Çerkez'lerin buluşma noktası...

canım benim çok özür dilerim kaçmak zorundayım ben.teyzem çaya çağırıyoda.arıyo gelmiyomusun diye.gelince devam ederiz haydeçim.öptüm seni.

canavarcım benim ismimin yanına sadeca şapsıh yazmışsın ıbıhıda eklermisin.

biliyorum işte :)tamamen konuşamasamda anlıyorum hepsini.Dilim kimi kelimeler dönmüyor:KK43:

arkadaşlar kimse yok galiba, ben uğradım gene şööööyle bi kolaçan ettim topiğimizde asayiş berkemal içiniz rahat olsun herkesi öpüyorum.denef bacım sen kaç gündür neredesin cevap ver bakem hııı...

arkadaşlar kimse yok galiba, ben uğradım gene şööööyle bi kolaçan ettim topiğimizde asayiş berkemal içiniz rahat olsun herkesi öpüyorum.denef bacım sen kaç gündür neredesin cevap ver bakem hııı...

günaydın canım.ben burdayım geliyom bakıyom kimsecikler yok yazmadan çıkıyom...of pof hala çalışma modundayım bentatlicadiarzu.burdayım gardaşım.sen nasılsın bakem....

bu mesajım canavaradır.....gülse ,denef72, haydeç öz ve öz kardaşız...bizimde şapsıgdır..degiştirebilirmisin..yanlış yazılmısta...sevgilerimle...a.s.

iyiyim denefim sıcakla boğuşuyoruz vallahi yakında buhar olup uçacaz sanırım allah kolaylık versin bacım sanada.

günaydın çerkezler ve abazalar....miraç kandiliniz mübarek olsun...eviniz huzur ve saglıkla dolsun..Allahım bu gece dualarımızı insallah kabul eder....sevgilerimle

Herkese selama.s ben de adigeyim annem de babam da abzegh.O kadar zamandır siteye girerim nasıl oldu burayı göremedim anlayamadım:uhm: Görünce de üye oldum=) Bu arada miraç kandilinizi kutluyorum.Aranıza katılmak çok güzel:dance:

slm arkadaşlar...kandiliniz mubarek olsun...rabbim bu gecede tüm dilekleririnizi kabul etsin

Herkese selama.s ben de adigeyim annem de babam da abzegh.O kadar zamandır siteye girerim nasıl oldu burayı göremedim anlayamadım:uhm: Görünce de üye oldum=) Bu arada miraç kandilinizi kutluyorum.Aranıza katılmak çok güzel:dance:

hoşgeldin aramıza.ama terk etmek yok ha bizi..tatlicadiarzu...bi gelen bi daha girmiyoda bu topige..nedenini bulamadım...:çok üzgünüm:

canım hoşgeldin.... seni burda görnek isteriz artık:1hug:

X