Çerkez'lerin buluşma noktası...

hoşbulduk canım bu arada bızımde buluşmamız oldu denızlı ye gırıp bı bakın arkadaşlarım :dance:

resimlerinizi gördüm gülseciğim çok hoş hanımlarsınız inş birgün görüşmek sohpet etmek nasip olur :içelim:

neden olmasın arkadaşım ama ınan aynı yerde olmamıza ragmen gelen olmuyorkı çok zor gıbı canım :a015:

Hangi topiğe girsem Haydeç ten çerkes tavuğundan bahsediliyor.naniknanik O yapmadıysa gelin ben yapayım size kızlarjeyyar
Haydeç te naapsın garibim çerkes tavuğu yapmak insanın yarım gününü alıyor.

Hangi topiğe girsem Haydeç ten çerkes tavuğundan bahsediliyor.naniknanik O yapmadıysa gelin ben yapayım size kızlarjeyyar
Haydeç te naapsın garibim çerkes tavuğu yapmak insanın yarım gününü alıyor.

:çok üzgünüm:yapıcam inşallah sende yaparsın beraber yeriz:dance:

:çok üzgünüm:yapıcam inşallah sende yaparsın beraber yeriz:dance:

Haydeç takıldım biraza.s. yanlış anlamadın umarım. Ankara ya yolunuz düşerse mutlaka yaparıma.s

Bu arada belirteyim hemen her yaz gelirim adaya. Hatta sizin oralara dasırnaşık şey

Haydeç takıldım biraza.s. yanlış anlamadın umarım. Ankara ya yolunuz düşerse mutlaka yaparıma.s

Bu arada belirteyim hemen her yaz gelirim adaya. Hatta sizin oralara dasırnaşık şey

yok canım rica ederim yanlış anlamadım geldiğindede baklerim misafirim olursun :içelim:

gulsecıgım senıde gordum ...

bu kandakı asalet ayrı bır asılık verıyor sızlere....

hepınıze kucak dolusu sevgıler....her sey gonlunuzce olsun...hep beraber olmak dılegı ıle.....a.s.

günaydın arkadaşlar bende uzun zamandır çerkes tavugu yememiştim bende gelmek isterim hepinizi çok öpüyorum

bende cerkez tavugundan yemek istiyom haydeccıgım.Benide davet edermisin.sevgiler:içelim:

gulsecıgım senıde gordum ...

bu kandakı asalet ayrı bır asılık verıyor sızlere....

hepınıze kucak dolusu sevgıler....her sey gonlunuzce olsun...hep beraber olmak dılegı ıle.....a.s.

canım teşekkur edrım oyleyız degılmı :dance:umarım bır gun beraber oluruz :1hug:
bu arada haydeç yapta yıyelım be kardeşım :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…