Çerkez'lerin buluşma noktası...

Gerçekten öyle Şöyle topicin sayfalarına bakındım da kimse uğramamış tekrar:sm_confused:

jineps aramıza hoşgeldin canım.gene uykum kaçtı bizim topic e uğramadan yatamıyorum.herkeze hayırlı geceleeeeer.iyi sabahlar diliyorum bacılarıııııım...

jineps aramıza hoşgeldin canım.gene uykum kaçtı bizim topic e uğramadan yatamıyorum.herkeze hayırlı geceleeeeer.iyi sabahlar diliyorum bacılarıııııım...

teşekkr edrim hoşbulduk a.s. aynen benm de uykum kaçtı :bbo:sana da hayırlı gecelerr

günaydın asil cerkez ve abazalar....sabahları ben geliyom..bakıyom kimse yok....akşamlarıda siz geliyonuz....herkes kendine iyi baksın....sevgilerimle

Herkese selama.s ben de adigeyim annem de babam da abzegh.O kadar zamandır siteye girerim nasıl oldu burayı göremedim anlayamadım:uhm: Görünce de üye oldum=) Bu arada miraç kandilinizi kutluyorum.Aranıza katılmak çok güzel:dance:

gunaydınlar canlar nasılsınız :1hug:
hoşgeldın canım aramıza nasılsınız a.s.a.s.a.s.

günaydın kızlarrrrrr.nerelerdesiniz bakem..ben sabah kuşu siz akşam kuşu...layhayhoy[/QUO
selam guzeller nasılsınız
dogru sen sabah kuşu bende öglen kuşuyum .. bak yıne kımsecıkler yok ortalarda mıllet gezıyor :dilcikar:
haklısın abla bugün ben gezmeciydim.memlekete gidecem pazartesi günü inşallah, bikaç istekte bulundular onları almaya gittim.bende herkezi kocaman öpüyorum.... hayırlı sabahlar diliyorum cümlemize.:Saruboceq:

gunaydın çerkes guzellerı ben erkencıyım bugun
nasılsınız .. uyku tutmadı yıne bı bakayım kım var dedım ama kımsecıkler yok layhayhoy

haklısın abla bugün ben gezmeciydim.memlekete gidecem pazartesi günü inşallah, bikaç istekte bulundular onları almaya gittim.bende herkezi kocaman öpüyorum.... hayırlı sabahlar diliyorum cümlemize.:Saruboceq:
MEMLEKETE GİDİNCE BİZİ UNUTMA HA KÜSERİM SONRA..SANA İYİ TATİLLER.BEN BIRAKTIGIN YERDE OLACAGIM...layhayhoy
SEVGİLERİMLE..ÖPT

selam olsun canlara...
candan sevılenlere ....

her sey gonlunuzce olsun...sevgılerle.....

ya kızlar çerkesler geç evlenir. yani erken yaşta evlilik yoktur.. ama bu bazen komik oluyor :) mesela 3 tane abim var en küçük ve tek kızım :) büyük abim evlendi.. küçük de evlenmek istiyor kaşeni var ama ortanca bi türlü evlenmiyo :))) küçük abim "ya nolur anneme söyle evleniyim artık" diyo ama annemde abin evlenmeden olmaz diyo :)) walla ortanca abime kız aramaktan ömrüm bitecek :)) annem sen bul diyo.. abim de yok anne sen bul diyo :))) yazık olan küçük abime oluyo :))))))))))))))))) nolcak böyle yaa ????

X