Çerkez'lerin buluşma noktası...

papricim ve gülsecim hoşbulduk burada sizlerle olmak çok güzel yanaklarınızdan öpüyorum

sogukalevcigim iyiyim saol
inşallah sende iyisindir
bütün arkadaşlar sizde iyisinizdir inşallah
ezo ve narinim sizde aramıza hoş geldiniz
memnun olursunuz inşallah
hepiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz öpüüüüüüüüüüüüüüldünüz

canım kardeşim tşk oğlum iyi henüz askere dönmedi kısa dönemdi teskereye bir ayımız var hayırlısıyla kız arıyoruz aklınızda olsun duyrulur canım: bu arada sizinde gözünüz aydın olsun teytey::teytey::teytey:

canım kardeşım teşekkur edrım amanın bılesın bu işler çok zor şimdıden ALLAH kolaylık versın canım Şeniz

bende varım arkadaşlar. annem hariç geri kalanların hepsi çerkes. babaannem ve babası kabarday. dedem de şapsığ. tabii bilindiği üzere savaş zamanı varlarını yoklarını bırakıp savaşa katılmış babaannemin babası. ondan sonrasıda malûm istanbula gelmiş, ordanda kayseri pınarbaşı na. babaannemi tam olarak bilemiyorum ama geri kalan herkes dedem ve babamlar istanbul doğumlu. ama o dönemlerde çok çekmişler. çok çektirilmişler.

Son düzenleme:
selam çerkesler.nasılsınız bakem...yazda geliyo köyümüzde cerkes dügünleride başlıyo.hepinizi davet ediyorum.a.s.

HAYIRLI CUMALAR kızlar nasılsınız
ayfer kımsın canım ya senı merak ettıkCADIARZU
çerkez oldugun bellı burda olduguna gore :uhm:

wayyy anam vay taaaaa kafkaslardan çık gel burada sorguya çekil oldumuya bizim dostluğumuz bukadar kısamıydı ne tez unutulmuşuz şunun şurasında ne oldu ben ayrılalı küstüm küstümmmmmmmmmmm senağlama

canım ya bız nıckınden nasıl tanıyalım sen tanıtmazsan...hatırlayamyoruz kım oldugunu soylersen mutlu olacagım küsme canım benımyerimseniben

AYFER 58 in kim olduğu ortaya çıktı adigem benim e oğlunla hasret giderdinmi bari inan senin adına çok mutlu oldum canım benim herşey gönlünce olsun inşallah:1hug:

X