Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam bayanlar nasılsınız
yaz geldı neler yapılacak bakalım tatıle çıkacakmısınız
bır kaç arkadaşımız gelmez olmuş topıge gordugum kadarıyla ...inş herkes ıyıdır
bugunlerde yogunum fazla gıremıyorum .. kızmda geldı onunla ugraşıyorum
hepınızı çok öpuyorum opuyorumnanaktan

selam kızlarr.evet neden kimse yok:uhm:
vizelerim hayırlısıyla bitsin önce memleketeee ordan Antalyaa:eek:

selam kızlarr.evet neden kimse yok:uhm:
vizelerim hayırlısıyla bitsin önce memleketeee ordan Antalyaa:eek:

ben arada bi bakıp çıkıyorum kaydirigubbakcemile3 siz daha vizelerde misiniz :1shok: bizim yazokulu bile başladı...

oh gez valla naz en iyisi sıcaklarda ev hiç çekilmiyo kaydirigubbakcemile

ben arada bi bakıp çıkıyorum kaydirigubbakcemile3 siz daha vizelerde misiniz :1shok: bizim yazokulu bile başladı...

oh gez valla naz en iyisi sıcaklarda ev hiç çekilmiyo kaydirigubbakcemile

abbooww valla vize yazmışımkaydirigubbakcemile3 yok canım final ya final=)) son bi fizik kaldı cuma günü bitiyo:dance: ben daha birinci sınıfm,seneye ne tatil ne gezme olcak benmdekaydirigubbakcemile3

abbooww valla vize yazmışımkaydirigubbakcemile3 yok canım final ya final=)) son bi fizik kaldı cuma günü bitiyo:dance: ben daha birinci sınıfm,seneye ne tatil ne gezme olcak benmdekaydirigubbakcemile3

Allah kolaylık versin canım :Saruboceq: seneyede gezersin inşallah zemuszemus

günaydın arkadaşlar nasılsınız.hayırlı cumalar.yaz gelince topiklere bi haller oluyo.herkes kış stresini atmak için gezmelere gidiyo....biz çalışanlar böle garip garip kalıyoz..mafoldumben
hepiciginizi çok öpüyorum.ben buralardayım.görüşmek üzere

günaydın arkadaşlar nasılsınız.hayırlı cumalar.yaz gelince topiklere bi haller oluyo.herkes kış stresini atmak için gezmelere gidiyo....biz çalışanlar böle garip garip kalıyoz..mafoldumben

hayırlııı cumalarrrr!a.s.
denef bende buralardayımmm!....opuyorumnanaktan

günaydın ablacım :1hug: bende izmirin sıcağında olupta tatile gidemeyen bi insan olarak seni iyi anlıyorum :gitme:

herkese hayırlı cumalarr opuyorumnanaktan

Haydecimmm bacım nerdesin donuyorsun bakalım bu yazın sıcağında Angaradan gönderm camımsın
Buarada nasıl benim bacılarım herkese sevgiler.

X