Çerkez'lerin buluşma noktası...

slm,cerkez güzeller uzun zamandir gelemedim topik kaybolmus ilk zamanlarda hep birinciydi bakiyorum cerkezler baya yogun isler pesinde o yüzden buraya gelemiyorlar bencesositosositohepinizi cok cok öpüyorum tekrar ilk siralara cikmak istiyoruz hadi bakalimkaydirigubbakcemile

merhaba,bende yeni katıldım.annem tarafından çerkez olurum ama hakkımda hiç bişey bilmiyorum banada anlatırmısınız

canım ya hoşgeldin. seni burada görmek çok güzel.. sakaryaya geldin bana uğramadan gittin.seneye bak şansın yok .bekliyorum inşallah...Şeniz

canım ya hoşgeldin. seni burada görmek çok güzel.. sakaryaya geldin bana uğramadan gittin.seneye bak şansın yok .bekliyorum inşallah...Şeniz

Canim benim beni bu kadar bekledigini bilseydim iki elim kanda olsa gelirdim seneye insallah :1hug:

cerkes guzellerım nerelerdesınız :uhm:
meyik hoşgeldın canım aramızaa.s.
SİEDA nerelere kaybolmuştun canım sen hoşgeldın sende a.s.nasılsın bakalım:1hug:

Canim benim beni bu kadar bekledigini bilseydim iki elim kanda olsa gelirdim seneye insallah :1hug:

aşkolsun adigem formalitedenmi buyur ettim seni..canı gönülden buyur ettim... bak seneye ölmezsek bekliyorum inşallah....

canlarım nasılsınız?özledim valla.:1hug: geliyorum kimse yok.ben gidiyorum gelmişsiniz kaydirigubbakcemile3

Merhaba bende çerkezim.karaçay.kayseriden.eşimde yozgatli şapsig.ama ben çerkes dilini bilmiyorum.eşim kndi dillerini konuşuyo.onlar köyde yetiştiği için.sizlerle tanişmak isterim....gggg

Merhaba bende çerkezim.karaçay.kayseriden.eşimde yozgatli şapsig.ama ben çerkes dilini bilmiyorum.eşim kndi dillerini konuşuyo.onlar köyde yetiştiği için.sizlerle tanişmak isterim....gggg

hoşgeldin canım..ben ve eşimde şapsığız. aramıza hoşgeldin .inşallah aramızda kalıcı olursun... sevgilerimle...

dostlarım nasılsınız arada bir kayboluyorum haydeç bacımdan vefalı yok soğuk alevin annesiyim malum arada bir izine çıkıyorum ceza bitiyor geri dönüyorum sizlerle olmak çoooooook güzel

dostlarım nasılsınız arada bir kayboluyorum haydeç bacımdan vefalı yok soğuk alevin annesiyim malum arada bir izine çıkıyorum ceza bitiyor geri dönüyorum sizlerle olmak çoooooook güzel

sağol canım benim..bak yaramazlık yapmada kaydirigubbakcemile3senden ayrı kalmayalım:Saruboceq:

Benim evimde internet yok o yüzden sürekli giremiyorum arada kaybolabilirim o yüzden kusura bakmayin.

hoşgeldin bacım aramıza.bende düzce çerkezlerinden...

oh şükür kavuşturana..ay ne zormuş kk sız kalmak..sizlerden ayrı kalmak...sitemiz açıldı gözümüz aydın canlarım.Şeniz

kk açıldı ama bizim çerkesler topigine ugrayan yok sadece haydeç ablam ugramış.kızlar nerdesiniz ya.gelinde azıcık muhabbet edelim...özledim sizleri...

kk açıldı ama bizim çerkesler topigine ugrayan yok sadece haydeç ablam ugramış.kızlar nerdesiniz ya.gelinde azıcık muhabbet edelim...özledim sizleri...

körler sağırlar birbirini ağırlar.ne yapalım kardeşim topiğimizi ayakta tutalımda elbet bi hatırlayan olur.....

kızlar utanın ben bi gürcü olarak ,dün sakaryadaki çerkez derneğine gittim bomboştuu, tüüü size

nasılsınız arkadaşlar, bilgisayarı kullanma fırsatım olmadığı için çok nadir girebiliyorum nete.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…