Çekişmeli boşanma :(

Vallahi hanımlar siz almadınız diye bende almıycak değilim. Ayrıca hakim kadın ve genç miş. O kadar fazla tecrübesi olduğu düşünmüyorum. Kanunu uygulayıp geçecek ve kazanan taraf ben olucam.
bize de dava açmazsın demi
valla benim 1 miyonum yok
ben daha eski eşin bana bıraktığı borçları bitiremedim :)

Göreceğiz bakalım karşı taraf avukat iş bilmiyor kendi avukatımı tutmadan 3 kişi ile görüştüm ben. 3-4 sayfa cevap yazıyorlar ben her seferinde 30-40 sayfa yazdım cevapları
Para koparmak düştüğünüz haller.
Etrafınıza da gururlu bir insan yok,anne babanızda aynı demek ki.
Evlerden irak cidden.

Göreceğiz bakalım karşı taraf avukat iş bilmiyor kendi avukatımı tutmadan 3 kişi ile görüştüm ben. 3-4 sayfa cevap yazıyorlar ben her seferinde 30-40 sayfa yazdım cevapları
Karşı tarafın avukatı işi bilmiyor, hakime hanım genç tecrübesiz kanunu bilmiyor ama siz herşeye hakimsiniz yani.

Lütfen dava sonuçlanınca da gelin yazın olur mu? Üyelik silip kaybolmayın...

bence en az 50 sayfa yaz
hakim de 'bu kadın burda bu kadar konuşuyorsa evde nasıldır' desin :)
o kadar merak ediyorum ki kavgalarınızı anlatsana biraz :)

Avukatiniz her turlu "nafaka" verir demistir, 15bin nafaka degil. Memur adam 15bin nafaka oder mi? Cocuklu kadinlar bile 300-500tlnin kavgasini ediyor. Hayal kuruyorsunuz

Burdaki sayfaların da çıktısını al hatta , biz de bitirme tezlerimizi falan yollayalım onları da koy djdjdjjs Ya dalga geçmeye gelmiş ya da madde/ilaç etkisinde falan arkadaş

bence en az 50 sayfa yaz
hakim de 'bu kadın burda bu kadar konuşuyorsa evde nasıldır' desin :)
o kadar merak ediyorum ki kavgalarınızı anlatsana biraz :)
Neyini anlatayım çıkıp gittim sonra polise şikayet ettim işte tedbir kararı aldırdım 1 ay sonra bitince yine aldırdım. Savcılık kovuşturmaya yer olmadığına dair karar vermiş. O belgeyide davaya eklemişler birde sanki birşey olcak

Ama kafalar ne güzel nasıl parlak... nafaka tazminat talebnz varsa mehiri almanız dinen caiz değil zaten... bakın bu konunun uzmanym net konuşuyorum medeni hukukta hak iddia ediyorsanız şeri hukukta hak iddia edemezsniz haramdır. Boşanma mehri nedir bilir msnz kadın ayrılık durumunda kendini toparlayana kadar maddi olarak güvencede olsun diye verilen bi teminattır. Mehir varsa zaten nafaka olmaz.

Hem bilgisiz hem özgüvenli.. 30-40 sayfa cevap yazılınca dava kazanılıyor sanıyor.. buradakilere siz alamadınız ama ben alacağım diye sataşıyor.. Kanuni düzenlemeyi bilmiyor ama kanun böyle diyor. Hakim tecrübesiz diyor :) benim böyle bir karşı tarafım vardı adamın annesi adına taraflar evlenmeden önce alınmış evin yarısını istiyordu :) bir meni müdahale davası açtık şimdi bana 232 bin tl ödemek zorunda kaldı. Hazineye de 136 bin harç ödeyecek. Ona da avukatı çıkma evden demişti o da bana bilmiş bilmiş konuşmuştu. İşte böyle :)

Savcı da bilmiyor işi diyorsunuz yani

Bu dedikleriniz dini anlamamda ise beni alakadar etmiyor ben hukuki yönden bakıyorum olaya. Araştırın bence ikisinide alma hakkım var

Sen yaparsın aslansın kaplansın diye gazlıyorlar da gazlıyorlar bunu, bi tanesini de teyzemin başına salmışlardı böyle, ağzının payını alınca o gazlayanları buhar oldu uçtu, kaldı el elde el başta.

ne için kavga ettiniz mesela konu neydi?
adam size vurmadıysa yada tehdit etmediyse neden polise gititniz tedbir kararı aldırdınız ve neden 1 ay daha uzattını?

Ne tazminatı nafakası yahu? 2 aylık evlilikte. Evi terketmişsiniz eşiniz de açmış boşanma davasını haklı olarak. Zırnık alamazsınız baştan söyleyeyim. Holding veliahtı mı bu adam size bir milyonu geçkin tazminat ödeyecek? 30-35 bin kazanan memur adamın size 15 bin nafaka verebileceğini düşündünüz mü ciddi ciddi? Kanunen maaşın yüzde 25i nafaka verilir. Sizde çocuk yok bir şey yok ne nafakası? Anca takılarınızı alırsınız onlar da yanınızdaymış zaten. Avukata para yatırdığınızla kalacaksınız bu yolun sonunda. Adam bir kağıda imza attı diye bir ömür size bakmak zorunda mı yahu, hiç yüzünüz kızarmadı mı bunları isterken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…