Çerkez'lerin buluşma noktası...

inanın o kadar çok üzülüyorumki bu adige topiği yerlerde kimseler gelmiyor... ne olacak bakalım bizlerde gelmesek bulamıcaz topiği haydi çerkez hanımları çok olduğumuzu biliyorum.. slm verip kaçmakla olmuyor.iyiki biz kardeşler varız.birde birkaç kişi.. olsun ne yapalım canımız sağolsunkaydirigubbakcemile

günaydın asil cerkesler ve abazalar ..bu topige niye gelimiyonuz acep...ben yine yalnızları oynuyommmm...kimse yohmu..

a.s.a.s.a.s.canlarım adige halkının güzel insanları güzel bayanları :1rolleyes:
bende geldım hakıkaten bir toplanamadık benımde işler yoğun uğraşıyorum.

merhaba uzun bi aradan sonra nasılsınız hanımlar inşallah iyisinizdir şüpehem yok

merhaba uzun bi aradan sonra nasılsınız hanımlar inşallah iyisinizdir şüpehem yok ben biraz yogunum fazla

merhaba uzun bi aradan sonra nasılsınız hanımlar inşallah iyisinizdir şüpehem yok ben biraz yogunum fazla giremiyprum topige

merhaba uzun bi aradan sonra nasılsınız hanımlar inşallah iyisinizdir şüpehem yok ben biraz yogunum fazla giremiyprum topige

bız ıyıyız de canım sen nerelere kayboldun bakayımm :mymeka:....bı daha bu kadar ara verme özletme kendını sen nasılsın
canlarım benım nasılsınız çerkes guzellerımm a.s.a.s.kaydirigubbakcemile5

bayramınız kutlu olsun sevdiklerinizle birlikte ALLAH niçe güzel bayramlar geçirmeyi nasip etsin

canlarım ramazan bayramınız mubarek olsun hepinizı çok öpuyorum saglıcakla kalın :1hug:a.s.a.s.

günaydın canlarım.ben uzun bi aradan sonra şükür gelebildim kk ya.nasılsınız....artık bu topige kimse ugramaz olmuş.....neden koptuk böle birbirimizden bacılarım...hadi canlanın.bekliyom yazılarınızı...klava:

hoşgeldın tatlım senı gormek ne guzel
oyle valla kımsecıkler gelmıyorkı neden acep:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…