Çekişmeli boşanma :(

Öyle deme ablası hakime de dava açacakmış kızımız kanunu uygulamazsa 😂😂😂😂
Bence direkt kanuna dava açsın ya. Anayasaya dava açsa daha çok alır 3 milyor alır
Vallahi hanımlar siz almadınız diye bende almıycak değilim. Ayrıca hakim kadın ve genç miş. O kadar fazla tecrübesi olduğu düşünmüyorum. Kanunu uygulayıp geçecek ve kazanan taraf ben olucam.
Kanunu uyguladığı için milyon tazminat alacaksınız yani?

“altinlari calip evi terketti benim ailemin altinina da coktu” diye karsi dava acabilir mi erkek tarafi?
Yargıtayın son kararlarında düğün töreninde erkeğin üzerine takılanlar erkeğindir şeklinde görüşü var eğer konu sahibi adama takılanları da götürdüyse böyle bir dava ile karşılaşabilir

Vallahi hanımlar siz almadınız diye bende almıycak değilim. Ayrıca hakim kadın ve genç miş. O kadar fazla tecrübesi olduğu düşünmüyorum. Kanunu uygulayıp geçecek ve kazanan taraf ben olucam.
Çok ama çok kötü kalplisiniz, hakimin tecrübesizliğini bile kendi lehinize kullanmayı düşünüyorsunuz
Ama üzgünüm o işler öyle olmuyor, tecrübesiz insanlar genelde daha ince eleyip sık dokurlar herşeyi daha doğru yapmak için uğraşırlar
Herkes kalbinin ekmeğini yer unutmayın ve sizin kalbiniz kapkara

Ayrıca daha söylemediğim birşey var dini nikah kıyılırken mehir senedinede imza attırdım onuda avukat ile görüşeceğim daha
İşte ben bu şeyi sevmiyorum… şeri hukuktan hakkımı alayım mehrimi alayım ama medeni hukuktan da nafakamı tazminatımı alayım 😊 mal edinilmişse maldan da hakkımı alayım. Alayım da alayım. Benim için olumsuz olan kısımları almayayım cebime para koyacak şeyleri alayım 😂Bir karar verin ya şeri hukuk mu medeni kanun mu 😂

İşte ben bu şeyi sevmiyorum… şeri hukuktan hakkımı alayım mehrimi alayım ama medeni hukuktan da nafakamı tazminatımı alayım 😊 mal edinilmişse maldan da hakkımı alayım. Alayım da alayım. Benim için olumsuz olan kısımları almayayım cebime para koyacak şeyleri alayım 😂Bir karar verin ya şeri hukuk mu medeni kanun mu 😂
Fark edermi sonuçta ortada imzalı bir belge var 150gram altına imza attı şahitlerde var

Fark edermi sonuçta ortada imzalı bir belge var 150gram altına imza attı şahitlerde var
Fark eder canım konunun ayrıntısını 50 bin tl verdiğin avukatın anlatır sana.. he ama dikkat et. Benim çalışma prensibim böyle değil ama ben bir ayda otuz iş almaktansa on iş alır yirmi işi çeviririm sonuç elde edemeyeceğim bir işe daha fazla para almak için girmem. İnsanlar elbet ben ne dersem inanacak pozisyonda ama ben onların bilgisizliğini kullanmam. Sen hakimden daha iyi bildiğinden bence değerlendir bu dediklerimi :) en basitinden şöyle düşün.. kadın mehir senedi imzalatsın sonra evden ayrılsın ? Sence her durumda alır mı mehrini ? Hakime dava açacak bilgin var ya bunu da düşün bir bakalım.

X