hamınefendi ve MARİFETLİ oluyorlar ki..yerimseniben
Mutfak ve el işlerinde bilhassa ..Farklı paylaşım ve deneyimlerinizi beklerizŞeniz
Yemek bölümüne de buyrun
Sevgiler:dance:

biter biter az kalmış ama sende fazla yüklenme kendine yerimseniben my_sakura nasılsın teyzen nişanlanmış hayırlı olsun canlarım ben çıkıyorum daha banyo yapıcam öptüm sizi a.s.
tamam canım sonra görüşürüz by

canım hoşgeldin yemek bölümünde dünya mutfakları bölümünde yazılarımız var zaten ama son zamanlarda hiç birimiz fazla uğrayamaz olduk o yüzden yemek tarifide veremiyoruz ..inş yakında ..tekrar yazarız istersen bakabilirsin canım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…