Çerkez'lerin buluşma noktası...

günaydın dostlar... bizim adigeler yoklar yine...tatilemi çıktınız hanımlar..ses verin...

nazz hoşgeldin aramıza şekerim ..bende hoşgeldim ..nasılsınız ally yaa neden msn açmıyosun seeeeennnnnn

bu arada yaa biraz geçmişi okudum bende bu hafta inşallah yaptırcam saçlarımı karar verdim sonunda ya herru ya merru ...inşallah güzel olur dua edin yaaa..(hey allahım milletin dua etcek başka bişeyi kalmamıiş gtibi)neyse öz eleştiriden sonra ben yinede şans dileklerinizi en azından bekliyorum ...

tünaydın hanımlarr a.s.

merhaba kızlarrrr!a.s.kuusuum ben saçını yaptırdın sanıyodum senin:sm_confused:?ally naber nasılsın canım?...opuyorumnanaktan

iyiyim derinim netten bi film beğendim o yüklenene kadar burda takılıcam kaydirigubbakcemile2 sen napıyosun nasılsın?

iyiyim derinim netten bi film beğendim o yüklenene kadar burda takılıcam kaydirigubbakcemile2 sen napıyosun nasılsın?

bende evdeyim herzamanki gibi yemek yapılacak ama üşeniyommm yaa!:a015:...sen hangi filmi indiriyosun?..:sm_confused:

Üşenme üşenme kaydirigubbakcemile3 ben çok severim yemek yapmayı ama annem bana pek bişey yaptırmaz.... bende erkekler ne söyler kadınlar ne anlar filmini izliyorum komedi filmi diye açtım pek fazla komik değil ama verdikleri msj doğru çoğu kadın erkekler ne yaparsa yapsın onları sevdiğinden yaptığını düşünüyo kaydirigubbakcemile3

yerimseniben
bugünlerinin tadını çıkar sonra bol boolllll yaparsın yemek!a.sizlemedim o filmi bi ara bende bakayım!...:sm_confused:

yerimseniben

bugünlerinin tadını çıkar sonra bol boolllll yaparsın yemek!a.sizlemedim o filmi bi ara bende bakayım!...:sm_confused:

bak bak güzel bi film bide alacakaranlık var son zamanlarda izlediğim en güzel film :icecream: ordaki yakışıklıdan dolayı :jeyyar:

bak bak güzel bi film bide alacakaranlık var son zamanlarda izlediğim en güzel film :icecream: ordaki yakışıklıdan dolayı :jeyyar:

dur söyledim kocacımaa onun indirdiği bi site var ordan bakarız!şimdi sınav kağıtlarını okuyo çokkkk işi var yayınlayacak sanırım!....:jeyyar:

tamam izlersiniz iyi seyirler size... kocan öğretmen mi?

günaydın kızlarrrr!a.s.dün gece indiremedik filmleri ally :1no2:inşallah bugün bakacammm onlaraaa!benim koca öğretim görevlisi ally işletme bölümü uzmanlık alanı da muhasebe ve vergi hukuku falan da iyidir bölümün uyuyorsa kafana takılan bişey olursa sor a.sbende işletme mezunuyum!....opuyorumnanaktan

günaydın derinn :CüvCüv: tüh güzel filmlerdi inş. bugün izleyebilirsin benimde yaz okulu derslerim başlıycak önümüzdeki hafta o yüzden son günlerimi gezerek ve film izleyerek geçiriyorum kaydirigubbakcemile5 bende ölcek gibi konuştum son günlerimi falan kaydirigubbakcemile3

bende bu okul bitince açıköğretimden işletmeye geçmeyi düşünüyorum sadece merak ettiğim işletmede iş imkanları geniş mi fisfisfis

açıköğretimden çok okuyan var gerçekten ama artık heryerde işe sınavla giriyorsun :1no2:eğer sınav sonuçların yüksekse buluyosun iş!memlekette iş kısıtlı aslında işletme gerçekten geniş bir alanı kapsıyor!a.syaz okulu çekilmiyo ya sıcakta bakalım bizimkiler açacak mı bu yıl?:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…